radomyshl.com
 

:

:

:

26 2016
-

Ͳ ̲˲ֲ. + ²

    Ͳ ̲˲ֲ. + ²

23 2016 , .

23 2016 , , , . , , , – .. ..

, , .., .

, ' , ..

- 15 1966 , . - . 26 .

, . , 16 2016 , .

.


!
, .
.
  • "респект"(( радомишль.ком за рафінад! класна у вас редакційна політика(( а ось трохи інша реальність без купюр: https://www.youtube.com/watch?v=Trq1ieWJ8Sg&feature=share
  • Відбувся шабаш працівників відділу культури, членів комісії на чолі з її художнім керівником на посаду керівника Радомишльського районного будинку культури. Для підкриплення ,,свого,, кандидата був загнаний весь бомондовський колектив культури. Але спочатку преамбула: як же вишестоящим ,,богам,, хотілось пропихнуть свого кандидата. І... пропихнули, не зважаючи, що замінили членів комісії бо вони зі Свободи та Прогресивного Радомишля, замінили голову комісії, бо він подлєц теж свободівець. Немає стажу роботи ні дня на культурном просторі та то хєрня. Підмалюємо Закон Про культуру, ні по своєму тлумачить будемо. А що? Міській раді можна, а ми чим гірші? І тут понеслось....Ех. Та чого лишнє писати, такі пєрли ПОТРІБНО переглядати. Свєршилось чудо!!! Бивший міліціонееер, вибачте бивших міліціонееерів нє биваєт, мене поправили у новому кріслі для себе - культурному. Дааааа, культура сьогодні перла від всього проросійського кубла Радомишльської культури. Були і оціночні судження про бандерівських бджіл голови ВО ,,Свобода,, але ж прізвища в газеті не було, підтвердила голова комісії. Ну, а саме найкраще виступив начальник Радомишльського районного відділу культури Мазуркевич С.Ю. з риторикою про моє особисте життя та з наклепом на мою дитину. Тьху, вже думала, що на партійних зборах пісочать. Правда, після моєї пропозиції він вибачився. Але, як там кажуть? А за базар придеться ответить. Не так гидко - коли мене обзивають шлюхою жидобандерівською. А тут пацани загрались. І наостанок: кухарка має варити їсти, правознавець має надавати юридичні послуги, вчитель навчати дітей грамоті. Кожному своє місце. Для себе зробила висновок - більше на культурні міроприємства ні кроку: працівники відділу культури співають пісні про загиблих ,схиляють голови. НІ! НЕ ВІРТЕ!!! Це повне блізнірство, майже весь склад проросійский. Вовки в овечій шкурі! Гидко! Мєнтовський город может спать спокойно...СЛАВА УКРАЇНІ для патріотів, а не для шакалів!!!!!!"
  • Монтаж бебі, він і є монтаж. Основна нарізочка є.
  • Дуже прикро за нового голову комісії, яка попереджалась про низку порушень починаючи хоча б з жеребкування і пішла на порушення не тільки ЗУ Про культуру та ін. законодавчих актів, але ,,долг чести,, виконала - обрали нового керівника районного будинку культури. Ганьба!!! Читайте книжки!!! Там все гарно написано. Совковість по-тихому зникає, народ просинається.