radomyshl.com
 

:

:

:

18 2015
-

.. .. (²)

     ..   .. (³) 

. .. .

18 15:00 , , , 19 10:00.

, , . , . :

.. () , . , , , . .

̳ . , !

, , , . , “” “” “ ”

, , . - Facebook


!
, .
.
 • Мабуть новообраний Радомишльський мер забув, що він тепер не директор професійно технічного ліцею, а О.Папірний не його студент, де він дозволяв собі в такий спосіб - штовханами виховувати підлеглих. До робочої групи не тільки не запросили новообраних депутатів від В.О.Свобода, Демократичного альянсу, Демократичної партії порушуючи норми чинного законодавства, що до рівності всіх депутатів, а й штовханами випхали О.Папірного, який хотів дізнатися про їх "договорняки".
 • Не поганий початок, політичної діяльності нашого мера!!!))) Знову люди помилилися!)))
 • Очевидно, що Демальянсу та іншим новим політикам буде важко нагинати старих рішал. Тільки підтримка радомишлян і публічність дозволить вийти з цього замкненого кола.
 • Думаю радомишлянам варто завтра прийти на сесію, і дивитись у вічі тим, хто плює на закони з першого дня своєі каденціі.
 • Думаю радомишлянам варто завтра прийти на сесію, і дивитись у вічі тим, хто плює на закони з першого дня своєі каденціі.
 • Чудове відео!!! А тепер в мене декілька запитань: 1.який мер - коли ще не вступив на посаду ( не було оголошено офіційно головою виборчої комісії про вибори депутатів міської ради та мера; 2. яка робоча група - коли склад депутатів знову таки офіційно не оголошений; 3. який тимчасовий регламент - коли створено проект рішення регламенту проведення першої сесії та про втрату чинності рішення м\р від 23.11.2010 р. , а може на кожну сесію будете створювати регламент всупереч ЗУ ,, Про місцеве самоврядування,, та ЗУ ,,Засади державної регуляторної політики...,,4. хто створив робочу групу - депутати 6 скликання чи ще неофіційні депутати 7 скликання; і наостанок чому рда надала приміщення невідомо кому? І це початок кінця!!!
 • Хто там з "нових" депутатів слухняно пішов до іншої кімнати? Тушки по Радомишльськи? Гопники в кріслі мера? Радомишльський путлєр, хало! Я не сумнівався, що пан соболєвський є диктатором. Він ще під час виборів натякав, що Папірний дурень, з яким не варто зв'язуватись. Знаєте, пане бидломер, якщо Паірний не націоналіст, це не значить, що я його не захищатиму, коли над ним нависне загроза. На відміну від вас, ми, молодь, поважаємо один одного та підтримуємо не через вигоду, а через спільну мету - чесно будувати та розвивати країну. Ви заплатите за своє свавілля, нешановний недомер.
 • Нехай тобі щастить, Олександре! можливо хоть щось зміниш в цій болотній системі. У тебе гарна команда, у "Свободи" та "ДПУ" теж є порядні люди робіть це разом. Тільки разом ми сила!
 • Соболевський - як Соболевський. Він завжди себе так поводить. Більшість радомишлян отожнюють себе з саме такою особистістю мера і треба поважати їх вибір. Вражає інше: мовчазна згода робочої групи на цей волаючий факт. Це була перевірка "на вшивість". Ми побачили модель роботи міськради і міськвиконкому при головуванні Соболевського. Сором робочій групі. Ніхто не заступився за Папірного.
 • Тому чим більше радомишлян будуть присутні на засіданнях сесії, тим меньше у них буде шансів " махлювать ".. А ще виборцям буде цікаво подивитися на депутатів , за яких вони віддали свої голоси , там буде видно - хто для чого прийшов до ради : для своїх потреб ,чи все таки для того щоб щось зробити для міста та громади...
 • Як не крути, а новий міський голова спустив сходинками РДА 319 радомишлян, які проголосували за ДемАльянс...
 • І я про що. Не депутати, не слуги народу, а тушки. Уявляю, як би вони волали, якби, наприклад АТОшник спустив би сходами соболевського.
 • вибрали фізкультурника мером... будете ще Ткачука згадувати з теплотою в серці)
