radomyshl.com Радомышль
 
09 жовтня 2010
-

У Брусилові відновили будівництво лікарні.

У Брусилові відновили будівництво лікарні.У Брусилові відновили «заморожене» будівництво центральної лікарні.
У райцентрі Брусилів (Житомирська область) відновили "заморожене" будівництво центральної районної лікарні.
З 2001 року установу будували повільними темпами, а згодом взагалі призупинили всі роботи. Три мільйони гривень, виділені з обласного бюджету, подарували будівництву лікарні друге дихання.

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук особисто відвідав Брусилів і вивчив ситуацію з довгобудом. Головний лікар закладу Сергій Урангін хвилювався, що за такий тривалий час можуть зруйнуватися і вже побудовані стіни.

- Основне призначення цієї ще недобудованої лікарні - медична допомога чорнобильцям! І якщо наслідки катастрофи і понині впливають на здоров'я людей - такий заклад необхідно добудувати за будь-яку ціну в найкоротші терміни - запевнив керівник області Сергій Рижук.

І додав, що в наступному році Брусилівську районну лікарню вже введуть в експлуатацію з усім необхідним обладнанням.

---
Добре, що в Брусилові все таки відновили будівництво. Нажаль в Радомишлі теж є недобудована поліклініка, на яку в 2009 році було виділено 10млн. грн.

Портал міста Радомишль - повідомляв про це читачів в статті "Будівництво поліклініки в Радомишлі." але на превеликий жаль продовження будівництва не помітно.

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Ближе к местным выборам вдруг нашлись деньги на больницу. И в Радомышле дороги понемногу латают. Жаль, что выборы так редко