radomyshl.com Радомышль
 
18 січня 2016
-

УВАГА ПЛАТНИКАМ ПОДАТКІВ ! Із 5 січня діють нові реквізити бюджетних рахунків для об’єднаних територіальних громад

УВАГА ПЛАТНИКАМ ПОДАТКІВ ! Із 5 січня діють нові реквізити бюджетних рахунків для об’єднаних територіальних громад

Радомишльське відділення Малинської ОДПІ у зв’язку з об’єднанням у 2015 році територіальних громад сіл, селищ, міст змінено реквізити рахунків з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, а саме — для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад.

Рахунки для зарахування надходжень будуть відкриті лише для центрів об’єднаних територіальних громад і вводяться в дію із 05.01.2016 р., а рахунки для зарахування надходжень по громадах, які увійшли до їх складу,— будуть закриті.

Із 05.01.2016 р.уводяться в дію рахунки для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад лише за кодами класифікації доходів бюджету, які були передбачені рішеннями про місцеві бюджети на 2015 рік і згідно з інформацією органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, отриманою у 2015 році. Надалі рахунки довідкриваються (перевідкриваються) відповідно до рішення про місцеві бюджети об’єднаних територіальних громад на 2016 рік та інформації органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, отриманої у 2016 році.

Сектор комунікацій Радомишльського відділення Малинської ОДПІ


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.