radomyshl.com
 

:

:

:

15 2016
-

"" Ҳ ˲. + ²

  ""  Ҳ ˲. + ²

24 2016 , 25- , , .

, .

« , , , » - .

« : "" , , ?» - , .

, «» .

, , , .

  ""  Ҳ ˲. + ²

«» . , , , : « , Facebook . « ».» - www.radiosvoboda.org.

.


!
, .
.
 • https://www.youtube.com/watch?v=qVlhMeZc_uU
 • На мій погляд, вступна частина свята була якісно підготовлена творчими колективами району. Особливу майстерність показав запрошений до міста, відомий в області народний колектив "Льонок" Натомість заключна частина свята, так звана дискотека, справила на присутніх гнітюче враження. Після прослуховування десятки творів Російської поп музики та шансону, я підійшов до єдиного присутнього на святі на той час, з корівництва в районі, Приймака Віктора Миколайовича, з питанням, чи чув він під час дискотеки хоч одну українську популярну пісню. На що він відповів, що ще не чув, сказав, що можливо ще будуть. Обіцяв розібратися з відповідальними за підготовку цієї частини свята. Замість виправлення культпрацівниками допущених помилок (наповнення українським змістом дискотек, що звучать в закладах культури) завідувач відділом культури Мазуркевич С.Ю. став розпинати, переслідувати свого підлеглого, Галицького Сергія Францовича за те, що він насмілився оприлюднити в соціальній мережі ці "культурні" проколи культармійців, на прикладі виборів директора будинку культури. https://vimeo.com/182109440
 • Сьогодні зустрівся з Мазуркевичем С.Ю. Він не заступався за російську музику, але виправдовував це неподобство тим, що люди замовляли. В нас в парку було караоке виходить? І що цікаво, в Києві можна було детально прочитати програму свята. В нас же плейліст на вечір формувався в голові "діджея" того "свята". Можливо, наступного разу, програма буде розписана до найменшої дрібниці і виступатимуть не тільки "народні", але й аматори-артисти. Хотілося б і наших місцевих зірок з Українським репертуаром почути. Веду мову про гурт Phobia та іншу молодь, що намагається творити в сучасних умовах без фінансування.
 • Ну переслідувань, як таких, поки немає. Вони мусять знати- ми не звертаємо з обраного шляху не дивлячись ні на що! А щодо розборок і словесного поносу "на коврику", то в мене вмикається захисна реакція- згадую українські пісні, наприклад:https://www.youtube.com/watch?v=O3I8qNZjIJk
 • Про замовлення- відговорки! Як зарядили спочатку, так і до кінця не вимикали "віночок руської попси". Я думаю держадміністрація повинна застосувати дисціплінарні стягнення до винних(і це не Лисак). В іншому випадку- ви, пане Тетерський, нестимете політичну відповідальність. ПРИ ПОДІБНИХ ВИПАДКАХ У МАЙБУТНЬОМУ, АПАРАТУРА, ПОВІРТЕ, ПОЛЕТИТЬ У ПРАВИЛЬНОМУ НАПРЯМКУ! Розвели, бл..ь, під час війни сєпарське кубло з наругою над українськими символами і москальським шансоном!!!
 • Пропоную відповідальних працівників культури та району відправити хоча б на другу лінію зіткнення з рашею для промивання мізків та нутрощів. Хай там заспівають шансон та ще гімн Даунбаса. Оплески від наших хлопців отримають шаленні.
 • а що, можна було отак прийти на державний концерт і замовити будь-яку пісню? які тарифи? до кого треба було звертатись? замовляли тільки російські пісні? круте ноу-хау, треба взяти до уваги.
 • Мені не дає спокою той факт, що в "діджея" взагалі є така музика в репертуарі. Якого милого оте лайно тримати в державних архівах? Це типу стратегічний запас лайна на випадок сепаратиського шабашу? Це дуже багато про що говорить.
 • там, сашко, авгієві конюшні, які потрібно вичищати зверху донизу.
 • Я шокована!!!!!!!!!!!!В нашому місті є багато колективів ,які можуть гідно представлти місто не тільки на території України, а й за її межами!
 • людина сприймає інформацію переважно через почуте та побачене... Російській шансон вже почули, а тепер згадайте, як виглядає сцена будинку культури (в кінотеатрі, див.фото)... нічого не нагадує? Підказка для молодших (вони не застали цього) - пошукайте в гуглі прапор радянської Росії, або прапор радянської України. Які думки з цього приводу?
 • http://replyua.net/blog/portnikov-vitaliy/41637-portnikov-kak-tolko-ukraincy-stanut-schitat-rossiyskuyu-popsu-chuzhoy-pered-nimi-
 • https://goo.gl/Du6oYI