radomyshl.com Радомышль
 
26 серпня 2010
-

В Радомишлі КРУ виявило незаконну "тендерну схему"

В Радомишлі КРУ виявило незаконну "тендерну схему"В Радомишлі КРУ виявило незаконну "тендерну схему" в психоневрологічному інтернаті.

Як повідомили Порталу міста Радомишля в Прес-службі КРУ в Житомирській області, проведеною КРУ в Житомирській області ревізією у Радомишльському психоневрологічному інтернаті за період з 01.07.2008 по 01.01.2010 року (директор інтернату Ігнатова О.Р.) встановлено порушень, що призвели до втрат та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму 624,1 тис. гривень.

Так, внаслідок ненарахування індексації працівниками інтернату недоотримано зарплати на суму 6,5 тис. гривень. Також директором інтернату підписувались акти виконаних робіт із завищеним об‘ємом, що призвело до незаконного перерахування бюджетних коштів підрядним організаціям та збитків на 7,6 тис. гривень, а шляхом завищення норм закладки на приготування страв безпідставно списано продуктів харчування (фаршу) на 22,1 тис. гривень.

Але найбільша «несподіванка» чекала на ревізорів при перевірці дотримання інтернатом вимог законодавства у сфері державних закупівель. Виявилось, що в порушення законодавства у 2009 році інтернатом укладено договори з переможцями торгів, які є пов‘язаними особами, а також не є вітчизняними виробниками або офіційними представниками, та фактично здійснено у них закупівлю рибних продуктів, фруктів та хлібобулочних виробів, внаслідок чого державі нанесено збитків на 495,7 тис. гривень.

Так, всупереч законодавству, інтернатом укладені договори з ПП Литвиненко В.Л., який є чоловіком голови тендерного комітету установи, на закупівлю риби на 162,2 тис. грн. та фруктів на 156,2 тис. грн., а також з ПП Задерейко І.М., який є двоюрідним братом голови тендерного комітету, на закупівлю хлібобулочних виробів на 177,4 тис. грн. До того ж, в оголошеннях про закупівлю було визначено термін подання тендерних пропозицій менше 30 днів, що є дискримінаційною вимогою для інших учасників.

Також слід зазначити, що згідно специфікації до договору №65 від 30.03.2009 року передбачено придбання оселедця соленого в кількості 2200 кг за ціною 15,70 грн. за кг на суму 34,5 тис. грн., а фактично придбано 1150 кг оселедця за ціною 15,82 грн. за кг та 970 кг тюльки пряного посолу за ціною 15,40 грн. за кг, яка взагалі не передбачена тендерною документацією та договором. Виявлено, що по специфікації до договору закупівля фруктів передбачена на 156 тис. грн., а фактично оприбутковано за даними обліку - на 24,2 тис.грн. Отже, інтернатом в особі директора Ігнатової О.Р., яка є замовником торгів, тендер проводився на одну продукцію, а фактично отримували іншу як по специфікації так і по ціні.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань директора та головного бухгалтера інтернату притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Радомишльського району.


Джерело: RuporZT
Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • так им и нужно, сажайте их всех, нефиг грабить наш город
 • В этом интернате и на глаз видно ,что там порядок, а эти круковские бумагокопательскме проверки -филькина грамота -просто надо немножко поправить директора а не раздувать сыр бор, если бы так везде работали как в интернате-жалоб то небыло и нет!!! Прошу не думать ,что я кого-то оправдываю и никого я там не знаю-вот так!
 • Інфа зачепила за живе.
  Сама недавно працювала в бюджетній сфері. І ці процедури закупівель товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти дійсно ускладнюють діяльність установ. А особливо такої, як інтернат, де потрібно і харчувати людей вчасно і якісно, і обслуговувати їх. А якщо не пройшли процедуру закупівлі вчасно (як мінімум місяць + 5-10 днів) - то все, певний вид товарів закуповувати ні в кого не можна.
  В керівників і крім цього проблем вистачає.
  В державних масштабах контроль за використанням бюджетних коштів, без сумнівів, потрібен. Але ж то там....
  Щодо КРУ - це їх робота, вони перевіряють дотримання законодавства. Зміняться закони - вони буду шукати інші порушення.

 • радомишляни! Купуйте на ринку оселедці, а вам підсунуть ТЮЛЬКУ! Пацієнти інтернату -психічно хворі люди, це ж абсолютно беззахисні люди! Від них відмовилися нелюди - батьки, сестри ,брати і здали в казенний дімА ви їм тюльку за бюджетні гроші За наші з вами грошіВи що посліпли , що все йшло через спеціально створені магазини: чоловіка племінниці Ігнатової-Литвиненка та сина Ігнатової- Ігоря- власника \" Хун хауза\" Якщо в інтернаті копнуть за років пять- шість то хтось безсумнівно застрілитьсяВсе те, про що десятиліттями шепчуться радомишлни випливло наяву Всіу місті один одного знають краще чим самі себе Як сімя директриси інтернату при своїй бідненькій зарплаті має екслюзивні авто, ресторани, магазини Гріх, великий гріх обкрадати обездолених Співучасники! А це на жаль майже весь колектив інтернату схаменіться, покайтеся
 • Совет Всем \"всезнайкам\"-только прокуратура и следствие имеют право предъявлять обвинения ,а так без доказательств \"палить\"... . Живуч редицидив клятых \"совков\"-зависть,продажность. НЕ судите да несудимы будете! С такими подходами каждого 2-го можно сажать!
 • А чому автори сайту не пишуть про перевірку Радомишльським КРУ ремонту нашої розібраної мером башні! КРУківці були здивовані По документах, найдені мером підсніжники- підрядчики вже поставили вікна й кришу А потім зникли невідомо куди По факту порушена кримінальна справа за розкрадання грошей
 • наша прокуратура на все закроет глаза возьмет взят и скажет все нормально
 • S pivka Ви правдиво сказали: \" не судите, да не судими будете!\" так от моя порада Вам перефразовано: \" Не крадьте, да не судимі будете\"
 • Шановні громадяни! Хто ніколи не працював у бухгалтерії, той навіть гадки не має, що воно таке А ви запитайте кожного з колективу яку він має думку про директора - це людина, яка знаходиться на своєму місці, любить порядок, дисципліну, завжди допоможе в тяжку хвилину, зрозуміє і допоможе Підопічні називають її мамою Ви всі добре знаєте, що не кожна людина похилого віку може так харчуватися і проживати у таких умовах при такому догляді як у інтернаті А \" тендерна схема\", 600тисгрн - це так голосно сказано Ніхто в карман цих коштів не поклав Це абсурд Хто б не поставляв цих продуктів вони були якісні, не за завишеними цінами та по нормі спожиті підопічними Перш ніж зробити висновки та безосновно звинуватити людину потрібно дуже добре подумати бо через якусь мить, хвилину чи рік можна опинитися на цьому ж місці самому
 • Це просто заказ!! Потрібно поставити нового директора \"не месного\" ось і зробили перевірку :!! У нас все як завжди треба когось зняти або прокуратура або міліція, КРУ вибір завжди є!!!