 • Нахабність, вульгарність, аморальність – основні принципи які сповідують «совкові лідери», вітаю Вас з новою можливістю встромити «рильця» до міського бюджету))) щиро вдячний вам за перші кроки до розпилу моїх податків, в жодному разі не долучайтеся до реформування та вирішення проблем міста – Радомишль ідеальний, а намагання щось змінити це пряма загроза з боку демок….ой - ДемонічниХ сил на чолі з Папірним і ко. Намагайтесь і надалі повністю ігнорувати закони та думку бидла ( а то не доведи Господи ще громадою стануть ), так тримати – щиро ваш «хтось хто скидає вам в ОБЩАК»
 • в мене просто бракує слів. мені соромно за цей вибір радомишлян.
 • О Боже, началось))) Что у Вас за примитивизм в мышлении, когда Тетерський еще не успел приступить к обязанностям главы РДА - грязью облили, теперь Соболевского, мне наоборот первый раз не стыдно за выбор радомышлян))) А Вам бы господин Папирный только бы очередной раз, воду мутить))
 • "... только бы очередной раз, воду мутить" - фраза від творців: "моя хата з краю", "я в чужий карман не заглядую", "вони краще знають", і "хто ти такий ?" Примітивізм, пані Анастасіє, це бути байдужим до життя міста і до діяльності влади. А це не примітивно. Хай люди думають та судять по вчинкам.
 • дівчино, притримуйте свої оргазми
 • Ем. цікава ваша реакція, якби вас грубо виштовхали б з застосуванням сили. Зараз би розвонялись: аа, гвалтують, памагітє, путєн ввєді... А інших можна, правда? Вони ж не ви.
 • Какие поступки, о чем Вы?! Мне абсолютно не все равно, что происходит в родном городе. Просто меня не удивило, что первый нюанс произошел именно с Папирным)) Соболевский знает, что делает, это здравомыслящий человек. Радомышль выбрал - достойного Мера!
 • Я уверена Олег Викторович, не нанес никакого вреда, Папирному. Так, что не преувеличивайте. Не стоит - «Из мухи делать слона»)))
 • Може гучно прозвучить. Але пропозиція в слідуючому: В суботу 20,11 на приклад о 14-00 зібратись біля мерії. Та послухати пана мера. Чи наділив його народ такими повноваженнями спускати людей по сходах. Та нагадати йому що народ обирав слугу народа, а не місцевого царька. Та за свою поведінку мавби публічно вибачитись. А дане відео рекомендую надіслати з запрошенням на ТСН. ps Так дратує коли люди з інших міст та країн дають коменти як нам краще, в своїй хаті приберіться.
 • А сесія сьогодні пройшла ,,весела,,.Ігнорування повністю законодавчої бази України, знехтування ЗУ ,,Про місцеве самоврядування,,. Ну що ж, початок не поганий! Все, кіна не буде!!!
 • Копилян продовжує рулить!
 • Я так розумію за закритими дверима розставляв своїх (депутатів) по комісіям. Цікаво було би дізнатися, кого призначили в земельну, фінансову....??? Не даремно ж така штовханина і ажіотаж(((
 • не даремно))))
 • Голова земельної комісії та архітектури - пан Куцько
 • Не чего не намекаю, просто статейка понравилась))) В Гватемале разгневанная толпа сожгла мера города Консепсьон, заподозрив его в коррупции и покушении на политического оппонента. Местные жители буквально вытащили мера (уже бывшего) на улицу из его дома, избили, облили бензином и подожгли. Приехавшая полиция на место уже ничем не смогла помочь. http://dictat.net/v-gvatemale-mestnyie-zhiteli-sozhgli-mera-goroda
 • Уважаемые господа!Те кто больше всех возмущается в коментах НОЛИ,ПУСТЫЕ МЕСТА,ВАС НЕТ вы из себя ни чего в этой жизни не представляете.А папирный пусть торгует газетами нормальная и полезная работа,по его уровню!!!Слава богу что у людей есть еще здравый УМ!!!И они выбрали настоящего ЛИДЕРА!!!Соболевский О.В,настоящий руководитель с большой буквы,и человек слова!!!Таким шавкам как папирный в его команде места нет!!!
 • Соболєвскій створює армію ботів прихильників? Я навіть можу с впевнінестю на 80% дати посилання на вашу справжню сторінку пане Артеме.
