radomyshl.com
 

:

:

:

03 2016
-

в ²

 в  ²

, ̳ – ̳ – , 27 2016 .

, , .

, , , , .

, 3 .̳.

.̳, . .


!
, .
.
  • Не знаю хто це зробив, але хочу запитати - це ви зробили на тверезу голову? Навіщо ще один смітник утворюєте : мало того що біля церкви , так ще й на повороті вулиці ? Люди добрі , ви ж живете в цьому місті , ходите цими вулицями .. Невже у ваших душах , та у ваших головах не залишилося нічого святого ? Невже ви так не любите своє містечко , що усіма силами стараєтесь його спаплюжити , закидати сміттям , знищити його ? Невже ви так не поважаєте людей , які живуть поруч з вами , ходять цими вулицями ? Так , нашу владу є за що не любити , ображатися на неї , але яку владу вам не дай (тим , хто скидає сміття) , ніхто не зможе навести лад в місті , доки такі як ви будуть пакостити .. Подумайте про майбутне ваших дітей та онуків -чому ви їх навчите , яку спадщину ви їм залишите ?...
  • Абсолютно підтримую Вас щодо культури мешканців нашого містечка. Багато критикуємо всіх навколо, а з себе не починаємо. Простіше всього звинувачувати владу в тому, що місто перетворюється на смітник. Так, дійсно, перетворюється завдяки спільним зусиллям радомишлян. Аналогічне сміттєзвалище створюють мешканці провулка Шевченка біля Радомишльської гімназії. Тихенько, як крадії, ночами зносять сміття на місце, де стояв шкільний бак для сміття. І не соромно??? Чи техпрацівники гімназії зобов'язаний прибирати за вами? Як би кожен почав із себе, можливо стало б менше "винуватих" навколо.
  • Цих бісових псів треба на виправні роботи, з фотографіями на офсайтах, щоб бачили наших героїв. Не хочете - в буцигарню.
  • , , , ( ) , , ..
  • Так , найбільша наша біда , це сміття . Воно у нас скрізь - на вулицях , на кладовищах , у лісах , на берегах річок . І його викідають де попало не сторонні люди з чужого міста , чи села , а ми самі - радомишляни . В парку можна спостерігати таку картину , коли за столом сидить компанія , по місцевим міркам - цілком пристойні люди , і після "легкого перекусу " встають із - за столу , йдуть , залишаючи на столі купу сміття , пляшки , одноразовий посуд , серветки та залишки їжи . І це на очах своїх дітей . Або ж приїздить машина, виходять з неї дідусь з бабусею , татко з мамою і дітки. Дітки біжать гратися на майданчик , а дорослі накривають "поляну" поряд з майданчиком. Мало того що не тільки їхні діти спостерігають процес "культурного розпиття ", але компанія знову залишає купу сміття . Який приклад будуть мати дітки ? Як вони будуть поводити себе коли виростуть ? Звичайно так , як їхні батьки .. Нажаль ..