radomyshl.com
 

:

:

:

28 2016
-

"" ² . + ²

 "" ²  . + ²

15 2016 «», . ., .

. , , , , , , , .

. , , .


!
, .
.
 • Мені одному здається, що колишній директор МКП "Водоканал" на підпитку?
 • -
 • Все що зроблено це великий плюс! Але це що робиться в центрi мiста просто без коментарiв, видiлiть грошi на 2-3 баки для мусора, вам не стидно, до бiлого дома 200м!!! А, ще скосiть траву бiля Кiнотеатру, там де ви дерева садили, а то смисл iх було садить? P.S I доробiть кришу на зупинцi на Лесi Укарiнки!!!
 • я в шоке,дурдом!!! Пан Лезя недает рота открыть,людям которые говорят правду!!!
 • ".. , "..)))
 • =Трезвеник= Кизимчук,якщо рахуєш себе справжнім патріотом України ,то краще б звернув увагу на прозвітовані встановлені лавочки на нових зупинках, викрашених в символіку прапора України,де віддані пасажири запитують =То що нам тепер ж-пою на прапор сідати?= і стоять!!! Друге. Ніхто з вас не був в кабінеті мера коли перед паскою до нього в кабінет забігла пенсіонерка Тетяна і не тільки вона, по питанню новозбудованого туалету на кладовищі серед могил з емоційним запитанням =Хто вам дав право построїти туалет в центрі кладовища за шість метрів де покояться мої рідні?= Тільки після втручання редакції та людей,міській мерії =хватило = розуму відступити на п,ять метрів до виходу і екскаватором вирити інший котлаван, той загорнули. Питання до мерії - чи перезахоронили останки небіжчиків з чотирьох могил,казали очевидці , ,які викопав екскаватор і останки бачили люди???
 • І третє --- вода! Думаю не можуть не помітити жителі Радомишля, що проблеми з водопостачанням тільки начинаються. Про такі часті відключення,тим більше по чотири дні та через день жителі вже забули. Сьогодні прості працівники водоканалу занепокоені в тому, що скоро вийде зі строю одна із скважин. Це після невдалого Димчукового чищення з порушення всіх інструкцій, тому й згоріли вже три нових насоси і ще не кінець! Цікаво, а хто заплатив 12,5 тис.грн. за самовільну розкопку дороги без дозволу відповідних служб? Бідкаються працівники водоканалу про критичну ситуацію на КНС( каналізаційно насосній станції). Якщо не провести відповідноі роботи то в місті буде катастрофа . І будуть називать МКП =Водоканал= ,як називав його більше трьох років назад на пропозицію очолити підприемство бувший прокурор району Д.-=Очолити оту каналізацію?= Втік на пивзавод ,там не пахло. Пиво. Живіт виріс, сорочка не вилазить .Виждав на пивзаводі. Маріонетку= Д. він посадив в крісло директора. Даааа! Активно почав працювати- замінив вікнаі двері на пластикові , щоб кукловодам було прємно заходити, нанерняка з пивом, а основне з своєю пропозицією. Догадайтеся з трьох букв, а для споживачів з трьох пальців, бо рішили підвищувати вдвое тарифи. Да, відчитавсяяяяя, носа від бумажки не відірвав, а вдруг зіб,ється. Щоб робив сам , то прочитав без бумажки, а так зачитав більшу половину чужої роботи, зробленої до нього. На готовому можна відчитатися тільки перед людьми, але не перед Богом!!!
 • Знесений та новопобудований туалет в центрі кладовища в районі Папірні . Хто бачив таке конщунство ???
 • 23.06.2016 на позачерговій сесії ВСЕ майно МКП ,,Радомишль,, передано на МКП,,Благоустрій міста,, ВСЕ!!!! То чим займається підприємство без майна? А заробітну плату вчасно отримуємо? Пан Гангальський є директором двох МКП. Чудово!!!! А оклад директора МКП ,,Благоустрій міста,, всього-навсього складає майже 7 тисяч на місяць, а зарплата???? Молодці депутати, пів - справи вашими руками зроблено. Більш детальніша інформація про підприємства знаходиться на сайті - Єдиний державний реєстр юридичних осіб. Доля Радомишля буде гірша чим у Львові, Армагедон не за горами!!!! Всім бажаю процвітання - особливо міській раді, яка може дозволити шальні заробітні плати собі та керівникам комунальних підприємств!!! От і виходить, щальні кошти є тільки куди ви їх никаєте??????
 • Дурня якась з цими МКП... МКП "Благоустрій міста" - статутний капітал АЖ 5 000 грн, в МКП "Радомишль" - 0 (!) грн. Як взагалі таке може бути? В МКП "Благоустрій міста" Гангальський числиться директором з 14.04.16 р., а в МКП "Радомишль" - з 29.12.15 р. Це він що, подвійну зарплатню отримує, за одну й ту саму "роботу"? Намутили, блін, що без 100 грам не розберешся...
 • !!!!
 • ? , , , , , .