radomyshl.com
 

:

:

:

30 2016
-

̲ : ί IJ ..

 ̲ :   ί IJ    ..

, . , 8- 2015 , , . .. , , .

䳿 , «» , . ’ , ’ . . , ’ 109 14.04.2016 .

, , , : «18 2016 10 : . , 12, . , , ’ , : .. 8- . , , 0,9766 ., , , ……» 3 .

’ , . , 8-, . , . 0,9766 , : , .

:

«» - 4900,00., - 35 .

«» « » - 4800,00., - 30 .

« – - » - 5500,00 ., 90 .

«» « » «» » » .

«» « » .

« », , , , .

..


!
, .
.
  • А копію договору оренди виставити слабо? ,,Ментовский город может спать спокойно...,,
  • Здається, всю відповідальність поклали на оцінювача землі. Про конкурс ніхто не знав, а тому є підозра, що обирали серед підставних фірм потрібну. І на останок: земля належить громаді, в громади ніхто не запитував. Очевидно, що ніхто не переймається і не зацікавлений продати землю якнайвигідніше для людей. Але списати на капітальний ремонт капітально відремонтованої дороги 300 тисяч грн - запросто. Робимо висновки, ставимо галочку. Рано чи пізно приватизацію буде перевірено і все можна оскаржити в суді.
  • С.І.Свіца один интеллектуал а вокруг дебилы Хватило объяснения про корегування генплана по водоотводам
  • Чи відомо панові Свіці, що пункт д) статті 21 Статуту Радомишльської міської територіальної громади зареєстрованого в районному управлінні юстиції дає право мешканцям міста "одержувати повну і вірогідну інформацію про діяльність органів і посадових осіб міського самоврядування, знайомитися у встановленому законом і міською радою порядку з документами й іншими матеріалами органів міського самоврядування;" Але таємниця криється у складі конкурсної комісії: Свіца, Прибиш, Легенчук,Бобровська Т. Галюк всі працівники апапрату міської ради тобто залежні від Соболевського та депутат Куцько, найкращий друган міського голови, який по команді "фас" спускав зі східців третього поверху адміністрації депутата Папірного? Тому і обрали для експертної оцінки ДП «Терра» ТОВ «Поліський край».ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг» підставний бо зареєстровний у Вишгороді Київської області. має філії у Ружині і Фастові. Замовити оцінку можна тільки в електронному виді
  • Усім, хто отримав "дивіденди" від нинішньої, та й не тільки, міської влади, на слідуючих місцевих виборах потрібно змобілізуватись,об'єднатись, стискати тремтячі кулачкі і розставляти широко кишені, щоб всіма правдами і неправдами залишити їх при владі. Інакше, нова влада, наприклад націоналістів, створить спеціальний юридичний відділ, залучить професіоналів і поверне "всьо нєпосільно нажітоє" у комунальну власність, скасує всі незаконні та сумнівні рішення, яких з кожним днем все більше. Так що, пановє, думайте: зачєм платіть больше?!!!)
  • Один позитив- у Радомишлі обвал цін на землю! Спішить звертатись із заявами до міськради!