radomyshl.com Радомышль
 
11 квітня 2016
-

СЕРГІЙ БОРЕЦЬКИЙ: РАДОМИШЛЬ БУВ, Є І БУДЕ!!!

СЕРГІЙ БОРЕЦЬКИЙ: РАДОМИШЛЬ БУВ, Є І БУДЕ!!!

Третього квітня 2016 року в Радомишльській інтернет-газеті « Радомишль-інфо» була опублікована стаття (до речі, анонімного автора) під назвою «КУДИ ПОДІВСЯ РАДОМИШЛЬ? КОШТИ НА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ РАЙРАДА ВИДІЛИЛА, АЛЕ НА ЗМАГАННЯ КУБКУ СЕРЕД 28 КОМАНД ЖИТОМИРЩИНИ ПАМЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ЧИНОВНИКИ НАШИХ ФУТБОЛІСТІВ НЕ НАПРАВИЛИ»…. У даній статті автор піднімає питання участі, вірніше неучасті команди Радомишльського району в обласному Кубку «Пам’яті Небесної Сотні» з футболу, звинувачуючи Радомишльську Федерацію футболу в тім, що Районна Рада депутатів виділила цільові кошти, а команда не бере участі у змаганнях.

Так, я, як голова Федерації футболу, підтверджую виділення коштів у розмірі 10 000 гривень. Автор, напевне, дуже далекий від нинішніх реалій футболу, як в Україні, так і в районі зокрема, або виконує чиюсь місію по дискридитації спортивного керівництва району і Федерації футболу зокрема.

По перше, за ці гроші можливо провести лише один тур Кубку, а далі що : « В Сірка очі позичати???»;

По-друге, немає ні форми, ні взуття, ні м’ячів та і команди, яка бере участь в обласних змаганнях у нас в районі немає! Суттєва нестача коштів не дає можливості участі у цих змаганнях.

Гроші, які виділила Райрада підуть на проведення та участі у різноманітних турнірах, в основному дитячо-юнацького напрямку тому, що без виховання своїх футболістів ми ніколи не створимо Свою Команду і тільки тоді буде патріотизм і відповідальність!!!

І знову звертаюсь до автора статті з проханням – перш ніж пред’являти претензії до роботи Федерації футболу вивчіть питання досконало та поспілкуйтесь з керівниками та членами Федерації футболу Радомишльського району та керівниками відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА.

P.S. Представник команди «Полісся» с. Ставки Целованський О.Л., голова ФФРР Борецький С.В., заступник голови ФФРР Бацук В.М. 17 березня 2016 року були присутні на жеребкуванні Кубку « Небесної Сотні» і отримали там 28 номер посіву і мали грати з командою ФК «Коростень», але за тиждень до початку змагань , команда «Фортуна» смт. Андрушівка ( яка є одним з лідерів обласного футболу) на більш привабливих фінансових умовах переманила 5 основних гравців команди «Полісся» , яка в зв’язку з цим була змушена знятися зі змагань.

З повагою, голова ФФРР С.В.Борецький


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • НЕуважаемый анонимный автор письма! как ты далек от реалий спорта районного масштаба! ты только смотришь в бюджет Рай.Рады?! как много хотелось тебе написать,а еще лучше узнать твое имя,но-перекипел...
  • НЕуважаемый автор анонимки! как ты далек от спорта в масштабах района!!! ты грамотно видишь бюджет Рай.Рады...а остальное??? когда люди,которые действительно занимаются этим делом,даже свои деньги тратят на этих ребят !!! очень много тебе хотел сказать,а еще лучше узнать твое имя,но-перекипел....пока...
  • НЕуважаемый автор анонимки-это капранчук.