radomyshl.com Радомышль
 
16 липня 2016
-

НА ТЕРИТОРІЇ ВИШЕВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАГОРІЛОСЯ СМІТТЯ

НА ТЕРЕТОРІЇ ВИШЕВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАГОРІЛОСЯ СМІТТЯ

13 липня 2016 року на пункт зв’язку 16 державної пожежно-рятувальної частини (м. Радомишль) о 17 год. 48 хв. поступило повідомлення що на території Вишевицької сільської ради на відкритій території загорілося сміття.

Прибувши до місця пожежі рятувальники встановили що дійсно горить сміття площею 0,5 га та суха трава площею 2 га. До ліквідації надзвичайної події окрім Радомишльських рятувальників також залучалися техніка та працівники Радомишльського лісового господарства АПК для об горювання території що горить для запобігання розповсюдження вогню. Рятувальники локалізували пожежу о 19 год. 0 хв., повністю ліквідували о 20 год. 18 хв. Причиною пожежі стало самозаймання сміття.

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.

Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають у результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у літній період.

Шановні громадяни. Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях відразу телефонуйте до служби порятунку «101». Саме ваша відповідальність може застерегти від нещасних випадків.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.