radomyshl.com
 

:

:

:

26 2016
-

IJͲ ̲ί ̲ ˲

IJͲ ̲ί  ̲ ˲

г .., . , . , , , , .

, .

, , , . 5 2015 , 95 . . , , «» , . ϳ , , .

IJͲ ̲ί  ̲ ˲

ֳ «», . , . , . ͳ , , , .

IJͲ ̲ί  ̲ ˲

6 2015 . .

ϳ , , , – .. , : « , .. . . . ’, . , . , , .»

IJͲ ̲ί  ̲ ˲

, , , 03.12.2015. ,  . . , « , 6 7, .6- 7 «» . ,11 – 2 ., . 7- 7 .. 11 – 1 ., . .. . ( .. 140 .). . .. .»

. , , .

, (, ', ), , , , , . – . ? .


!
, .
.
 • Здесь нет пыли.На вул.Русановская кто смотрел.????????????????????????????????????????????????????????????
 • Мешканці міста поставлять пам'ятник тому міському голові, хто організує прибирання сміття у місті. Сьогодні 26.04. біля музичної школи стоять повні баки сміття, валяються на тротуарі пакети тощо. Не забирали більше тижня, але мешканці за вивіз платять. Обіцянки цяцянки нашого мера вражають. Поїдьте у Малин. Там такого не побачиш у центрі міста, а у нас до лікарні рукою подати і під боком музшкола. Ось і виховання прекрасного. Бо директора комунального підприємства Гангальського призначали без конкурсу, без обговорення. Соболевський так само кота в мішку взяв Демчука Р.М.на "Водоканал" , якому рішенням Макарівського суду Київської області у червні 2014 року було призначено 8 років позбавлення волі з забороною обіймати посади повязані з виконанням адміністративно-господарських функцій. Хоча це рішення оскаржене, але ходять чутки, що кримінальна справа слухається повторно. Тобто суд забороняє бути керівником, а таку особу приласкав голова міста. Що з того буде?
 • Ну, з приводу голови МКП "Радомишль" хочу відзначити, що робота покращилась. По-перше, вперше цього року не спалювали листя в парку. По-друге, регулярно грейдерять вулиці. Але мені одному здається, що мер загрався із освітленням центру міста? На **й вночі вмикати всю ілюмінацію в центрі, де ніхто її не бачить, в той час, як по місту купа ліхтарів без ламп висить? Це такий вид нарцисизму? Піар? Чи дебілізм? Може є й інша відповідь, та якою вона б не була, про людей ніхто не думає. Я вже 2 тижні тому написав заяву, щоб вкрутили лампу в ліхтар на моїй вулиці. І нічого не робиться. До речі, підписи сусідів я не збирав, але прокльонів в сторону якості освітлення почув чимало. І це лише маленька частина того, що в нас робиться не так. Тому різні там призначення сумнівних людей на посади, від яких залежать життя і комфорт Радомишлян не дивують. Що зверху, те й знизу. Обрали - не жалійтеся. Але і мовчати не треба. Всіх розсудить Бог.
 • Мешканці міста мають можливість укласти договори з комунальним підприємством і їм як і мені будуть вивозити сміття. Тому коли говорять про сміття то це відповідальність людей перед навколишнім середовищем.
 • "Чисто" не там де прибирають , а там де не мусорять! Анна підтримую дану статтю! Ми за чисте довкілля!!!!!
 • Річ навіть не у суботнику, сміття в місті , бездіяльність влади і комунальників, то просто є наслідок по-перше невихованості людини, відсутність поваги один до одного, до природи, до вулиці, до міста та до країни де ти живеш... по-друге люди не хочуть брати відповідальності за свої вчинки і у багатьох відсутня свідомість з приводу того, що наш дім-це не тільки квартира чи будинок за парканом. І нажаль таких людей більшість і просто серед жителів міста, і серед тих кого люди обирають... Але є надія, що та невелика кількість людей, яка розуміє що можна жити по іншому і намагається це втілити, дасть поштовх до змін на краще!