radomyshl.com
 

:

:

:

26 2016
-

ϲ: ² , ʲ ̲ ˲

 ϲ: ² , ʲ  ̲ ˲

. “ ” – ’ . , .

. . , ’. , 7 , , .

– .  “-”. , – . , . ³ , , ’ . . , , . . .

³ – 糿, . . – . ³ , .

– . ’ . , . : , 8 , ’, ; , . . . . , , ’, .

- . 20 10 . : “ 䳿 . 3 . 368 䳿, , , , - 䳿 , ; , . 3 . 368, . 3 . 364, . 1 . 366 : 8 () , , ' - - 3 ”.

  . , 2 2016 . , . , 7 000 , . ! . ! , , . , . , , “”.

p.s. “”: “ ”, ..

pp.s. , .. Ͳ, , ’ “”. , , .

“”,


!
, .
.
 • А що юрист, бувший прокурор не читав Господарський кодекс чи ЗУ ,,Про місцеве самоврядування,,Стаття 63. Види та організаційні форми підприємств 1. Залежно від форм власності, передбачених законом, в Україні можуть діяти підприємства таких видів: приватне підприємство, що діє на основі приватної власності громадян чи суб'єкта господарювання (юридичної особи); підприємство, що діє на основі колективної власності (підприємство колективної власності); комунальне підприємство, що діє на основі комунальної власності територіальної громади; державне підприємство, що діє на основі державної власності; підприємство, засноване на змішаній формі власності (на базі об'єднання майна різних форм власності); спільне комунальне підприємство, що діє на договірних засадах спільного фінансування (утримання) відповідними територіальними громадами - суб’єктами співробітництва.
 • Розуміючи провокативність і замовність статті, не можу не всунути своїх сім копійок. Навіть якщо воно, це хлопченя, у періоди прозріння між сеансами марихуанокуріння (хто ж не був молодим) самостійно виразило ці сентенції, то у мене враження єдине: вкусить - не вкусив, але підлизав добряче. Всіх подібних прикормлених, карманних опозиціонерів чекає доля шакала з твору "Мауглі". Жаль тільки його виборців, особливо молоді. А якщо говорити про серйозні речі, то районний осередок ВО"СВОБОДА" виражає своє занепокоєння і незгоду з діями міської ради, які направлені на задоволення потреб окремих бізнесових структур, а не інтересів міської громади. Скажіть мені чиї інтереси захищали депутати на останній сесії міськради, голосуючи за виведення 5-ти обєктів із рекреаційних(відпочинкових)зон. Тільки депутати-свободівки голосували проти такого рішення й ми його, і не тільки, оскаржуватимемо у суді та повернемо належне громаді, члени якої, до речі, за останніми змінами до регламенту не зможуть вільно відвідувати та вести зйомку сесії міськради без запрошення та акредитації. Думайте, не спіть, дійте, радомишляни!
 • Шановні радомишляни, якщо у вас така бездієва та непрозора місцева влада, то варто зробити відкрите опитування щодо повернення бувшуго директора МКП Водоканал. Всі жителі громади мають право висловити свою думку,а місцева влада повинна дослухатися та врахувати думку своєї громади. Громади, яка висловила свою довіру та підтримку на виборах.
 • Мне определенно импонирует предыдущее предложение. Потому что то, что творится сейчас в нашем городе - это уже полный атас. Везде ставят "своих" и думают, что это сойдет с рук, так вот едва ли. Человек, который находится под следствием, занимает должность ДИРЕКТОРА на коммунальном предприятии, следовательно, распоряжаясь государственными и человеческими деньгами. А под следствием за что? Правильно, за взятку! Гениальная перестановка кадров, аплодирую стоя.
 • "Свободі" не потрібно відволікатись на дрібниці, на носі перекопування клумб в парку та в сквері біля памятнику Тараса Шевченка.
 • цим уже займеться відповідна служба ..А от те що матюшко із журавським з"явилися на горізонті -значить вибори скоро))
 • Базарні балачки: "Сам не бачив, але чув як хтось десь сказав"
 • не відволікайтесь, шановна, всі ми чекаємо новин від" свободи" про героїчні скопування клумб на плацдармах Радомишля, а також про те як ваша партія допомагає нашим солдатам в зоні воєних дій, на яких не популізує тільки лінивий, а я просто тріль, не витрачайте на мене свій час
 • ваш мінус мене вбив просто до серця,звіть своїх друзів, є шанс що я зникну назавжди
 • як же не витрачати час на такого троліка свій час, коли він перед виборами завжди про себе нагадує )) І хотів би забути . та не забудеш )) По друге - так , ми працювали на клумбах , і не тільки на клумбах , і цього не соромимся .) Допомогали і допомогаємо воїнам в АТО , і не тільки їм . Завдяки тому що розповідаємо про клумби , до нас приєднуються люди, допомогають , діляться квітами. За допомогу в АТО , чи родинам , які потребують допомогу , ми теж звітуємо перед радомишлянами та жителями району , які надають цю допомогу , дякуємо всім людям . хто долучається до допомоги .. Для нас це природньо - подякувати за добрі справи , добрі серця . а чим допомогаєте Ви ,шановний тролику ? "Шарите" по сторінкам , поливаєте брудом ? )) Щож , робіть те , на що ви здатні )) Зі святом Вас. Нехай Бог дає Вам здоров"я , щастя , довгих років життя ...
 • а чому ви думаєте що мої друзі ставлять вам мінуси? Вони зайняті більш важливими справами , аніж увага " Бог зна кому" )) У нас багато розумних , адекватних радомишлян )) Багато тих , хто нас знає і співпрацює з нами . Тож живіть до ста років )) І ще раз зі святом .)))
 • Не зрозуміла двуликість Олександра Папірного. З одного боку - відкрита як автора статті. І закрита в коментарях. під псевдонімом Євгений Матюшко. За криптографом, стилем написання, стаття і коменти належить одній особі.
 • Я различаю среди философствующих два сорта людей: одни всегда размышляют о своей защите, другие - о нападении на своих врагов. Один я умный в белом пальто стою красивый.
 • , . , .
 • Щиро дякую директору МКП ,,Водоканал,, за такий важливий наказ, який створений з метою охорони здоров'я населення Радомишля???, області????, країни???? http://www.scourt.gov.ua/clients/vsu/vsuen.nsf/%28documents%29/B56BD4E383FD4871C2257AF3003EFBC0 То як? будемо і далі спати радомишляни???
 • ,, ,,