radomyshl.com Радомышль
 
21 жовтня 2016
-

Щоб змінити колір автомобіля, радомишляни повинні перереєструвати транспортний засіб

Щоб змінити колір автомобіля, радомишляни повинні перереєструвати транспортний засіб

Це потрібно зробити протягом десяти днів.

У разі зміни кольору автомобіля потрібно провести перереєстрацію транспортного засобу. Процедуру потрібно здійснити протягом десяти діб після перефарбування. Про це розповіли у Регіональному сервісному центрі МВС в Житомирській області.

«Якщо автомобіль був чорного кольору, а вирішили перефарбувати його у сірий, необхідно здійснити перереєстрацію транспортного засобу. Якщо ви просто оновили фарбу, перефарбувавши автівку «рідним» кольором, то вносити зміни у документи не потрібно», – пояснила завідувачка сектору персоналу та зв’язків із громадськістю Світлана Яременко.

Перереєстрація транспортних засобів у разі зміни кольору автомобіля проводиться згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 «Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів». Власне, змінивши колір свого автомобіля, житомирянам необхідно звернутись до регіонального сервісного центру МВС.

Цікаво, що при реєстрації автомобіля у графі «колір» вписують лише один із 11 основних кольорів. Без уточнень відтінків. Якщо ж транспортний засіб пофарбували в декілька кольорів, у техпаспорті вказується той, що переважає.

Нагадаємо, територіальний сервісний центр МВС №1845 в м.Радомишль Житомирської області змінив своє місцезнаходження.

За матеріалами Вголос.zt


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.