radomyshl.com Радомышль
 
10 квітня 2016
-

ДІТИ ТА ПРЕДСТАВНИКИ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ ПОСАДИЛИ ЛІС НА РАДОМИШЛЬЩИНІ

ДІТИ ТА ПРЕДСТАВНИКИ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ ПОСАДИЛИ ЛІС НА РАДОМИШЛЬЩИНІ

В рамках Всеукраїнських акцій «Майбутнє лісу у твоїх руках» та «Дерево миру» представники влади та учні шкільного лісництво посадили сосново-березовий ліс в Поташнянському лісництві Радомишльського району.

В заходах взяли участь голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський, перший заступник голови ОДА Геннадій Дмитренко, перший заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, т.в.о. начальника Головного управління національної поліції в Житомирській області Валерій Рудик, діти шкільного лісництва.

Підприємствами обласного управління лісового господарства щорічно створюється 6-7 тисяч гектарів лісу. Для успішного заліснення земель лісгоспами щорічно заготовляється близько 100 тонн лісового насіння. Щорічно вирощується 30 – 35 млн . шт. стандартних сіянців.

В поточному році державними лісогосподарськими підприємствами, що належать до сфери управління Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, заплановано відтворити ліси на площі 7,1 тис. га. Відтворення лісів проводиться на площах лісокультурного фонду, який складається із зрубів минулого та поточного років.

Станом на сьогодні проведено садіння та висівання лісу на площі 4533 га, що становить 111 % до завдання весни.

Прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.