radomyshl.com
 

:

:

:

07 2016
-

в ' ̲ ². +

 в ' ̲ ². +

. , 12- .

, , .

« , .» - , .

2016 , «» . , 12-.

« . ˳ .» - .

 в ' ̲ ². +


!
, .
.
 • я так і не зрозуміла, ті туї під будинком на якій відстані знаходяться від будівлі ? картинка красива,а де сам план і кошти на це все ?...уявляю -фонтан і розбиті дороги в центрі міста....
 • цікаво кому здали в орeнду и на скілки років?
 • Не зовсім здали. Саму будівлю як би уже і продали. Рішення міськради: http://radmr.gov.ua/?p=2429 http://radmr.gov.ua/?p=3308 Строїн Катерина Олександрівна, мешканка Дарницького району міста Києва Код КВЕД 46.19 Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; Код КВЕД 46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням; Код КВЕД 46.77 Оптова торгівля відходами та брухтом; Код КВЕД 52.10 Складське господарство; Код КВЕД 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (основний)
 • ?
 • А рішенням сесії № 119 уже і "здали ", Ви ж розумієте що з подальшим викупом , так як у нас це робиться. Засідання сесії на якій вирішується це питання , можно подивитися на відео . Навіть засідання виконкому було "в телефонному режимі", і засідання комісії , і вирубка дерев.. Все робилось чомусь у прискоренному темпі. А взагалі , чому такі питання не виносяться на обговорення громади? Чому "кучка " депутатів чи членів виконкому має право вирішувати такі питання , як вилучення із власності міста цілі рекреаційні зони , вирубку дерев ? Так , картинка дуже гарна , і я мабуть за таку красу б голосувала двома руками , але .. Є не одне але - дуже гарний газон знаходиться на території "Карпатії", але він не належить місту і радомишляни не мають права там відпочивати .. Ще одне "але" , це музей О.Богомолець , дуже гарно в музеї , територія музею взагалі це просто казка , але .. не можуть радомишляни дозволити собі 150 грн., щоб насолодитися цією красою .. Нажаль цією територією ми теж будемо милуватися через ковані ворота , тому що це не меценат робив для міста , а "свою" прибудинкову територію прикрашає пані Строєн , а може ще хтось .. Дуже хотілось би помилятися , але те як все робиться , спонукає на роздуми.. Ну щож ..на 10.2015 рік у нас було 7 рекреаційних зон , після позаминулої ї сесії у нас залишилося дві - це міській парк та сквер ім.Шевченко ( вул.Шевченка) . Долю цієї зони ми знаємо , чекаємо куди "спливуть" інші зони ...
 • Да туї намальовані прям на стінці! :)))))))))))
 • Да туї намальовані прям на стінці...:)))))))
 • Так .. Комісія вирішила що дерева повинні рости від будівлі на відстані не меньше аніж за 3 метри ( тому і це спонукало зрізати їх) , а тут дійсно прямо на стінах ростуть)).
 • На малюнку фонтан дуже гарний , що не скажеш про той який зараз будують .. Нажаль .. Як сказала пані Строїн - "А вам що , такий як на Хрещатику построїть "))
 • Клас,мені подобається!!!!! Хоть хтось ,щось ,для міста робить
 • 100%. Спочатку заберуть в громади, передадуть олігархам, а вони вам видовищ і хліба дадуть. Раби.
 • Шановні радомишляни! Звертаюсь до Вас з великим проханням - не вірити всьому, що написане та намальоване. Дуже гарно!!!! Але... Розпочинаємо бал. Дія 1. Генеральний план в міській раді відсутній - то які землі в оренду можна надавати відповідно до генерального плану. Дія 2. «Даний проект був погоджений з усіма відповідними структурами міста, тож жодних відхилень від ескізу бути не може.» - прокоментував заступник міського голови, Свіца Сергій Ігорович. Ха-ха, ви самі собі вірите ? - заступнику чи перший заступнику; і підпис головного архітектора району стоіть? Якщо так, то у мене є вибір: хто з вас двох пише казки для дибілів радомишлян. Дія 3. Якщо на ескізі фонтан з камню буту в вигляді одноярусного корита, то хай мені очі повилазять. Дія 4. Туї - біля вікон, так це буде по норм, бо для своїх, а голубі ялини на відстані 3м ПОРІЗАТИ? - так це понти. Дія 5 не остання.