radomyshl.com Радомышль
 
03 грудня 2015
-

Рятувальники провели акцію для учнів Радомишльської санаторної школи-інтернату

Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» для учнів Радомишльської санаторної школи-інтернату

На Радомишльщині тривають заходи у рамках всеукраїнської громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Вона має за мету ознайомити школярів із діяльністю пожежно-рятувальної служби, нагадати елементарні правила безпеки життєдіяльності, від дотримання яких залежить життя та здоров’я дітей. Крім того, школярі дізнаються про особливості професії рятувальника, яка, можливо, у майбутньому припаде до душі багатьом.

Працівники Радомишльського районного сектору Управління ДСНС України в Житомирській області провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» на території Радомишльської санаторної школи-інтернату.

Рятувальники розповіли учням про основні причини та жахливі наслідки пожеж, які стаються через людську недбалість та необережність, показали пожежно-рятувальний автомобіль, рятувальне оснащення та спорядження. Школярам нагадали, як діяти і куди звертатися у випадку виникнення пожежі чи іншої непередбачуваної ситуації, правила користування електричними та газовими приладами, поводження із сірниками та запальничками. Також учні мали змогу погасити умовну пожежу за допомогою вогнегасників.

Хлопці та дівчата запевнили, що після зустрічі із рятувальниками іще ретельніше дотримуватимуться важливих правил, адже зрозуміли, що їхня безпека залежить від них самих.

Головний інспектор Радомишльського РС В.В. Осяк


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.