radomyshl.com Радомышль
 
21 квітня 2016
-

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ РАДОМИШЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ РАДОМИШЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Самотня мати, яка утримує двох дітей, має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 відсотків.

Радомишльське відділення Малинської ОДПІ інформує про Порядок надання податкових соціальних пільг встановлений ст. 169 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ).

Підпунктом 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 ПКУ визначено, що будь-який платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі, що дорівнює 50 відс. розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року (у 2016 році – 689,00 грн.). Відповідно до п.п. 169.1.2 п. 169.1 ст. 169 ПКУ платник податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 100 відс. суми пільги, яка визначена п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 ПКУ, у розрахунку на кожну таку дитину. Однак, згідно з п.п. 169.1.3 п. 169.1 ст. 169 ПКУ платник податку, який є одинокою матір’ю (батьком), вдовою (вдівцем) або опікуном, піклувальником має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 150 відс. суми пільги, яка визначена п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 ПКУ (у 2016 році – 1033,5 грн.), у розрахунку на кожну таку дитину.

Відповідно до підпунктів 169.3.1 та 169.3.2 п. 169.3 ст. 169 ПКУ у разі якщо платник податку має право на застосування податкової соціальної пільги з двох і більше підстав застосовується одна податкова соціальна пільга з підстави, що передбачає її найбільший розмір, за умови дотримання процедур, визначених п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ.

Платник податку, який має право на застосування податкової соціальної пільги більшої, ніж передбачена п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 ПКУ, зазначає про таке право у заяві про застосування пільги, до якої додає відповідні підтвердні документи.

Враховуючи вищевикладене, самотня мати, яка утримує двох дітей віком до 18 років має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 відс. суми пільги, яка визначена п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 ПКУ, у розрахунку на кожну таку дитину, за умови дотримання процедур, зазначених п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ та наданням відповідних підтверджуючих документів. З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 103.08.02).

Що необхідно знати про оподаткування благодійної допомоги у 2016 році.

Радомишльське відділення Малинської ОДПІ роз’яснює, що загальна норма щодо оподаткування наданої нецільової благодійної допомоги не змінилась. Відповідно до пп. 170.7.3 п.170.7 ст.170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами - юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абз. 1 пп. 169.4.1 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року. Отже, у 2016 році сума нецільової благодійної допомоги, що надається благодійником – юридичною особою фізичній особі, не оподатковується ПДФО, а відповідно й військовим збором, у разі якщо її розмір не перевищує 1930 грн. Якщо розмір наданої допомоги більше, то сума перевищення нецільової допомоги над вказаним розміром включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку як інші доходи, і підлягає оподаткуванню ПДФО та військовим збором на загальних підставах. Тобто, якщо така допомога надається у грошовій формі, то базою для утримання ПДФО у розмірі 18% і військового збору за ставкою 1,5% є сума такого перевищення. Слід зазначити, сума нецільової благодійної допомоги, що надається резидентами – юридичними особами на користь платника податку протягом звітного 2016 року сукупно у розмірі, що не перевищує 1930 грн., відображається у формі № 1 ДФ під ознакою доходу «169», а у сумі її перевищення за ознакою доходу «126» як додаткове благо. Відомості оподаткування військового збору відображаються у розділі ІІ податкового розрахунку форми № 1 ДФ, а саме у рядку «Військовий збір» загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). При цьому відомості про фізичну особу – платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються. Щодо обкладання ЄСВ сум нецільової благодійної допомоги, то оскільки нецільова благодійна допомога не належить до основної або додаткової зарплати та інших заохочувальних, компенсаційних виплат, то вона не є базою для нарахування ЄСВ.

Зменшено ставку ЄСВ – створено умови для зростання зарплат!

Радомишльське відділення Малинської ОДПІ повідомляє, що з 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України від 24 грудня 2015 року №909-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (далі – Закон №909), яким, зокрема, внесено зміни до Закону України від 8 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464). Вказаними змінами майже вдвічі зменшено ставку ЄСВ - запроваджено єдину ставку (22 відсотка) нарахування єдиного соціального внеску. Зменшення ставки єдиного внеску це, перш за все, зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, що дозволяє суб’єктам господарювання збільшувати інвестиції у виробництво, підвищувати заробітну плату. А в сукупності це призведе до підвищення ефективності виробництва, збільшення доходів підприємств, зростанню товарообігу, і, відповідно, до збільшення надходжень податків та зборів до бюджету. Отже, держава зробила крок на зустріч бізнесу з метою легалізації робочих місць та підвищення рівня заробітної плати. Тож в Малинській ОДПІ сподіваються, що суб’єкти господарювання піднімуть рівень заробітної плати та легалізують робочі місця згідно з вимогами діючого законодавства. Цим кроком вони подбають про добробут своїх працівників, про їх соціальний захист та гідне пенсійне забезпечення у майбутньому.

За порушення строків сплати єдиного внеску фізичні особи-підприємці несуть адміністративну відповідальність.

Радомишльське відділення Малинської ОДПІ нагадує, що відповідно до п. 2 ч. 11 ст. 25 Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464) за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску контролюючий орган застосовує до платників єдиного внеску штрафні санкції у розмірі 20% своєчасно не сплачених сум. На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу. Нарахування пені, передбаченої Законом №2464, починається з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня його фактичної сплати (перерахування) включно. Згідно з ст. 165 прим.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року №8073-Х, фізичні особи-підприємці несуть адміністративну відповідальність за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску:

1. Несплата або несвоєчасна сплата єдиного внеску, у сумі, що не перевищує трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тягне за собою накладення штрафу на фізичних осіб-підприємців від сорока до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За повторне за рік вчинення таких дій – від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2. Несплата або несвоєчасна сплата єдиного внеску у сумі більше трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян тягне за собою накладення штрафу на фізичних осіб-підприємців від вісімдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За повторне за рік вчинення таких дій – від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відтак, у разі несплати єдиного внеску, нарахованого за календарний рік, до фізичних осіб-підприємців, які застосовують загальну систему оподаткування, починаючи з 10 лютого року, наступного за звітним, застосовуються штрафні санкції у розмірі 20% своєчасно не сплачених сум. На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу. За порушення строків сплати єдиного внеску фізичні особи-підприємці несуть адміністративну відповідальність.

Нова звітність про обсяги придбання та реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів у роздрібній мережі.

Радомишльське відділення Малинської ОДПІ доводять до відома що, починаючи із травня 2016 року суб’єкти підприємницької діяльності усіх форм власності, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, зобов’язані подавати в органи ДФС за основним місцем обліку :

- звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі за ф. № 1- РА ( місячна);

- звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі за ф. № 1- РТ ( місячна ); з терміном подання до 10 числа місяця , що настає за звітним ( перший термін подання 10 травня 2016 року ).

Сектор організаційної роботи


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.