radomyshl.com
 

:

:

:

23 2016
-

ֲ ̲ Ͳ. +

  ֲ ̲   Ͳ. +

䳿 ̳ — ̳ — .

, , , .

. dz , , , , , .

  ֲ ̲   Ͳ. +

, , , . 450699 . 25 .

. 1199677 . 00 . 965640 . 00 .


!
, .
.
 • Змінили владу в столиці, вибрали нову на місцях. А толку з того? Взяти хоча б по маленькому містечку Радомишль. Прийшли до влади «Лєзі», не вивчивши і незнаючи роботу міських комунальних підприємств, легко - одним розчерком пера змінюють грамотного, знаючого свою справу керівника, а саме директора МКП «Водоканал» Глущенка Олександра на іншого «розумного» і знаєте на кого? – На прокурора-хабарника Демчука Романа! І це в нього дубль два – перший раз його ставили ще у березні 2012 року, майже одразу після того, як схопили за хабара, а зараз в нього друге пришестя. Чи входять двічі в одну річку? Працювати він має на два фронти: захищати інтереси ПАТ ПБК «Радомишль» (пивзавод) як штатний юрист та відвойовувати свердловини у МКП «Водоканал» для вищезгаданого пивзаводу, по яких закінчується термін аренди, але це назвали чудовим словом "керування". А може їх взагалі продадуть за «помірну» для себе плату А ще маючи підтримку міського «князя - бройлера» Павленка – це той що був головою райдержадміністрації 2000 – 2004 р.р. і дери банив землі та майно радомишильщини , та по якому була відкрита кримінальна справа, а захищав його інтереси прокурор-хабарник Демчук Роман http://zhzh.info/publ/9-1-0-2055 http://zhzh.info/publ/9-1-0-2205 Так що надія на нових реформаторів лопнула як мильна бульбашка. Корупція цвіте у нашому місті… Дивно спостерігати за тим, як ні на одному ресурсі, присвяченому Радомишлю, немає жодної інформації, щодо цієї провокаційної події. Пам'ятаю ті часі, коли люди хотіли люструвати та витіснити олігархів від влади, позбутися корупції. Але, вочевидь, прагнення залишился тільки у коментарях. Хіба ж за це вмирали сотні дітей на Майдані? Хіба ж таке майбутнє уявляли собі украіїнці? Поки ми будем закривати на все це очі, місцеви дерибани й надалі наживатимуться та братимуть непомірні хабарі, маючи всіх нас за дурнів. Тож не дивуйтеся, якщо тарифи на комунальні послуга «раптово» та по «невідомим причинам» зростуть до захмарних висот.
 • , , ?????????? ......
 • Молодець Іванов. Ріже матір - правду у вічі. Але з владних кабінетів райдержадміністрації та міської ради просочилася інформація , що у схемі зняття з посади директора міського комунального підприємства "Водоканал " причетний голова адміністрації Тетерський Володимир та його " хазяїн" недообраний (бо порушена кримінальна справа щодо фальсифікації виборів депутата облради) депутат обласної ради Павленко Анатолій, який у кабінеті міського голови у присутності Соболевського матюками "умовляв " директора "Водоканалу " написади заяву. Це була друга спроба сірого кардинала і вдала. Яка ж причина зняття? Банальна. Гроші . Великі гроші.У 2017 році закінчується оренда двох скважин, які є власністю міської громади. Орендарем є Радомишльський пивзавод. Ось постало питання для міського голови Соболевського мати свою людину на посаді директора, щоб отримати хабаря від пивзаводу за згоду продовжити оренду або дати згоду на їх продажу пивзаводу і залишити місто без води та резервних скважин. Соболевський навішає локшини на вуха депутатам, а сам покладе у кишеню кругленьку суму. Одна скважина коштує біля 600 тисяч, а збудувати нову ще більше. Друга причина зняття, нібито мають прийти інвестиції пивзаводу для будівництва своїх очисних споруд. у сумі 2 млн. доларів . Хто ж буде їх відмивати через Водоканал? Вірно, непікупний хабарник Демчук Русланчик, друг сірого кардинала. А Глущенко Олександр як кістка у горлі. Не свой человек для мафії. У "Водоканала" є державні акти на право постійного користування землями навколо пивзаводу, де мають будувати очисні. Пивзаводу прийдеться їх брати в оренду. А хто буде це робити -вірно ставленик пивзаводу, його юрист Демчук, який немає технічної освіти і загубить воду і людей. Ось вам і справжнє обличчя Соболевського і нинишньої верхівки.
 • http://www.habaram.net/index.php?option=com_k2&view=item&id=22481:%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BB%D1%8C-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE&Itemid=171#comment-3888
 • http://zhzh.info/publ/9-1-0-2055 http://zhzh.info/publ/9-1-0-2205
 • Ех, скільки загадок у нашому світі. Ось додалася іще одна. Демчук Р.М. (відомий на Радомишльщині своїми славетними хабарницькими подвигами) зараз займає керуючу посаду на державному підприємстві і все б нічого, якби не одно величезне АЛЕ розміром з дев`ятиповерхівку. Кримінальна справа, яка була відкрита на пана прокурора у 2012 році, за те, що слуга Феміди був охочий до чужих грошей, відкрита й досі. Слідство ведеться, вирок не виголошено. Але, вочевидь, нашу мерію таким не налякаєш. Тільки-но здихалися президента-зека, то тепер у нас директор Водоканалу «не чистіший». Дивно, куди дивиться мерія та адміністрація? А прокуратура? А СБУ? Чи не бояться ці хлопці раптових перевірок, які відкриють очі на правду та переведуть пана Руслана до відповідного місця: з маленьким віконцем та міцними гратами. Пан Павленко вміло маніпулює людьми, кидаючись у вічі своїми статками (більше-то нічим), а ось що собі думає Соболевський? Мер-маріонетка – аж бридко. От коли Павленко награється зі своїми «іграшками», а до нашого міста завітають компетентні органи, побачимо, як мер та водяний голова будуть викручуватися. Самі ж собі риють глибоку яму, майже прірву, до якої, незабаром, полетять обидва. Все каміння та штурхани отримає Лезя з прокурорчиком, коли Павленко звалить закордон та й не згадає про таких. Хотілося б поцікавитися у пана мера, за яким принципом обирався новий голова? Може потрібно було влаштувати конкурс одразу у в’язниці? А поки верхівка набиває собі кармани грошенятами Павленка, скоро побачимо таки тарифи на воду, що легше буде стати верблюдами.
 • Народ пока мы в открытую не начнем войну ничего не будет...Мы сами выбрали 'царька',но в наших силах это исправить...