radomyshl.com Радомышль

26 квітня 2016
-

Юні футболісти з Радомишльщини завоювали 2 місце на всеукраїнських змаганнях з футзалу

15-16 квітня в Переяславі (Київська область) відбулися фінальні змагання першості Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України з футзалу серед юнаків 2001 та 2002 р.н., в яких команда Радомишльського району, у складі: Кривенко Василь, Кривенко Іван, Доля Олександр, Оніщенко Олександр, Мельниченко Владислав, Гаєвський Артур, Клименчук Вадим, Духніч Михайло, Власенко Владислав, зайняла 2 місце.

На групових етапах перемогли Івано-Франківську область, з рахунком 8:0 та Сумську з рахунком 2:1. У фіналі програли Кіровоградській обл., з рахунком 4:3.

Участь взяли 12 команд із десяти областей України.

Відкриття турніру відбулося в манежі в присутності близько ста п’ятдесяти юних футболістів та представників команд. Перед початком турніру команди були розподілені на дві групи в кожній віковій категорії. Матчі тривали по 30 хвилин, у кожній команді – по п’ять футболістів.

Всі переможці і призери нагороджені медалями і грамотами Центральної Ради ВФСТ «Колос» АПК України, які вручив Григорій Савчук.