radomyshl.com Радомышль
 
16 березня 2016
-

Відбулася товариська зустріч з футболу між командами «Радомишльська ДЮСШ» – ФК«Динамо» Київ

Відбулася товариська зустріч з футболу між командами «Радомишльська ДЮСШ» – ФК«Динамо» Київ

Визначною подією у житті вихованців та тренерів-викладачів відділення футболу Радомишльської ДЮСШ стала поїздка 12 березня 2016 року на спортивну базу київського ФК « Динамо». 

Наші юні футболісти 2001 р.н та молодші провели спаринг з дитячою командою U-14 « Динамо» Київ, який проходив в критому манежі, на штучному газоні. Перемогли, звісно, юні динамівці, які є чемпіонами України у своєму віці і вісім гравців – члени збірної команди України.

Наші вихованці отримали багато яскравих вражень, вони побачили гравців основного складу «Динамо», побачили, як потрібно грати і любити футбол та зрозуміли, що для досягнення успіху, треба викладатися на полі більше, ніж на 100%.

Кожен гравець отримав сувенір на згадку. Свято дитячого футболу завершилося вечерею у «Макдоналдсі», за що діти, керівництво ДЮСШ, тренерсько-викладацький склад дякує колишньому вихованцю, випускнику Радомишльської ДЮСШ Рязанцеву Руслану Васильовичу, який до того ще подарував відділенню футболу Радомишльської ДЮСШ футбольну екіпіровку, м’ячі, манішки, медичну сумку з медикаментами.

Тренер ДЮСШ

С.В.Борецький


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.