radomyshl.com Радомышль
 
16 червня 2016
-

Кочерівський сільський голова Катерина Слюсаренко зайняла 3 місце на Всеукраїнській спартакіаді

Кочерівський сільський голова Катерина Слюсаренко зайняла 3 місце на Всеукраїнській спартакіаді

У м. Чорноморську Одеської області з 6 по 11 червня відбулась V Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Верховної ради України, Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських і селищних рад.

Змагалися 17 команд-учасниць з усієї України з п’яти видів спорту: волейболу, футзалу, настільного тенісу, шахів і шашок. Команда Житомирської області посіла 3 призове місце. До складу команди Житомирської області ввійшла Катерина Іванівна Слюсаренко , Кочерівський сільський голова. У змаганнях з шахів, серед жінок-шахістів, зайняла 3 місце.

Зокрема, найкращі результати спортсмени показали у грі у шашки, виборовши 1 місце, друге призове місце посіла збірна з волейболу, гра у настільний теніс принесла команді 4 місце.

У підсумку у загальнокомандному заліку з сумою балів 381 збірна команда депутатів Житомирської області стала бронзовим призером Всеукраїнської спартакіади.

Радомишльська районна рада


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • "Верховної ради Автономної Республіки РљСЂРёРј" - то С” круто. Особливо враховуючи той факт, що розпущена РІРѕРЅР° була ще РІ 2014 році.