radomyshl.com Радомышль
 
21 листопада 2015
-

Радомишльські рятувальники навчали юних гімназистів правилам безпеки життєдіяльності

Радомишльські рятувальники навчали юних гімназистів правилам безпеки життєдіяльності

18 листопада фахівці Радомишльського районного сектору відвідали Радомишльську гімназію.

Зазвичай педагоги радо запрошують працівників пожежно-рятувальної служби на уроки з безпеки життєдіяльності як до учнів молодших класів, так і до старшокласників, адже зустрічі з людьми у погонах надзвичайно позитивно впливають на дітей, змушують їх приділяти особливу увагу своїй безпеці, активно обговорювати такі проблеми та ділитися своїм ще не дуже багатим життєвим досвідом того, як їх вирішувати.

Урок, який провели рятувальники та педагоги гімназії для учнів 2-4 класів, виявився цікавим. Фахівці розповіли школярам про найхарактерніші небезпеки, котрі підстерігають на легковажних у побуті, під час навчання та відпочинку: пожежі – при необережному поводженні з вогнем, електричними і газовими приладами, вибухи – при намаганні розібрати знайдені вибухонебезпечні предмети. Присутнім на мультимедійному проекторі співробітники ДСНС України було продемонстровано дітям декілька короткометражних мультфільмів на теми: «Пожежа», «Електробезпека», «Небезпечні знахідки».

Також було проведено конкурс серед читців віршів на тему «Зробимо життя безпечним», презентацію малюнків та виробів декоративно – прикладного мистецтва.

Головний інспектор Радомишльського РС В.В. Осяк


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.