 • Як же ви помиляєтесь. Насправді не існує той, у кого кишка тонка навіть в коментарях ВІДКРИТО висловити свою думку. Я думаю, що більшість людей, які тут писали, не відмовляться від своїх слів. Дуже хочеться вірити в те, що такі "здравые умы" колись все ж таки прозріють і стануть справді "здравыми".
 • Евгений,Соболевский О.В как любой уважающий себя руководитель набирает себе команду для работы, а не для протерания штанов.Я уверен на 100% что в ближайшее время город Радомышль, под его руководством станет реально Европейским!Единомышленников у Олега Викторовича больше, чем у всех вместе взятых предшественников,
 • Людмила,ошибаетесь вы!!!Те которых вы поддерживаете,у них нет результатов в работе которые можно отметить.....У Соболевского есть!!!!!
 • Так а хто каже, що немає? Зачухане ПТУ, про яке навіть соромно говорити, що таке є в нашому місті, вже виходить на рівень із європейськими університетами)
 • Чогось я не відчуваю армію прихильників пана Соболевського. Осудили його за день всі, окрім двух школярів.
 • Коментар нагадав мені вислів з роману Орвела "Скотрий двір": "Всі тварини рівні. Але деякі тварини рівніші за інших " (All animals are equal, but some animals are more equal than others)
 • А что личико не открываешь Гульчитай, страшно?
 • Час покаже, під кого він "ляже"!
 • Та мабуть краще торгувати газетами і відкрито висловлювати свою дімку, ніж під псевдом давти коменти. Видно ви та влада вважаєте бидлом весь простий народ, а ви царі, яким все дозволено. Але, в кожному стаді баранів знайдеться паршива овечка, яка стане на відстоювання інтересів громади. Радомишляни починають просипатись, про це свідчить вхід до рад депутатів неугодних партій. А дії мера нагадують пісню ,, ...а я милого узнаю по походочке...,,. Я думаю продовження не загорами.
 • Шановні! Я оце почитала ці всі коменти і вмене складається враження, що наше місто ділиться на два ворожі лагери, за Папірного та за Соболевського. Судячи з коментарів "За" Папірного картина того ,що сталося виглядає так: Папірний О.зайшов до зали засідань з сяйвом над головою та янголівськими крилами за плечима,а там в образі Мефістофеля сидів Соболевський О.В. який без причинно випхав нещасного з залу. Я не захищаю Соболевського,так як вважаю що як мер він повів себе не коректно по відношенню до Папірного,але як людину я його розумію. Всі хто живе в Радомишлі і якимсь чином повязані з політичним життям міста знають О.Папірного як "Ввічливого провакотора" який може "дістати" і мертвого. Я думаю ,що присутні в залі депутати пішли мовчки в іншу кімнату не тому,Що "Тушки",як їх тут називали,а тому ,що розуміли чому там зявився Папірний О. Мені особисто дуже шкода,що у Папірного.О.вийшло те до чого він прагнув. А Соболевському О.В. я хочу побажати- гідно вийти з цієї ситуації,і в майбутньому не піддаватися на подібні провокації,а я думаю що їх ще буде багато, та довести всім жителям Радомишля ,що він все таки вартий називатися МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ.
 • Шановно Оленочко! Можу з Вами погодитись, але 18.11.2015 року зібрання громадян на чолі з Соболевським не були депутатами та мером. Офіційно вони отримали статус 19.11.2015 на першій сесії.Мало того, не всі майбутні депутати знали про це збіговисько. То ж самі подумайте в якості кого було проведено засідання?
 • Шановні краяни! За всю історію незалежності України в нашому місті дійсно вибрали достойного міського голову – Соболевського Олега Вікторовича. Він зробив вагомий внесок в розвиток та розбудову професійного навчального закладу . На відміну від багатьох, хто в житті нічого не досягнув і не зробив, Соболевський О.В. «Відмінник освіти», лауреат Премії Верховної Ради, Арбітр національної категорії, член комітету арбітрів, голова комісії спостерігачів арбітражу асоціації з фут залу України. Бажаємо Вам хай кожен із Вас підніметься хоча б на одну сходинку здобутків Олега Вікторовича, далекоглядного стратега, мудрого керівника. Дайте можливість працювати гідно , не паплюжте ім’я міського голови, а підтримуйте і допомагайте йому у розбудові нового європейського містечка з підростаючим здоровим поколінням.
