radomyshl.com
 

:

:

:

14 2016
-

Ŕ ̲ Ͳ?

ϳ ’ « ». ’ « », , , . , . ³ , . « » . ’ , , , « »… , - .

. ’ , , ’ 1911 , 50- - – . ( ) , .˳ ..

 “” ̲  Ͳ?

’ 1918 . , ..

’ . ! , . , , , .. : 1946- ’... .. , 1943-.

 “” ̲  Ͳ?

..

22 1974 ( – ) ’ . ( ) , 򳺿 , (!).

 “” ̲  Ͳ?

, . , , ’ , , 2014- ’ . . . , ?

. - , ’ . , . , , ( ), .

- ’ , , . 2014- 23 ó , .

 “” ̲  Ͳ?

䳿 , , , . , .

’ . ճ ?

 “” ̲  Ͳ?

.. 1968 .

, , , , . , , , , . : « , …».

³ , ó, , «», 2003 ’ . , ’.

: – ? , , , . , , , – .

: . ̳


!
, .
.
 • громадські активісти та представники влади обговорювали у міській раді подальшу долю постаменту, одностайно зійшовшись на думці, що його слід таки розібрати, аби здійснити цілковитий демонтаж комуністичного символа Думаю,если бы про памятник Ленину спросили бы у жителей города,то большинство бы проголосовали бы против его демонтажа,а тем более сноса!А так,все в нашей стране решают активисты,а сколько их,хоть один процент от населения наберется)))
 • Правильно думаєш. Маладєц. Тому і маємо таку владу, бо в нас населення, а не нація. Більшість отупіли через бідноту. Влада перетворює народ в затуркане насєлєніє. По телевізору лайно, в кишенях пусто, нікому нема діла до людей. А люди традиційно бояться самі щось робити, бо це ж відповідальність, такого їх не вчили. Просто пройде 20-40 років і запитаєте в людей, яке в їх відношення до лідера окупантів УНР. Вони вже зовсім по-іншому дивитимуться на світ.
 • Если бы Ленин прожил,хотя бы 10 лишних лет,то мы жили бы уже при социализме в стране,где не было бы таких недоразумений как ты,делящих людей по национальному признаку
 • Якби УНР проіснували зайвих 10 років, в нас би не було б червоного терору, який приніс ленін на багнетах своїх послідовників, не було б голодомору і ще багато яких проблем не було б. У вас такий ватний мозок, я уміляюсь.
 • Ну,сам же пишешь о последователях,Ленин виноват,только тем ,что рано умер,не умер-было бы все по другому
 • Тобто тобі чхати на те, що Україну було завойовано військами червоної армії. В принципі логічно. Логіка окупанта.
 • Точно так же мыслят активисты ЛНР и ДНР,только оккупанты для них ВСУ...Чем ты лучше за них?
 • Активісти ВИГАДАНИХ днр і лнр є шистьорками кремля. Вони відпрацьовують бабло кремля, не більше. Уркаїна ж, як і УНР створена на фундаменті Української нації. На землі, на якій проживають. Не лізучи до сусідів, не забираючи нічиїх територій. Ти доросла баба, не рівняй хрін (лугандонське лайно) з пальцем.
 • Ну,все то же самое их активисты считают о таких,как ты,только у тебя кремль,а у них Вашингтон и т.д.А в конце обязательно пошлятины прибавят,здесь вы солидарны
 • Какое извращённое мышление в 27 лет, ладно ещё можно понять поколения людей чья юность и молодость припала на 60-70 года прошлого века.
 • А чому тут дивуватися? Подивіться на її сторінку. Хвора людина. Ось, будь-ласка, посилання не для дітей. https://vk.com/video158151830_170190261 Скріншот:
 • Ленин пытался соединить частную собственность с идеями коммунизма в 20-х годах.Тоже самое Китай сделал в конце 80-х.За это Ленина стоит уважать-что здесь извращенного?
 • Соціалізм в окремо взятому кварталі і його наслідок: http://www.buskuz.com/stop-sotsializm/?_utl_t=vk
 • Мій коментарій слід розуміти ширше ніж у відношенні до цього посту. Це узагальнення на ваше мислення, я читав багато ваших постів на цьому сайті. У соціальній мережі на вашій сторінці вказано, що ваше рідне місто Мурманськ, там ви навчались і живете, не розумію, чому вас турбує життя в нашому маленькому місті, яке знаходиться в іншій країні. У нас і своїх людей з таким мисленням вистачає - наслідок колоніального минулого, але це справа часу. Нам тут не потрібні форми мислення, проекції «рускава міра» у нього є свій ареал існування – московія. Не засмічуйте людям мозок розумовими збоченнями.
 • Вас не дивуЕ той факт,що я розумiю украiнську мову i,повiрте,володiю нею на тому ж рiвнi,що й роciйською?Що Вас бiльш дратуЕ,те,що я з Росii,чи те,що моi думки подiляЕ бiльшисть тих,кого Ви особисто знаЕте поза iнтернетом?
