radomyshl.com
 

:

:

:

31 2016
-

ϲ: 1 - ² ! []

 ϲ: 1 - ² !

90- 2000- , , – . , ̲ . , “”, , – . ? , , : “ , ’, ?” – ó. . , , . , – .

ϳ . , “” . , : “ N 1 - ”. , ³ . , , , . , ’ .

:

- , ;

- , ;

- .

, , : “ , . ’ ! ’ , 2 , !”

! , , 䳿. , . .

, . ³ , , , .

“”,


!
, .
.
 • "Прийдіть на сесію та погляньте у вічі". Кому там вже дивитися? Ці ж недодепутати голосували за обмеження прав громадян, вони ж ниють як обісрані діти, що про їх пишуть в інтернеті, вони ж себе ведуть, як боги на олімпі, сидячи по вуха в радомишлі, який тільки стогне від такої діяльності. Це якою потворною душею треба володіти, щоб голосувати за зарплату мера в 20 тисяч!? Тут тільки молот народного гніву, а не заглядання у вічі може змінити ситуацію. Та й чесно погляньте на виборців. Кого обрали - так їм і треба. Нічого, на все свій час.
 • Шановні радомишляни ! У вас є чудова нагода побачити хто є хто серед обраних вами депутатів, основне завдання яких дбати про добробут та розвиток міста. Сесія стане саме тим тестом на порядність ваших обранців. Запам'ятайте цей день. І якщо обранці виявляться гнилуватими - ваше право й обов’язок висловити їм недовіру та вимагати реалізації верховенства права та здорового глузду.
 • Побачу як ти прийдеш заливака поза очі) хоч би раз був на сесії а не обсирать поза очі діяч)
 • прийди ї мені подивись у вічі слабо))))) пане Козіянчук?????????????
 • А Вам не слабо подивитись мені в очі пане слуга народа??? Чи не Ви проголосували за зміни до регламенту про фото, відео, аудіо запис вікритих засідань депутатів тільки стаціонарною апаратурою- п.5, чи не Ви проголосували за обмеження- бути присутніми за наявності вільного місця - п.8 ( місця якого - сидячого, стоячого, лежачого чи у когось у депутатів на колінах?). Читайте Конституцію - ОБМЕЖЕННЯ де і коли застосовується. 30 травня адміністративний позов задоволено Радомишльським судом про скасування п.5 та п.8 змін до регламенту. Чекаю на апеляцію від директора водоканалу - він же у нас тепер і за мера, і за сера, на всі руки майстер. Але я, як член територіальної громади не надавала йому такого права апелювати від імені територіальної громади обмеження конституційних прав громадян тим паче за довіреністю. Завтра знову сесія, піднімайте ручки тихенько, тихенько. Тільки от питання- для чого Вас обирала громада!? Мені особисто не соромно глянути Вам ввічі. А де фонтан славетний - оте корито, яке обкладене, а ціна??? Мовчите??? Мовчіть!!!!
 • Як то кажуть, шапка горить, ага? І що я у ваших очах маю побачити? Щось особливе? Ви скажіть прямо, голосували, чи ні за обмеження прав радомишлян у питаннях вільного відвідування сесій, збору та розповсюдження інформації? Чи може мені відповідний запит зробити? Хоча на ... треба. Поки я надто зайнятий і користі більше роблю від вас на своїй роботі. Хоча я завжди лишаю право людині на помилку. Всі помиляємось. Чекаю на відповідь тут. Публічну, як і слід депутатові. На сесію в мене просто нема часу. Але коли жнива пройдуть - обов'язково прийду. З дозволом чи ні.
 • ""
 • Ось відповідь на папері, як Ви голосували за зміни до регламенту №107, які скасовані судом
 • ! ! , , , , : "!!!"
 • .107 ̲ , . ?? . , ? .....
 • а загалом враження у мене що ви такі "угнетенные" як ми "угнетали" , русскоязычное население в Україні , знедолені,засмучені та винуватите всіх і вся ) Ущемление прав ??? !!!!! як наче мантра "Услышьте ДОНБАСС!!!"....... нецікаво з вами ))) конструктиву мало..........
 • - .ճ ?)
 • , , "")) , )))
 • Наталю та ніхто мене не ображає) та й я не ображаюсь та й вчора вам казав зовсім не за цей діалог він був пізніше стосовно рішення суду сорі але не тільки не знав але чесно навіть і не цікавився я вважаю що краще приділяти увагу якимось іншим більш нагальним питанням .Звичайно що робота ради, сесії та ін.повинна бути прозорою та публічною,ще раз наголошую акредитація ЗМІ повинна бути, моє імхо, а громадяни у цю категорію не входять....)
 • В итоге, единственное, что доказала эта сессия, так это то, что у на считаются только с тем мнением, с которым выгодно. Насколько я понимаю, депутаты - представители общества, и они могут сделать импичмент мэру (это не угроза, а просто пример похожей ситуации), хотя и не они его выбирали. Так почему депутаты, выступая как глас народа, не могут убрать с должности главы коммунального предприятия, которое принадлежит народу вопиюще некомпетентного человека? 12 депутатов выражают свое недоверие руководителю МКП "Водоканал", но, видимо, это не достаточно законное основание для отрывания взяточника от бюджетного корыта. Правит как всегда мать анархия, невзирая на все косяки мы тупо идем на поводу у беззакония и неумелых манипуляций.Так держать!
 • Цікава сьогодні була сесія. Емоційно тяжка, але цікава :)) Для мене були декілька ключових та принципових питань, які розглядались на засідані. Це питання по пану Демчуку, та положення "Про громадські ініціативи". Це був певний тест, який апарат міської ради успішно провалив. :( Це помилка чергових царів, які не чують депутатів. Що вже говорити про рядового радомишлянина... Сумно "таваріщі", мер замість того щоб вирішити конфлікт, він його успішно загострив. Наслідки будуть непоправимі. ) Отже, запасайтесь попкорном. ;)