 • Я повністю підтримую Вас Ольга!!! І думаю ,що кожен може оступитися,адже всі ми люди,але потрібно кожному давати шанс. Я не хочу казати голосними словами, на рахунок Європейського міста,але я думаю ,що Соболевський все таки зробить для Радомишля багато корисного.А ми його в цьму підтримували ,підтримуємо і будемо підтримувати.
 • ! , , .
 • Ох йопсєль-мопсєль.. Оце так людина з нами живе! Хваліть його яко бога, інакше кара мерська впаде на вас! Скажіть, голубонько, а чого це новий мер в якості депутата відвідував сесії міськради як останній двієчник? Може лауреатство не дозволяло відвідуваті такі нікчемні заходи? Нє, ну раз в пів року прийти на сесію в костюмчику і з сумочкою, громогласно роздати всім характеристик і в результати нічого не зробити - це, мабуть, поступок справжнього депутата, правда? Перепрошую, майбутнього міського голови. Я, звичайно, маю надію, що новий мер вестиме себе як слуга народу. СЛУГА! Ви погляньте на людей сьогодні. Всі на нервах, готові розшматувати один одного. Сподіваюсь, приводів не буде для вибуху. Сподіваюсь, але не вірю. Сідати окремо і рішати, я так зрозумів, за сприяння адміністрації, те, що вирішується на сесії.. Ви вважаєте всіх за дурнів?
 • Соболєвський - чемпіон!! ОЛЄ-Олє-олє-олег!
 • Давайте почнемо з того, що Папірний рівний всім тим, хто тоді засідав у залі. Зала - власність держави, не режимний об'єкт, кожен може прийти туди і зайняти те місце, яке йому зручно. Нічого поганого нема в тому, що Папірний хотів прийняти участь в засіданні рівних собі. Але те, що соболевських виштовхав Папірного не просто із залу, а з поверху, говорить про те, що пан олег явно перейшов межу дозволеного є ознакою психічної неврівноваженості. Але я розглядаю це також як спробу роздути скандал самим Соболевським. Він гасить конкурентів. На сесії негідно брехав, ніби Папірний спровокував все це через те, що його не обрали головою бюджетної комісії. Ем.. То пан Соболевський визнає, що ведуться підкилимні перемовини? що порушується закон? Паліво, пане фізкультуник.
 • Нехай спочатку дорогу по Лесі Українки хоча б прогрейдерує.
 • Доволі красномовний startup від новообраної "влади". Якщо ось так запросто можна собі дозволити спустити депутата по сходах адміністрації, то лишається тільки здогадуватись, яке буде відношення до простого народу, до його скарг і прохань. Прецендент створено, справа Парасюка живе і процвітає... Хто наступний?
 • Зачухане ПТУ давно вже -Професійний ліцей.І Ви хоч раз були там, що так коментуєте!!І І завдяки Олегу Вікторовичу ліцей став одним з найкращих навчальних закладів області !!!!Краще соромтеся далі і мовчіть((((((((
 • Я маю мовчати, бо Ви мені так сказали? У нас в країні свобода слова. А про його престижність можна судити, виходячи лише з того, які вимоги до вступу в цей навчальний заклад. Жодного разу не чула, щоб відмінники, або хоча б учні з достатнім рівнем знань мали на меті бути студентами Радомишльського професійного ліцею. Та й більшість моїх знайомих, випускників з вище згаданого ліцею, не відзначають його як "один з найкращих навчальних закладів області", грунтуючись на своєму власному досвіді.
 • Ви, як працівник ліцею, мали б надати якесь посилання, докази,може які рейтинги є? Ну і ще одне: хто стане новим керівником? Людина Соболевського, чи незаангажована особистість?
 • , 2012 2013 , 5, 6 , . )
 • 4 місце і то одноково балів з 3 місцем
 • . , ) http://www.radomyshl.com/news/1852-radomishlskiy-profesyniy-lcey-odin-z-kraschih-v-oblast.html
