radomyshl.com Радомышль

03 травня 2016
-

У РАДОМИШЛІ ВІДБУЛИСЯ МІЖРАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ. [Р]

16 квітня 2016 року у м. Радомишль відбулися традиційні міжрайонні змагання з волейболу на Кубок «Майстра».

До м. Радомишль, виявити найсильнішого, окрім двох радомишльських команд, «Майстр» та «Гімназія», прибули команди з м. Коростишів, с. Привороття Брусилівського району, с. Велика Рача, с. Потіївка, с. Вишевичі.

Організатор турніру ФОП Шатилович Володимир Леонідович

На урочистому відкритті змагань команди – учасниці привітав міський голова Соболевський Олег Вікторович, спонсори турніру ФОП Шатилович Володимир Леонідович, директор ТОВ «Фруктус - ДАМ» Гуленко Андрій Анатолійович, директор ДП «Радомілк» Дургарян Артур Мотивосович.

Змагання пройшли у дружній, але спортивній атмосфері. За підсумками змагань 5- 7 місце посіли волейбольні команди «Гімназії» м. Радомишль, с. Потіївка та с. Вишевичі. Четверті стали волейболісти с. Велика Рача.

Бронзовим призером кубку стали новачки змагань команда с. Привороття Брусилівського району.

Фінальний матч кубку виявився окрасою всього турніру, в якому визначити найсильнішого зійшлися друзі і суперники багатьох змагань: команди м. Коростишів та «Майстер» м. Радомишль. У трьох партіях з рухунком 25-16, 24-26, 7-15 – сильнішими виявилися господарі змагань, які і стали переможцем Кубку «Майстра – 2016року», срібні призери – коростишівці.

На урочистому нагородженні, команди – призери, отримали кубки, медалі, грамоти відповідних ступенів, грошові винагороди та подарунки від спонсорів у вигляді продукції їхніх підприємств.

Змагання вдалися, дякуємо всім учасникам, організаторам, меценатам, які подарували свято волейболу у нашому місті.

Організатори турніру висловлюють щиру подяку спонсорам Шатиловичу В.Л., Гуленку А.А., Дургаряну А.М., а таком міську голові Соболевському О.В..