 • Андрію , все таки добре що так ЗУ та суд не думає))
 • а якже п.8, Ви хоч читали? Тепер мені зрозуміло - чому діти провалюють історію, Ви ж мали поверхнево вивчати правознавство, а може є така дисципліна в школі і Ви її викладаєте? Щодо слів ,,угнетенные,, і ОБМЕЖЕННЯ не є тотожними. Голитьба ніколи не займе місця багатія - не пнися синочок, пупок розв'яжеться!!! Тещі привіт - вона чудова людина!!!
 • У вас враження, а в нас по факту розклади такі, що люди обрали тих, хто має захищати їх інтереси. Якщо брати піраміду Маслоу, то ви не здатні захистити навіть базові потреби громадян. Бо, приміром, якби я прийшов на сесію, був би в мене час, ви б мене гуртом зацькували за те, що я пишу. А висловлювати свої думки я маю право. А ви, як депутати, повинні зважати на думку жителів міста, в ідеалі, враховувати її, захищати. В мене складається враження, що особи, що балотуються в депутати, особливо ті, що виграли вибори, особливо ті, що підприємці та бізнесмени, тільки триндять, що думають про людей. Єдине, про що вони думають, напевне, це особисті інтереси, або інтереси осіб, які допомогли пройти до міськради. Такого бєспрєдєлу вже давно не бачив Радомишль. Ткачук потирає руки і каже: при мені такої х-ні не було. Зате при таких депутатах є.
 • пані таїса спеціально для вас підняв свої талмуди так п 8 говорить цитую "право громадянина бути присутніми на пленарному засіданні може бути обмедено лише за відсутністю місця або відповідно до законодавства з метою з метою обмеження протиправних дій із боку конкретного громадянина вчинення ним біійки ,хуліган. дій поява у нетверезому стані"
 • так що не вводьте людей в оману з питання "обмеження " ваших прав. а стосовно моїх професійних якостей ( зачіпаєте вже вкотре) слава Богу не вам судити , це навіть негарно і не етично з вашого боку,ви ж доросла людина врешті-врешт. Хоча б мали повагу що я один з небагатьох відкрито вступаю в полеміку проти вас усіх одразу і не боюсь що мене "зацькують" як декого)....... Нічого поганого протизаконного не робив і незбираюсь і "непнусь" як ви сказали "мамо")
 • Конституція України, виходячи з міжнародно-правових документів встановила обмеження щодо реалізації деяких прав і свобод людини і громадянина. Так, право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію обмежується законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, яка одержана конфіденційно, або для підтримки авторитету і неупередженості правосуддя (ст. 34 Конституції). Першого кого я ввела в оману - Радомишльський районний суд, суддя Свінцицький, який скасував п.п.5 та 8. Ви депутат- підвищуйте свій рівень.
 • Пане Гарбар, з вашого боку це не виглядає як полеміка. Ви не визнаєте помилок ухиляєтесь від прямих відповідей. Давайте будемо чесні, ви шукаєте виправдання беззаконню, що діється в стінах міськради. Згадайте хоча б пері сесії, а я згадаю виконкоми. В мене ще був час, я їх знімав на камеру. Мене ж знають всі депутати, мер. Але оте запитання: "ви хто такий, чому знімаєте?" явно говорить про те, яка коротка пам'ять в мера, що вже робить його роботу неефективною, або про чисто політичне і я вважаю, брудне відношення до мене, як активного жителя Радомишля. І я не маю жодного сумніву, до інших громадян, що не бояться відкрито критикувати ваші збори і діяльність у вас всіх не менш упереджене відношення. Таке відношення є джерелом різних схем та планів, що направлені на обмеження громадян. Давайте візьмемо хоча б цитату, подану вище: "право громадянина бути присутніми на пленарному засіданні може бути обмедено лише за відсутністю місця..." В нас сесійна зала і так мала. Так тут вирішили замінити ще не старі меблі на великий круглий стіл. Ще треба дізнатися, якою ціною він коштував нам, платникам податків. Місця стало ще менше. Передайте депутатам, з такими темпами, ви до параші доберетесь, щоб ще менше місця було. А за бажанням, запросите на сесію хворих людей, щоб здоровим місця не було. Ну а про зарплату мера - окрема тема. ДЯКУЮ, що так вміло, як наперстками крутите грошима платників податків.
 • так виходить що бути нетверезим ,бійки та ін. це норма??? .Вже напевне рейтинг,,перегляд сайту за дні підвищився в рази,тому не бачу сенсу спілкування ,нормального диспути за обмеженим колом дописувачів у нас не вийшло(((( "моя твоя не понімать" як то кажуть...Засім дозвольте відкланятись.....Оревуар...Занавес..)
 • а у депутатів є повноваження перевіряти мене на алкогольне чи наркотичне сп'яніння, чи зазначено в ЗУ про те, що я випивша чи в неадекватному стані не можу бути присутня на сесії?
 • Андрію , повірте - громадянин міста в нетверезому стані така "мелочь" в порівнянні з нечесним депутатом чи іншим держслужбовцем ... Це так .. - ремарка " під занавес" ..
 • ,)
 • .. - .. .))