 • Яка честь бути зіштовхнутим зі сходів таким "достойним...відмінником освіти, лауреатом Премії Верховної Ради, арбітром, далекоглядним стратегом, мудрим керівником! Ну не зорентувався Папірний! Німб не помітив... Зі святом Вас,Пані Ольго, з другою рчницею революції гідності. Хоч мабуть це свято не для Вас
 • Людмило, як Ви можете так говорити про навчальний заклад, коли Ви самі майбутній педагог. Це Вас вчать так оцінювати навчальні заклади в ЖДУ Франка?
 • Шановна, Ви, на рік зверніть увагу.
 • Пане, а Ви часом не пригадуєте свою "штовханину" з паном Складанівським?
 • i, !!!!
 • Так, давайте конкретно: як і хто оцінював цей навчальний заклад? Може яку методику накопаєте? Нагадаю, оцінка ще за далекий 2012 рік. За ці роки все змінилося. Медальки в часи януковоча вішались без проблем. Минулого року був присутній на випуску. Як на мене, навіть деякі викладачі не мають рівня студентів ВИШів.
 • Це мене так вчать цінувати хороші знання, які, на жаль, дуже рідко можна отримати в більшості навчальних закладах України, не говорячи вже про Радомишльський профліцей. І якщо я майбутній педагог, то я повинна говорити, що всі навчальні заклади, без розбору, дуже хороші, престижні і т.д.?
 • 2013, " ". , , , )
 • Обережно шановні, бо захлинетесь, виправдовуючи "янгола" Соболевського. Люди не дурні, самі все бачать та розуміють. Наразі є 2 безумовних факти: 1)Мене незаконно, із застосуванням сили не пустили на погоджувальну раду. І сесія наступного дня підтвердила мої найгірші, але логічні припущення: голосування пройшло по заздалегідь узгодженим позиціям, домовленостям мера із обраними депутатами. 2)Пан голова Соболевський власноруч, силою мене виштовхав, обмеживши мої права і свободи. Пізніше, на сесії, назвав мене провокатором, і як дитинка в пісочниці перевів стрілки – «Сашко перший почав!». Ну, це й не дивно. Хто звик вирішувати справи кулаками й матюками – той, зазвичай, великою фантазією та розумом похвалитися не може.
 • Видно як він піднімається на свої сходини
 • БУНТ В КРИВОМ РОГЕ! НАРОД ПОДНЯЛСЯ ПРОТИВ ПРОДАЖНОГО МЭРА И ГОНИТ ЕГО К ЧЕРТЯМ http://newsonline24.com.ua/bunt-v-krivom-roge-narod-podnyalsya-protiv-prodazhnogo-mera-i-gonit-ego-k-chertyam-foto
 • В ту більшість, до речі, входить і європейського рівня ЖДУ Франка. Від Вас ніхто не вимагав говорити, що ДПТНЗ "РПЛ" дуже хороший чи престижний. Перечитайте уважно ще раз свій коментар. Але так як ви нічого з того не зрозумієте, то я Вам поясню. Ваш вислів показує Ваш височенний європейський рівень культури і від цього стає страшно за наше майбутнє. P.S. Мабуть з такими критиками, експертами і медалістами в нас його просто не буде.
 • Шановний чоловіче з великою фантазією та розумом, поясніть нам як то так "випадково" сталося, що ця ваша з Соболевським сутичка була, так сказати, задокументована на відео? У Вас принцип як у тій програмі: "Я всегда с собой беру видеокамеру". Серед українського "владного бомонду" такі речі у 99,9% заздалегіть плануються.
 • Якщо у Вас немає інформації і Ви нею не володієте, то чому Ви людину обізвали брехуном.
 • Цікавіше було б, на даний момент, для радомишлян дізнатися чому в нашому місті ціни на товари дорівнюють цінам міста Києва, а в багатьох аспектах їх перевищують. Аргумент типу наддорога доставка відпадає.
 • Люди, схаменіться!!!! Дивлячись на всі ці коменти, роблю єдиний висновок: вам просто нема чим зайнятись. Згадайте про своїх рідних і проводьте більше часу з ними, а не за написанням усякої ахінеї. Особисто звертаюсь до Олександра Козіянчука: біжіть швиденько у військомат, забирайте повістку і їдьте в АТО, а то смішно читати, як ви вболіваєте за місто і Україну в цілому, а повістку викинули (Патріот). Папірний Олександре , Вам моє побажання: почніть співпрацювати з мером, а то вийде, що він зробив у місті щось, а ви так і залишитесь на сторінках radomyshl.com. Р.S. Не видаляйте, будь ласка, комент, так як ви це робите зачасту.
