radomyshl.com Радомышль
 
20 вересня 2016
-

Рятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТО

Рятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТО

Напередодні професійного свята – Дня рятівника України, 16 вересня у Радомишлі рятувальники влаштували справжнє свято.

У рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» на центральній площі міста було організовано та проведено святкові заходи.

Про це повідомляє фахівець (з оперативного реагування) лейтенант служби цивільного захисту Нікітін В.В.

Долучилися до акції діти шкільного віку із різних навчальних закладів. З нагоди професійного свята кращих працівників Радомишльського РС Управління ДСНС України у Житомирській області нагородили відзнаками, грамотами.

Після вручення нагород та привітання рятувальників зі святом глядачі мали змогу подивитися на пожежні автомобілі та спорядження рятувальників.

Також на акції були присутні представники газової служби, та швидкої допомоги які також розповіли про техніку та спорядження якими вони користуються.

Перше, що цікавило дітей, стосувалося звичайно автомобілів – вони хотіли знати будову і характеристику кожного рятувального устаткування. Не тільки діти, а й дорослі в захваті спостерігали за тим, як співробітники ДСНС України демонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки.

У безпосередньому спілкуванні рятувальники ще раз нагадали школярам, яких вимог необхідно дотримуватися як в побуті, так і на вулиці щоб не трапилась біда. Діти були в захваті! Багато з них цікавились, де саме навчають бути такими сміливими, сильними і безстрашними, як Радомишльські рятувальники. Ці враження і емоції назавжди залишаться в пам'яті і дітей, і організаторів акції.

Рятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТОРятувальники на своє професійне свято провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТО


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.