radomyshl.com Радомышль
 
05 квітня 2016
-

Олександр Зінченко готовий піти з "Уфи" заради збірної України

Олександр Зінченко готовий піти з "Уфи" заради збірної України

Хавбек "Уфи" Олександр Зінченко має намір покинути чемпіонат Росії заради виклику в збірну України.

Зінченко зі своїм агентом провів розмову з тренерами та менеджерами ФФУ і після цього дійшов висновку, що йому потрібно шукати варіанти продовження кар'єри в Європі, а вже влітку краще піти з російської "Уфи".

Але справа в тому, що Зінченко у лютому 2015-го підписав 4-річний контракт з "Уфою". Також у футболіста конфлікт з "Шахтарем", оскільки він розірвав контракт з "гірниками" до його завершення. За односторонній розрив контракту можуть бути серйозні санкції, зокрема і дискваліфікація. Агент футболіста, легендарний екс-футболіст Юрій Гаврилов розглядає варіанти з Європи, але "справа "Шахтаря" суттєво понижує шанси футболіста перейти в команду з єврочемпіонатів, оскільки там не хочуть вплутуватися у можливу судову тяганину. Щоправда, існує й варіант з компенсацією "гірникам".

В будь-якому разі Гаврилов мав розмову з менеджерами ФФУ і зробить все можливе, щоб підшукати Зінченку інший варіант продовження кар'єри вже до літа, щоб під час трансферного вікна футболіст був проданий. Наразі невідомо, скільки грошей за футболіста хоче отримати "Уфа".

Джерело: depo.ua


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.