radomyshl.com
 

:

:

:

29 2016
-

:

 :

« , , ... »

1943 , , 10- , . , , , , , .

« ”

– , , – , , . -- . , 10 . 50- , . , . .

, , , , , . , , , : « ”, 22 . !»

. , , , , - , . , . , , , .

, , . . , , , . . , , . , . , . , .

1943 () . . . , , , . – , , .

“ ”

– , – . -- . - , . . , 1943 , 13- , , . , ... – . : ! . .

. . «» . ., , , , , « ». .

, , , .

, , , , , , , . , , . , , .

, , . , - . , « » - , – , . , , , , .


!
, .
.
  • Прочитав опус "жовтої преси", як влучно підмітив раніше Бадаламенті. І, засумнівався "правдою" написаною в опусі, інтернет дає ці можливості. Був сам шокований знайденим матеріалом. Набираєте в інтернеті - Гогун про Хитриченка -, там цілий список цікавого , Ви Будете Вражені. Ось невеличка нарізочка: "... комуністи Києва в 1942р. заочно приговорили Хитриченка до смерті, звинувачуючи його в співпраці з СД (німцями)", "...палив живцем людей ( як писав сам у звіті Хитриченко), "....пянствував,....."!!!!! Сподобалися праці : журнал "Кореспондент" - "Слуга двух господ. Как работник НКВД и полицай на службе у немцев стал советским героєм - архив". А.Гогун- 1.03.2012. "Кремлівський спецназ учора й сьогодні. Порівняйте". -Г.Побережний--2.10.2016 та інші матеріали. Цікавого знайдете ччимало, головне шо скільки можна морочить нас совковізмом.
  • Журнал "Кореспондент" уже давно дав спростування щодо публікації Гогуна. Якщо для вас брехня краща, ніж совковізм -- насолоджуйтесь нею.
  • Не дуріть людей товаришу Шуневич ! Не тре людей за лохів рахувати, що people все схаває, як ви часто пописуєте для нас. Розумію, самі повірили у брехливу советську історію тепер стараєтесь запихнути іншим. Ще раз раджу наберіть: Гогун про Хитриченка. Прочитайте уважно,а лапшу, яку ви десь взяли закиньте. Бо буде соромно,а вчитайтеся у справжні дані про Хитриченка. Особливо звіт партизанський самого Хитриченка про спалення за його наказом людей. Дивують ваші заклики після цього вшанувать Х. І не сумніваюсь,що такі як ви подали голоси до петиції, проти перейменування проспекту на честь нашого національного героя Степана Бандери. Якого до цього часу путінські прихвосні обпаскуджують любим способом. І це тоді коли іде страшна російсько-українська війна. А перемога у цій війні неможлива без перемоги над "совком" - "колективним путіним". Тож робіть висновки на якій ви стороні.
  • Не дуріть людей, товаришу Нечай! Яка ж у Вас "Бадаламенті" в голові, і який Ви легкий на віру, як легко Вас шокувати. Змішали все докупи. Хтось думає трішки інакше, ніж Ви -- значить, це ворог? Вибачте, але вже не 1937 рік, і тоталітарної держави давно немає. А от совкове тоталітарне мислення "є дві думки -- моя і неправильна" -- у Вас залишилося. Ви спершу дізнайтеся, хто такий цей майстер фальсифікацій Гогун, де він живе -- і все зрозумієте, будете не менш шоковані. "Тож робіть висновки, на якій ви стороні" -- смачно, справді по-більшовицьки сказано. Робіть висновки.
  • Товариш "журналіст" з комуністичного минулого,Просив же читайте запропоновані матеріали по Х. уважніше. Ви їх не тільки не читали толком, але себе уявили кашпіровським. Не чіпайте Бадаламенті,бо це не він, якщо захоче він вам відповість.... Ви змусили -почитати ваші "опуси" скурпульозніше,висновок- ви часом не відносите себе до кремльовських сил путіна ? Ці сили завжди злобніші і нахабніші, да ще й брехливі... Як заспівав Ш.,(- правда ріже-), вже й вилізло тоталітаризм і 1937. Це справді по вашому, по комумуністичному, тільки смаленим запахло (зловили на брехні чи ще подібному) одразу вереск - протизаконно, переслідують, 1937. А коли комуністи 20 з гаком років знущалися вже з незалежної України (не говорячи за роки в сесесер) то так пусте, сидіть тупі хохли і не рипайтеся,бо тільки комуністи праві. Тож якщо хочете бути справді журналістом і знатоком партизанщини, то підійдіть до цієї теми незаангажовано, перегляньте свої советські штампи і може тоді вас колись "згадають незлим тихим словом". Бо правда хочте чи ні а вона пробється, якщо ви живете в Україні то це помітите, знову ж таки якщо ви не закоренілий неосталініст. Бо з советчиною нам не подорозі, як і із кремлівськими брехунами. Рs. Всі ми помиляємося, але не відносьте себе і свої думки до дуже правильних.
  • Я, шановний, нікому не нав"язую свої думки. Не подобається -- не читайте. Читав уважно всі матеріали про Х., і про Гогуна з таких джерел, що Ви їх ніколи не прочитаєте. Не чіпляю на Вас ярликів, не прикриваюся, як Ви, патріотичною риторикою. Це Ви, мабуть, раніше кричали "Слава КПРС", а тепер кричите "Слава Україні!" Я ж, крім вивчення історії, борюся з реальними бандитами, в тому числи і в Радомишлі, які ходять у Вас, вибачте, під носом, а радомишльські "патріоти" займаються політиканством і доносами. Просив пару років тому одного розумника: зберіть громадськість, прийдіть до суду, щоб суддя не виправдав бандита, який калічив людей, але купував і міліцію, і прокурорів. Дзуськи! Повчати Шуневича, сидячи у теплій хаті за компом легше. Результат -- правосудіє закінчилося пшиком, бандит гуляє на волі, продовжує браконьєрствувати, а недавно стріляв у єгерів. Так що не лише Путін винуватий у тому, що у Радомишлі і в країні бардак. Треба мати мужність і на себе інколи дивитися. Вибачте, але я не маю часу на цю пустопорожню дискусію з Вами -- Ви не піп, а я не на сповіді. Єдине, що дозволю собі, якщо мої публікації так муляють Вам -- повідомлю наперед про вихід ще однієї моєї статті у газети "ФАКТЫ". Не знаю, скільки Вам років і хто Ви, але щиро бажаю Вам навчитися самостійно мислити, порівнювати факти, не вірити сліпо всяким гогунам. Бажаю здоров"я.
  • Иван расдуплись!какой бендера? писать все могут!!!! историю поучи...пыдур!!!!!
  • (26 ) " ), 12- . , , .
  • А то у вас на сайті радість -- магазинного злодюжку впіймали. Собитіє! Від трьох до шести років йому! А бідолаху туди, може, голод загнав...Справжній бандит у Глиниці калічить людей, нападає зі зброєю -- і йому лише хуліганку шиють. Ваші ж "патріоти" гогуна читають і гав ловлять. Чи просто бояться.