radomyshl.com
 

:

:

:

28 2016
-

IJ в в

  IJ   в в

6,5 . .

84 027,107 . . 14 . .

. . -06-08 -.

. . . ϳ -03 -.

-21 - -. .

. ( 2+482) 060824.


!
, .
.
 • Скільки наше місто мало депутатів обласних рівнів та нардепів, які згадували про виборців лише перед черговими виборами, слава Богу, хоч один, обраний вперше до облради - Микола Григорович, зумів побачити проблему - наш горе-міст. Будемо надіятися, що місто матиме сучасний міст. Успіхів, Вам, Миколо Станіславовичув депутатській діяльності на благо рідного міста.
 • Давайте почекаємо результат, перед тим, як лизати листівку подяки.
 • А ремонт мосту буде такий же як і саме асфальтове полотно на цьому шляху дороги? На зустрічі в ЗОШ №4 новопризначений голова рда запевняв жителів мікрорайону Рудня про задовільний стан мосту з посиланням на висновки комісії укравтодору. То хто ввічливо говорить неправду: керівництво району чи ????. Виділена сума на всю Житомирську область не є захмарною, роблячи висновок про витрати на ремонт роздоріжжя біля міськради - мільон з гачечком. Сам проект буде коштувати мабуть не менше 500 тис. А ще потрібно якусь копійку зекономити, а ще грязно відмити, та цих ще буде занадто. Але є надія, що я буду помилятись та капітальний ремонт мосту буде зроблений на віки. Дай Боже не втратити надію!
 • 84 027,107 . =84 027 107 000.= 84.., ???
 • Це звичайна описка, скоріше малося на увазі 84 027, 107 тис., або 84 млн. До речі незначна сума для області. Це як раз можлива ціна нового мосту, але Радомишль це не область, і звісно з цієї суми зарезервовано в раз десять менше на ремонт мосту. Головне, що планується провести ремонт, гарна новина, і дай боже, щоб це було зроблено, а то за звичай планування далеке від реалізації. Час покаже, тут нема про що говорити, побачимо.
 • Виділити кошти з бюджету - ще не означає щось зробити. На добудову сумнозвісного нового корпусу поліклініки гроші з бюджету теж виділялись, і не один раз. Тільки от результат поки що нульовий, "папередникі" очевидно винуваті.
 • - , , , , , . , " " - , . , ...
 • " " , , ...
 • ,, ?
 • Я 9 років відходив мостом в школу і знаю краще вас, що воно таке і в якому воно стані. Поки що я нікому не вірю. В нас є купа служб, в яких працює до біса людей, що отримують сяку-таку зарплатню, а нічого не робиться, окрім як просідання та проїдання бюджетів. Навіть міст ми самі фарбували, бо на зарплатню не було грошей, а фарбу купували меценати. Питання: на біса нам стільки служб і людей, яким нІчим платити зарплатню і які не можуть виконувати покладені на їх обов'язки перед людьми. В нас навіть від снігу ніхто не чистить міст. Втоптали люди і добре. І взагалі, якого біса! Ми живемо в різних містах, чи в різних країнах? В Радомишлі нічого не працює як треба. А триздіти, як зашибісь живесть і як гарно ми освоюємо бюджет всі вміють. А головне, у всіх така ж вислуга років, такий досвід, не те що писаки в інтернеті писати, правда? Чекаю з нетерпінням, поки повиздихають всі ці уроди, які нічого корисного в своєму житті не роблять від душі.
 • г , . , . , " " 284 533 ( 399`620 ). . 08.11.16 - 16.11.16. https://www.youtube.com/watch?v=aDKnGvX5ByU https://www.dzo.com.ua/tenders/365421