radomyshl.com Радомышль
 
14 вересня 2016
-

Футболіст із Радомишля, що став гравцем “Манчестер Сіті”, розповів про свої враження.

Футболіст із Радомишля, що став гравцем “Манчестер Сіті”, розповів про свої враження.

Спортивні експерти вважають, що він може зіграти ключову роль у національній команді – футболіст родом з Радомишля Житомирської області Олександр Зінченко, півзахисник національної збірної України та гравець футбольного клубу «Манчестер Сіті», який поки знаходиться в аренді у «ПСВ» (нідерландський футбольний клуб – ред.), розповів, з яким настроєм він приїхав у національну команду та що думає про «Манчестер Сіті».

«Це дійсно рівень, до якого потрібно прагнути кожному футболісту. «Манчестер Сіті» відрізняється усім: роботою з м’ячем, швидкістю гри, інтенсивністю. Було багато бесід, тет-а-тет, але в основному всі розмови були про гру, адже там думають тільки про футбол. Після переходу в цей клуб Фернандіньо мені дуже сильно допоміг і в адаптації, і взагалі. Спілкування з ним мене особливо радує. У мене завжди були цілі та мрії, щоб грати у «Манчестер Сіті», тому я вчив мову і самостійно, і з учителем, тобто хто хоче чогось досягти, то робитиме все необхідне, щоб дійти до поставленої мети», – каже Олександр.

Наразі футболіст знаходиться в аренді у «ПСВ», але впевнений, що це також гарний клуб, який випускає гідних гравців, тому це допоможе набратися необхідних навичок та досвіду.

«Про «ПСВ» я знаю, що звідти вийшли дуже гідні футболісти, які потім потрапляли в європейські футбольні клуби. Така команда в п'ятірці сильніших, хороші швидкості й сам футбол європейського стилю: не бий вперед, а все через пас. Особливо мене радує те, що «ПСВ» завжди грає під першим номером», – додає Зінченко.

Нагадаємо, що італійський тренер бачить радомишльського футболіста Олександра Зінченка у складі ФК «Мілан».

Джерело: zhitomir.today


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.