radomyshl.com Радомышль
 
23 березня 2016
-

Юні футболісти Радомишльського району пробилися до фіналу Першості ВФСТ «Колос» з футзалу серед юнаків

Юні футболісти Радомишльського району пробилися до фіналу Першості ВФСТ «Колос» з футзалу серед юнаків

Три команди з Житомирської області взяли участь у зональних змаганнях Першості ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу серед юнаків, які 18-21 березня 2016 року відбулися у Вінниці.

Команду Житомирщини представляли:

- 2001р-н. - Радомишльський район (Мижирічська, Вишевичська, Ставківська та Радомишльська ЗОШ) тренер Пащук Сергій Геннадійович. 2002р-н. Житомирський район (Новогуйвинська гімназія) тренер Скрипунов Віктор Петрович.

- 2003-04р-н. - Черняхівський район (Селянщинський спортивний ліцей) тренер Бабак Максим Вікторович.

- 2005-06р-н. - Баранівський район (Баранівська та Довбишська гімназії) тренери Присяжнюк Володимир Миколайович, Весельський Валентин Цезарович.

Після цікавих та захоплюючих ігор до фіналу Першості ВФСТ «Колос» АПК України змогли пробитись Баранівський та Радомишльський райони. Через дві неділі в м.Переяслав-Хмельницькому Київської області вони позмагаються за перше місце.

ЖОО ВФСТ «Колос» АПК України дякує начальникам відділів сім’ї, молоді та спорту, головам РО ВФСТ «Колос» АПК України Баранівського, Житомирського, Радомишльського та Черняхівського районів за допомогу у відряджені команд на змагання.

З 24 по 26 березня 2016 року такі ж змагання пройдуть і за участю наших дівчат. Будемо чекати і від них гарних результатів.

Джерело: Спортивний Житомир


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.