 • У відповідь до вас я не буду писати особові займенники з великої літери, це ж не офіційний лист, а на форумах не прийнято, до того ж занадто великі літери насторожують.) Нажаль, не можу похвалитися досконалим володінням українською мовою, я признаю свою зрусифікованість, але все можна виправити. Факт, що ви розумієте мову не дивує, у Мурманску проживає багато вихідців з Радомишля. А якщо ви живете в нашому місті, володієте мовою та її не використовуєте під час спілкування в україномовному середовищі, тоді вам мінус до карми. І української розкладки клавіатури, бачу теж немає… Все це разом з вашими постами говорить про те, що ви є "счаслівим обладатєлєм" російсько-радянського менталітету. Ця ментальність чужа для України і привнесена зовні. Ще гірше те, що вона створена на брехливих твердженнях, шовіністична та деструктивна. Російсько-радянська ментальність розвивалася декілька поколінь, мільйони людей було її рабами. Ті , що не підкорялися, супротивилися їй, були знищені. Пройшла негативна селекція людей. Не можна швидко позбутися радянського лайна. Російсько-радянська ментальність і досі мутує в Україні і калічить уми людей. Для мене неважливо якої національності чи раси людина, а важливо який внутрішній зміст вона в собі творить: чи людський, чи потворний.
 • Шовинистическое мышление здесь у многих,но точно не у меня,а по поводу всего остального,так кто-то вправе считать,что Украине ближе Европа,а кто-то,как я,вправе считать,что Украине ближе Россия...Можно не соглашаться с тем или иным убеждением,но оскорблять человека за его мнение,в место обратных доводов,как здесь некоторые делают, недопустимо...
 • Блище до катів і ненавистників українців (тай не тільки українців), можуть бути тільки люди з нездоровим глуздом. За тривалий радянський період, комуністичним селікціонерам вдалося вивести мутантів без роду та племені - совєтского чєловєка. На сьогодні цей совєтский чєловєк деградував повністю. У гомосоветікуса немає майбутнього навіть у московскій резервації. Ось яскравий представник деграданта, політик, якого підтримує багато людей в московії і таких маленьких непомітних жириновських - тьма. http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1552732
 • https://www.youtube.com/watch?v=ndT-CanucC8
 • Жириновский это клоун,подобный Ляшко.Путин репрессировал всех,кто хоть как то мог составить ему конкуренцию.Путин,даже,премьера выбрал ниже по росту,чем он сам)))
 • То,что Вы пишите и есть шовинизм...
 • Ляшко клоун, але не фашист, як жириновський. Путін не кращий за жириновського, він такий же, тільки вслух про це не говорить і має підтримку 86% маленьких путіних. Одним словом московія - мордор! І хто із людей притомних хоче мати справу з такою країною.
 • Я,конечно,соглашусь,что до единого государства далеко,а,может,и вообще такого не будет,но отношения должны быть добрососедскими,а не такими,ка сейчас.Украина могла бы выбрать путь Венгрии,которая старается держать баланс между Европой и Россией,хотя для Венгрии это не правильно,а для Украины было бы самое то...
 • Україна вже держала баланс 23 роки і додержалася, якщо б не добровольці та волонтери вже її не було б, а був би розширений мордор, а так зуміли відгризти рускоміровци Крим і частину на сході. Мордор вилікує тільки вогонь! Особисто я не хочу ні яких зв'язків з такою країною, тільки стіна міцна та висока і рів з крокодилами!
 • І на останок гарна цитата: "Существуют законы мироздания, которые невозможно отменить или обмануть. Истина всегда вытесняет и замещает ложь." - да буде так!
 • Путин-это всего лишь миг в истории русского народа...Какой бы он ни был,но договариваться с ним надо...
 • Ганно, я думаю що ви з росії , як ми з Малазії наприклад .. Тролик ви місцевого "розливу")))
 • Павло, вона ...банута. Закривайте тему. Вся її риторика - це любов до рашки, її цінностей і ненависть до України та захисників Українських цінностей. Думаю, ще кілька таких коментів з боку цієї збоченки і запахне баном. Деякі речі не можна терпіти вічно.
 • Хуже війни з росією , може бути тільки дружба з росією .. Від московії потрібно триматися як надалі ! І не тільки Україні ...