radomyshl.com Радомышль
 
06 травня 2016
-

Микола Григорович, депутат обласної ради здобув золоту медаль на Міжнародному Чемпіонаті з пауерліфтингу. ФОТО

Микола Григорович, депутат обласної ради здобув золоту медаль на Міжнародному Чемпіонаті з пауерліфтингу. + ФОТО

Микола Григорович виборов золоту медаль на міжнародному «Відкритому Чемпіонаті Євразії з пауерліфтингу, жиму лежачи та станової тяги GPA-IPO & GPA-D»

23 квітня, в місті Київ, у спортивному комплексі "Меридіан", відбувся "Відкритий Чемпіонат Євразії з пауерліфтингу, жиму лежачи та станової тяги GPA-IPO & GPA-D", в якому взяв участь наш радомишлянин – депутат обласної ради, Микола Григорович. Де серед учасників, виборов золоту медаль.

Відкритий Чемпіонат Євразії з пауерліфтингу, що в минулому році проходив у Росії, цього року, Федерація даного виду спорту, вирішила провести в Україні.

Нагадуємо, що це не перша перемога Миколи Станіславович, на початку року він вже представляв Радомишльщину в даному виді змагань.

Радомишльщина пишається своїми спортсменами та бажає міцного здоров'я і нових перемог!

Микола Григорович, депутат обласної ради здобув золоту медаль на Міжнародному Чемпіонаті з пауерліфтингу. + ФОТОМикола Григорович, депутат обласної ради здобув золоту медаль на Міжнародному Чемпіонаті з пауерліфтингу. + ФОТОМикола Григорович, депутат обласної ради здобув золоту медаль на Міжнародному Чемпіонаті з пауерліфтингу. + ФОТО


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Приємно що РІ нашому місті С” такий депутат РѕР±Р». ради, СЏРєРёРј місто може пишатися РЅРµ тільки Р·Р° Р№РѕРіРѕ депутатськи справи , але Р№ спортивні . Так тримати , пане Миколо !!