 • З задоволенням поясню. 1. Так, я ціленаправлено йшов за матеріалом, але трішки іншим. Я очікував зафільмувати аргументацію, чому нас не запросили на погоджувальну раду. 2. Ось як в цьому випадку, http://www.radomyshl.com/news/925-kultura-azh-pre.html я вчасно зреагував. І це була нормальна реакція на протииправні дії проти мене. Уявіть якби відео не було, хто би мені повірив...
 • Ольга, аплодирую стоя!!!)))
 • , , , .
 • Ось ви і показали своє справжнє обличчя. Ви ж щойно ( а мене ви за це засуджуєте), висловили свою думку щодо ЖДУ ім. Франка, так як я раніше висловилась стосовно профліцею. то виходить, що вам критикувати можна, а всі інші нехай в стороні постоять і помовчать? Хочу сказати ще те, що якщо я пишу коментарі, то я повністю відповідаю за свої слова, а тим більше, розумію, про що я пишу. І не треба переходити на особистості. Здається, Вас особисто я ніяк не критикувала, На рахунок майбутнього: я критикую лише в тому випадку, коли маю на це причини і ФАКТИ. Чому ж ви так переконані в своїй правоті, але при цьому не надали нам жодних доказів, щоб переконати?? Поки їх немає, то я вірю лише тому, що бачу і що знаю.
 • А по вашому верх патріотизму - це зібрати речі і поїхати в АТО? Щоб, образно висловлюючись, тобі били в морду, а ти сидів із зв'язаними руками і не мав можливості дати здачі? Так от, шановна, в таке АТО хай їдуть великі патріоти із генштабу, і з собою прихватять ще тих, хто підписував так звані мінські домовленості.
 • Давайте поговоримо? На відміну від більшості старих політиків, я дійсно публічна людина. Мені нема чого приховувати. Можу навіть запросити до себе додому на чай, хто захоче. Якщо мені хтось не вірить, а вірить всяким брехням, то його діло. З дебілами поведешся, дебілом станеш. Якщо мені прийшла повістка, то всі хочуть, щоб я туди пішов, щоб не заважав декому жити. Всім чхати, що саме громадським активістам роздають повістки, всі разом з владою запитують: чого ти не в АТО? Тобто контроль влади - це не те само АТО? Наші місцеві пі*араси - це не внутрішній ворог? Вони нам видали повістки. Вони тепер вимірюють наш патріотизм по шкалі - В АТО - не в АТО. Дали мені відстрочку - поправлю здоров'я, потрпаю нерви ви*л@дкам і піду в АТО, якщо покличуть. І всіх закликаю: не прощайте владі нічого. Вже 25 років соплі жуємо. І досить спекулювати темою АТО.
 • , . - , . - , " , " - .
 • В умовах, коли влада не змінюється, завжди треба мати телефон з камерою, щоб фіксувати всі порушення. Для трибуналу знадобиться.
 • За будь якою владою потрібен контроль . А сама діяльність влади повинна бути прозорою . Не за закритими дверима маріонеточну виставу грати для свої кукловодів . Що фактично мало місце на погоджувальній раді. Було б чудово провести аудит діяльності попереднього мера й депутатських комісій .
 • Я, с Вами Алена полностью согласен!!!Есть еще люди, которые понимают что Соболевский О.В,серьезная кость в горле у местных нолей!!!!!!!
 • Я вражена, здивована, засмучена! І поведінкою мера і Вашими коментарями. Думаю і прибічники і противники погодяться, що поведінка Соболевського була негідна, не гуманна, цинічна. І як би, хто його не провокував, однозначно посадова особа не має права так поводитись. Це є істина!!!!
 • Саша я в шоке от твоего поведения ....некогда воспитанный мальчик , стал большим и невоспитанным хамом ? это ваш метод работы в Радомышле .......а вы от куда в наш город понаехали ? Олег Викторович в отличие от многих в Радомышле коренной житель , который не просто его любит , а еще и вложил в город много сил и Души ...........поверь тебе за предательства , не прибавят твои хозяева больше денег !!! честно , нам стыдно сегодня за тебя ...............................
 • а что такое ДемАльянс ? у нас этих альянсов уже пруд пруди .........и люди все время голосуют ....но впервые проголосовали за реального ЧЕЛОВЕКА .........лучше пусть Папирный спросит свой альянс где наши бивни мамонта из музея подевали ???