Всі дерева перевалили за вікову межу понад 60-90 років, чи ваше бажання прогнутись перед Строїн зменшило їх вік втричі? Коли ж ви перестанете прогинатись????? ПРОГНІТЬСЯ для громади. Але ні, ви ж працювапи в архітектурі і знаєте всі ходи і виходи як провести повний дерибан земельки.
 • Дія 6 - сама не цікава для вас, бо всі дерева сухі і аварійні. Дія 7 і сама цікава. Мабуть тільки в Радомишльській міській раді можуть вноситись та затверджуватись зміни до регламенту засідань сесій та виконавчого комітету. Хто вніс? - БЛІН!!!!! всемогущий бувший прокурор - нинішній водянщик, сантехнік, кароче - сПЕЦ. ст.19-1 регламенту виконкому проводити нагально та дистанційно. Пропоную на наступному нагальному , дистанційному засіданні відправити вас в АТО. Але, стривайте!!! ви ж всі хворі, вибачте, я ж забула. Каста ,,неприкасаемых,,. Дія 8 полукримінальна ,,сам п'ю, сам гуляю, сам стелюся, сам лягаю. Зміна членів комісії одноособово, і знову на кого?- вірно -бувший прокурор - еколог. Як затичка, аж гидко, але - своя людина.А тепер задачка першого класу: хто вирішить тей дурень: на засіданні по списку було 14 членів, 2 або 3 не прийшли; проголосували за -14, проти -0, утримались -0. Робимо висновок: голубі ялинки біля ваших вікон позрізати до чортової матері, бо через них ви не бачите не те що букви, а й кількість присутніх людей на виконкомі (авральному). Далі буде..... Отак х*йня малята. P.S. Як там ваше будівництво заступнику, на Козачому хуторі - рухається? огорожа стоїть, 20, 30 чи 40 соток, а ви кажете землі не має.
 • Отак ми і живем: "хоть щось"...Проект позавчорашнього дня, але хоча б щось. Судячи по вже зробленому фонтанчику( у декого на дачі набагато кращі) картинка, можу дати 200%, не буде співпадати з дійсністю. Але "хтось, хоч щось") Лякає інше. Будь-яке більш-менш важливе для міста рішення протискується з порушеннями законодавства, приймається(мабуть внаслідок гарячого темпераменту) поспіхом. І це вже система. Слідуючий "шедевр мєстєчкового зодчєства" - реконструкція площі (можете ознайомитись на сайті міськради). На мій погляд-несмак, непрактичність, намагання заставити одну з найбільших площ країни, як кажуть у Радомишлі, "жидівськими кучками". Шановні депутати, не помиліться ще раз. Краще подумати перед голосуванням, чим пост-фактум репетувати про зрізані дерева. Коли будете розглядати проект площі, зацініть символізм ситуації- знайдіть заповітну буквочку, як тавро майстра)) Р.S Ні один, навіть кришталевий фонтан не вартує живого, зеленого дерева!!!
 • +++++
 • Сьогодні до мене в телефонному режимі звернулись читачі моїх коментів дати пояснення по українській мові. Якщо написано заступнику, то це чоловічий рід, але ніяк не жіночий; якщо написано заступнику, то це ніяк не перший заступник; якщо написано заступнику, то це мається на увазі заступник керівника, якщо йде будівництво, то воно йде; якщо земля розбазарюється, то вона розбазарюється. P.S. Якщо мої ,,друзі,, збираєте щодо мене компромат - то збирайте, але ви маєте довести це, а не розводити плітки, як вуличні баби, у місті дуже багато не вирішених проблем. Всі публічні люди знаходяться під лупою у громадян, боїтесь цього, то мандат на стіл і гудбай, працюйте і іншій сфері. МІСТО МАЄ ВСТАТИ З КОЛІН І ПРОЦВІТАТИ!!!!!!
 • ?