radomyshl.com
 

:

:

:

29 2016
-

˲ IJͲ Ļ.

 ˲   IJͲ «».

«» .

. .

. , , , .

. ’, , 15 .

 ˲   IJͲ «».

« . . , .» - .

, , . , . , .

 ˲   IJͲ «». ˲   IJͲ «».


!
, .
.
 • А було відкрито кримінальне впровадження органами внутрішніх справ?
 • Кримінальне впровадження навряд було відкрито.Щоб депутат міської ради Наталя Черняєва не розголосила б це по соціальним мережам,так би й все залишалося.Написала заяву на міського голову,внесла пропозиції.Усна відповідь-стадіон не на балансі міської Ради , районна Рада нехай вирішує ,що робити
 • стільки енергії в нікуди. А якби цих дикунів на галери посадити... ох рабовласник був би задоволений.
 • Галер у нас немає , тому краще буде відправити на громадські роботи - поле для діяльності велике : вулиці, узбіччя , береги рік ...
 • , .......................
 • Нікого не потрібно садити ні на які галери. Та й руки ламати теж не вихід. Всі ці дії мають своє підґрунтя, цілі, наслідки. Чому Вони це зробили? Бо їм не має, що робити, куди піти, де діти свою енергію. Місцевому керівництву вже багато років було плювати на молодь, вони зростали самі, в подвір’ях на вулицях, роблячи все можливі капості…. Батькам - ніколи, заробляють гроші та споконвіку потрібно нагодувати та одіти. Вчителям – нам за це не платять, і це не благодатне заняття займатись з ними поза уроками . Гуртки та різноманітні секції – то є не безкоштовно, а в багатьох випадках мало місць. А ось самі посудіть – куди їм йти? Що робити? А дане правопорушення могло і не мати місце. Органи РВ УМВС не здійснюють патрулювання, Радомишльська Варта – то це був захід для можливого отримання дозволів на зброю, добровільного патрулювання – немає. А молодь , без догляду – ось і пустують та вживають алкоголь, наркотики … То хто винний? Моя думка – з найменшими втратами для бюджету зробити молодіжний центр, БЕЗКОШТОВН?Й, де навчати дітей мистецтву, музики, основним навикам ремісництва, спорту, комп’ютерним наукам, вивченням різних мов… це зацікавить дітей та зменшить «вплив вулиць». В Радомишлі ще зостались приміщення де міг би розміститись такий центр, чи все вже прибрали до рук ...???
 • Повністю з Вами погоджуюсь. За відсутності альтернативи, молодь займається всілякими дурницями. Ми колись спробували ініціювати створення молодіжного закладу для дозвілля, але і районна і міська влада сказала однозначно - вільних приміщень немає! http://www.radomyshl.com/news/1821-centr-dozvllya-dlya-molod-v-radomishl.html А ще, ходили чуткі, що ніби відмовили нам в створені подібного закладу, бо боялися, що дадуть нам приміщення суто під офіс для того щоб потім їх скинути. Тобто навіщо створювати умови конкурентам. Примітивізм, але це реалії. От і маємо. Минулого року керівник районного відділу культури Мазуркевич дав кімнатку для ГО "Прогресивний Радомишль" в будинку культури, але та кімнатка як кажуть: " без вікон і дверей". Я особисто маю чітке бачення яким чином змінити цю ситуацію, і я буду ініціювати данні процеси, але не все відразу. Трохи згодом.
 • Діти - відображення батьків. Колись і я ріс, шукаючи пригод невідомо де. Моє дитинство пройшло в лісі, поряд з Тетеревом, на лузі, та по околицям міста. Ми з друзями і рибу ловили по болотам і м'яча на лузі ганяли і на велосипедах маталися.. Була й буйна молодість, пили на стадіоні, але ламати.. Думаю, то просто від безкарності. Все можна порішать, відмазатись, "воно не моє, не жалко". Як би тяжко не було батькам, якщо вони нормальні, то й діти будуть в міру культурними.
 • Пане Олександр, Ваші наміри благородні, всією душею я з Вами. Мені сподобалась ідея збору підписів. Я думаю потрібно повторно ініціювати масовий збір підписів до органів самоврядування з метою заюзатись в кріслах . Існує декілька організацій, які повинні захищати права дитини, обов’язково залучити їх! Відділ освіти теж не повинен стояти осторонь, а також відділ культури. Якщо Ви масово та продумано і всі гуртом візьметесь за цю ідею, то буде і результат. Залучіть засоби масової інформації, зверніться до обласної ради до обласних органів захисту прав дітей. Я зі своєї сторони спробую знайти контакти зі столичними та міжнародними організаціями, для отримання будь-якої допомоги (інвентар, меблі, книги, кошти). Я думаю і громада Радомишля не стане осторонь.
 • ,
 • Прикро. Знаю, скільки праці та нервів було витрачено Олегом Гончаренком, аби наш стадіон дійсно був у належному стані, як "вибивалося" та встановлювалося синтетичне зелене поле без копійки коштів із райбюджету, тому розумію його стан душі. Людина викладається на всі сто, аби розвивався спорт у районі та побільше залучалося молоді, а тут така "подяка". Певна, що цьому були якісь свідки. Правоохоронникам варто їх знайти та вандалів покарати - нехай за власні кошти та власними силами відновлять те, що знищили. Тоді буде наука іншим.