radomyshl.com
 

:

:

:

02 2016
-

:

 :

.. , , «» . «», , , , , .

, . , . , 2015 , . . ³ , .

, . . , . - , ( ), 㳿 . . .

2012 4 , 2016 . 2014-15 , 323,7 .. 169,7 ., 2015 2 . «», .

. . , , . , «» . : , , , .


!
, .
.
  • Великий обсяг, за короткий час. МК Водоканал пережив часту зміну керівництва, але при Олександрі дійсно розпочались певні кроки до поліпшення становища. Шановні Радомишляни, поясніть мені, чи потрібні такі кардинальні зміни на підприємстві, яке почало виходити з боргів… Зрозуміло, що людина стала на посаду далеко не успішного підприємства, з величезними проблемами і змогла своїми силами досягти певного результату. А трудовий колектив запитали? Можливо вони не хочуть зміни керівника. Я думаю таки тут політичні амбіції та певна ціль, визвала ось такі зміни. Я згодний з усіма коментарями, які були раніше написані.
  • Андрію , радомишляни Вам не дадуть відповіді на Ваше питання , тому що їх теж просто поставили перед фактом - у вас новий керівник водоканалу ...
  • Скоро побачимо як орендовані Пив-заводом свердловини йому і продадуть, а сам "Водоканал" доведуть до банкрутства і на його рештках виникне чиєсь приватне підприємство.
  • Звільнення з посади директора міського, підкреслюю. міського комунального підприємства Глущенка Олександра - це політична корупція з боку міського голови Соболевського Олега. Отримавши булаву міського гетьмана почав розставляти людей під Рудченка Миколу Миколайовича, однопартійця збанкрутілої Народної партії . Його інтереси співпали з інтересами мафії сірого кардинала з "Піраміди". Бо захотілось роздерибанити івестиційні гроші в сумі 60 млн. гривень, які надійдуть пивзаводу.
  • "оперативно ліквідовувалися пориви". Загляньте на вул. Лутовецьку між будинками 4 і 5. Там уже другий місяць тече смердюча каналізаційна вода.
  • , *