radomyshl.com Радомышль

14 грудня 2015
-

НА ФІНІШІ СЕЗОНУ

Футбольний сезон на Радомишльщині, що сягнув свого фінішу, був насичений турнірами і змаганнями різного рівня.

Почався він традиційним весняним розіграшем кубка газети «Зоря Полісся», володарем якого став радомишльський «Профліцей».

Далі взяв старт чемпіонат району, у якому взяли участь 12 команд. Звання чемпіона переконливо виборола команда «Полісся» (Ставки). Другим став ФК «Радомишль», на третьому місці «Явір» з Потіївки. Примітно, що в цьому році всі команди дограли до завершення першості, ніхто не знявся зі змагань, як це іноді траплялося раніше.

Після фінішу чемпіонату його учасники змагалися у двох кубкових турнірах. Чільна вісімка розіграла Кубок «Золотої осені», а решта команд виборювала Кубок «Надії».

У фіналі Кубку «Надії» котівський «Спортинг» у двоматчовому драматичному протиборстві переміг вишевицьку «Вікторію». У першій грі, що проходила у Вишевичах, переконливу перемогу здобули господарі 3:0. Проте котівчанам на своєму полі вдалося реваншуватися. На останній хвилині основного часу вони встановили рівновагу за сумою двох матчів, а у додатковій тридцятихвилинці забили вирішальний гол і в підсумку перемогли 4:0.

Фінальний матч Кубку «Золотої осені» звів ФК «Радомишль» та «Метеор» з Нової Буди. Гра вийшла дуже цікавою, з великою кількістю голевих моментів, але краще скористалися своїми шансами новобудівці і здобули перемогу з рахунком 2:0. Завершився сезон у Житомирі, де чемпіон району ставецьке «Полісся» у фіналі Кубка Чемпіонів Житомирської області серед сільських футбольних команд зустрілося з брусилівським «Соболем». Це була дійсно фінальна, сповнена драматизму гра. Наші земляки повели в рахунку, але на початку другого тайму вже поступалися суперникам 1:3. Тим не менше ставчани змогли зрівняти рахунок, а на останній хвилині пішли на штурм воріт суперника, але пропустили голеву контратаку і в підсумку, на жаль, поступилися 3:4.

Підбиваючи підсумки сезону, федерація футболу визначила кращих гравців Радомишльщини у своїх амплуа:

кращий воротар – Анатолій Вовчанський («Полісся»);

кращий захисник – Олександр Макаренко («Профліцей»);

кращий півзахисник – Євген Савчук (ФК «Радомишль»);

кращий нападник – Микола Крайвой («Полісся»), який з 36 забитими голами став і кращим бомбардиром першості;

кращий суддя – Юрій Янович (м.Радомишль).

Ведучи мову про здобутки і звершення, не можна не відзначити успіхи наших юних футболістів.

У змаганнях на призи Клубу «Шкіряний м’яч» чемпіоном району в молодшій групі стала команда гімназії (тренер О.Мосійчук), у середній групі – ЗОШ №3 (С.Пащук), у старшій – «Соколята» з Межиріцької школи (Р.Близнюк). У фінальних обласних змаганнях команда школи №3 посіла четверте місце, юні гімназисти стали п’ятими, а межирічани – шостими.

У чемпіонаті області серед юнаків, який проходить за системою осінь-весна, успішно змагаються вихованці Радомишльської ДЮСШ. Після першого кола юнаки 1999-2000 р.н. (тренер С.Борецький) посідають друге місце, а 2001-2002 р.н. (тренер С.Пащук) – третє. Продовжаться змагання у квітні 2016 року.