radomyshl.com Радомышль
 
11 липня 2016
-

ДЕСЯТЬ ШКОЛЯРІВ З РАДОМИШЛЯ ПОДОЛАЛИ 131 КІЛОМЕТР ПІШОХОДНОГО ПОХОДУ. + ФОТО

Десять школярів з Радомишля подолали 131 кілометр пішоходного походу. + ФОТО

Група з десяти вихованців Станції Юних Техніків пройшла 131 кілометр по Карпатських схилах.

16 червня 2016 року група з десяти туристів-школярів радомишльської Станції Юних Техніків виїхала з м.Радомишль до с.Пасічне аби здійснити десятиденний пішохідний похід.

Всього по карпатським Горганам було пройдено 131 кілометр за дев’ять ходових днів з одноденним відпочинком. Район походу – Закарпатська обл., Івано-Франківська обл., Карпати, Східні Горгани.

Похід в Карпати став справжнім випробуванням фізичних і морально-вольових якостей гуртківців. Адже погода тут не стабільна, а гори вище, ніж у Криму. Протягом туристичного походу в Карпати довелося і помокнути і попотіти, аби піднятися на найвищі вершини України. Але саме після подолання всіх труднощів можна по праву пишається собою і носити звання туриста!

Саме в тяжких походах перевіряється на міцність дружба, а після походу з'являються нові, але вже перевірені друзі. Стрімкі карпатські річки, бруд і глина тракторних доріг, під’йоми по завалених схилах, нічні грози та дощі - ці всі труднощі та перешкоди варті того, щоб насолодитись краєвидами з вершин, сонячними полонинами, водоспадами, горами та крутими горганськими стежками.

Карпати – ми знову чекаємо зустрічі з горами та сонцем!

Десять школярів з Радомишля подолали 131 кілометр пішоходного походу. + ФОТОДесять школярів з Радомишля подолали 131 кілометр пішоходного походу. + ФОТО

Керівник гуртка «Спортивний туризм» Ніколаєв А.Ю.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.