radomyshl.com
 

:

:

:

06 2016
-

̲ ² ̲ ² "" []

 ̲ ² ̲ ²  ""

, "", , ³ ͳ , , ³, ""

³ ( 19; 29.04.2016.) 29- .

, :

- "";

- .

" ’ , 2016 , “” . , -, , , . , , . : . , , !", - .

, - , , ’ ; ó.

, "² , ʲ ̲ ˲" "".

:

 ̲ ² ̲ ²  ""

dem-alliance.org


!
, .
.
 • Щось я не можу ніяк зрозуміти… Цитата з ОЛЕКСАНДР ПАПІРНИЙ: КАДРОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ, ЯКІ ВПЛИНУТЬ НА ЗМІНИ В РАДОМИШЛІ: «І я Руслану Миколайовичу вірю! Навіть не дивлячись на низький рівень довіри до правоохоронних органів. Я вірю в його чесність і порядність!» Так «ВІРЮ» чи «НЕ ВІРЮ»???
 • В попередній публікації, я пропонував Руслану Миколайовичу самостійно написати заяву, але цього "неочікувано" не відбулось. Ну і чим далі, тим більше обставин вказує на те, що пан Демчук міцно тримається за крісло. Мало того, в той час коли Державні структури стають більш відкритими, ми спостерігаємо зворотній процес.
 • В Радомишлі останнім часом все відбувається прозоро, директор Водоканалу не просто працює, а трудиться і по великим святам - ось і доказ, коли миряни в Вербну неділю були на службі, то він ,,склєпав,, текст на папірчику. Але ні!!! У нас 24 год, 7 днів на тиждень працює Водоканал!!!! Господи, дай їм сили!!!!
 • ""...
 • Дане депутатське звернення - намагання "зберегти обличчя", згладити наслідки попередньої "двозначної" статті О.Папірного. Він хоч молодий депутат, але мабуть добре розуміє, що напиши хоч 100 разів слово "негайно"-це не матиме НІЯКИХ ні юридичних ні будь-яких наслідків. То для чого ця імітація бурхливої депутатської діяльності, цей інформаційний "пшик". Хіба що привернення уваги до цього болючого, резонансного для радомишлян питання, яке матиме непоправні наслідки у протистоянні ГРОМАДА-ПИВЗАВОД. Тому "СВОБОДА" пропонує і ДАльянсу і всім нормальним депутатам підготувати і підписати подібне звернення. Тоді побачимо хто є ху...А головне треба на слідуючу сесію винести Положення про призначення керівників комун.підприємств, за зразком районної ради і встановити скорішу дату проведення конкурсу поки виконком не затвердив контракт з теперішнім керівником Водоканалу. Так-что - пилите, Шура,пилите...
 • Пролью свет на этот "чудо-приказ" и удивительнейшее рвение к работе господина Демчука. За день до того, как приказ был выпущен в свет(25 апреля), на Водоканал пришел информационный запрос от бывшего директора Водоканала, в котором требовались копии контракта, должностной инструкции Демчука и акты инвентаризации и приема-передачи. НО, господин прокурор знает, как хранить информацию в тайне и 26 апреля издал сие диво-дивное, которое зарегистрировал 24 числом. Всех обманул же. Вообще, удивляет такое рвение, к сокрытию информации (которая по всем законам должна быть открытой) от людей. Видимо, есть что прятать, дабы новые уголовные дела на себя не открыть.
 • Комунальне унітарне підприємство очолює керівник підприємства, що призначається органом, до сфери управління якого входить підприємство, і є підзвітним цьому органові. Призачається органом, а не ОДНООСОБОВО МІСЬКИМ головою!!!!!!!
 • Згоден Францович на всі 100...........)