radomyshl.com Радомышль
 
11 травня 2016
-

9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО

9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО

9 травня о 10:00 в Радомишлі розпочався мітинг-реквієм присвячений 71-ій річниці Дня Перемоги.

Розпочались святкування урочистим мітингом на Меморіалі Слави. В ньому приймали участь ветерани, діти війни, солдатські вдови, керівництво району та органів місцевого самоврядування, представники депутатського корпусу, громадських організацій, робітники підприємств міста, комунальних закладів, школярі та гості міста.

Щирі слова вдячності, квіти, радісні привітання, «вічний вогонь» . Усе це, в контексті свята Перемоги, є хвилюючим видовищем для тих, чия молодість була обпалена війною.

На превеликий жаль, з кожним днем залишається все менше учасників тих жахливих подій. За рік не стало 7 ветеранів.

18 тисяч воїнів різних національностей, що сплять вічним сном в землях Радомишльщини вшанували хвилиною мовчання.

Урочистою ходою через Меморіал Слави пройшли кращі спортсмени ДЮСШ, баскетболісти, військові, школярі.

До слова, аби привітати ветеранів з цим світлим днем, були запрошені голова районної державної адміністрації – Тетерський В.Р., міський голова – Соболевський О.В., голова районної ради - Потієнко О.Л., народний депутат – Дзюблик П.В., та інші.

Оберігали спокій присутніх представники поліції, швидкої допомоги та газової служби.

Цього року Україна вже вдруге відзначала разом з Європою 8 та 9 травня Дні пам'яті та примирення, відійшовши нарешті від усталеного радянського зразка святкування 9 травня як Дня Перемоги радянської армії на фашизмом. Ми тепер не святкуємо, ми Вшановуємо пам'ять тих, хто боровся з нацизмом.

9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО

9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО9 травня в Радомишлі відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом. ФОТО


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.