 • - ?
 • Уж вам бы говорить , вы забыли как били больного учителя ???я теперь понимаю почему сын коммуниста живет по фильму Свадьба в малиновке........шапочку главное вовремя смените ......
 • Соболевським соромно за Папірного?! Сашко, негайно поверніть їм бівні мамонта
 • Будь яка штовханина не красить посадову особу, в тому числі і мене. Яценюк. який і тоді, після майдану, був премєр міністром, призначили кількох Свободівців головами ОДА, відповідно мене було призначено головою РДА. Кадрових змін уряд робити не дозволив, чим, зв'язав руки, до змін. Якщо були звільнені одіозні, причетні до антимайдану заступники голови РДА, то призначення поданих мною патріотичних кандидатів, не відбулося. Начальник відділу освіти, якого я прагнув звільнити, знав, що нема урядової волі на звільнення регіоналів, тому і спровокував штовханину, з метою очорнити Свободівця. Не маючи владної підтримки з області, яка продовжувала загравати з регіоналами та комуністами приймаючи їх в ряди, президентської Солідарності, я добровільно написав заяву про звільнення з посади
 • Шановна, я теж про те що людям потрiбно давати час, ось мер за час свого меруваня що зробив? чому вiн не звертае уваги що в МПК поломана технiка , та нiчим буде прибирати мicто, чому не звертае увагу на стан будiвель в центрiт мiста,особливо будинок побуту. на викид парiв по вулицш Миськрада, нiчим дихати, ось це потрiбно розглядати а не штовхати Папiрного.
 • Наташо, а ти прийди на одну сесію і все побачиш і зрозумієш, а ще краще буде коли ознайомишся з рішеннями двох сесій. Там все деже ,,гарно ,, розписано.
 • Наталко, в якому місті ви живете? От ви хоч на один наш захід приходили, приєднувались до цікавих і корисних акцій, ви на майдані були? Якби вам боліло за місто - впевнений, ви б не запитували хто такий Папірний чи Козіянчук. Та й просто пройтися по спискам партій, що балотували своїх кандидатів на місцевих виборах в Радомишлі. Я - не ДемАль'янс. Я - націоналіст. Я дружу з усіма здоровими націоналістами та патріотами. Це і Свобода і Правий сектор і Уна-Унсо і всі ті, хто любить Україну, а не гроші. Я безпартійний і позиціоную себе як громадський активіст. Сподіваюсь, тепер ніхто не скаже, що я з Демаль'янсу.
 • Национализм — детская болезнь. Это корь человечества. Альберт Эйнштейн Национализм - это проявление слабости нации, а не ее силы. Заражаются национализмом по большей части слабые народы... Лихачев Дмитрий Национализм - это не кровь в жилах, это моча в голове. Стас Янковски На жаль, із-за таких націоналістів,як ви, Україна - розколюється на два табори.
 • Вибачте, а яким чином я розколов Україну? Як на мене, націоналізм недооцінений, або умисно деномінований. Але якщо для вас Японія чи Ізраїль далеко недорозвинені країни, то у вас хвороба. Ці країни, навіть якщо вони кажуть на весь світ, ніби демократичні є по суті націоналістичними. До їх списку можна додати Південну Корею та Тайвань. Та й що вас особисто не влаштовує в націоналізмі? Ви хоч розумієте, що це таке? Чи привид комунізму заважає розібратися?
 • Юрий,Я с вами полностью согласен,Александр Козиянчук еще совсем ребенок!!!!!Его бы националистичность да в правильное русло,где можно было бы оценить ее на деле типа;побелка бордюров,подметание тротуаров,сортировка мусора на свалке где бы они могли для своего движения еще и денег заработать,озеленение,посадку цветов на клумбах,и т.д.По поводу подорожания газа они почему то не идут на майдан???А то одна писанина...
 • Наталю, ти чому така зла стала? Ми ж навчались в одному класі, звідки в тебе це? А щоб розвіяти твій сумнів приходь на наступну сесію міськради, там все почуєш и побачиш. Слава Україні!!!
 • )))))))) ... ... . . ...
 • " " ...
 • ......
 • .... ...