radomyshl.com
 

:

:

:

08 2016
-

: , .

 : , .

«…

.

,

».

䳺?

, , 䳺 .

?

, , « », - ' . , , «г ».

« !» !, !, : ?

, . ? -?

, , , , ???

, , ó? , . , ó, , , « ».

.

? , ? , .

.

. , (« ») , , , , , , - .

:

« », ? , , ? , , ? - « », , . , , , , , , .

.

.

, « », , - ³ , . , , ʳ () .

, ?

?

, , – « , ».

, .

, « » .

() , , .

... , – ---, , (), , , , .

, .

? ճ ?

. ³, , , ʳ () . . .

, , .

« ...» ..

? 䳺, ? - – , - .

– ' , .

' .. , «. », «» . , , ?

. , ? ? , ? , , 򳺿 .

, - () , , , . ???

«- ».

䳺 , « » .

, ', .

, , , .

« », . ҳ , . , «» ': «... , ', '»... «» , ', , , .

ֳ , .

!

 

""


!
, .
.
 • Так, ми хочем швидких змін, але так не буває. Треба усім засукати рукави і будувати нормальну правову і заможну Україну. В нас же це робить невелика кількість патріотів(або їх не пускають до влади або не йдуть до неї). Ось взяти наші останні три революції: Революція на граніті, Помаранчева революція, Революція Гідності. Піднімалися на революцію патріоти, що хотіли змін та нормального життя українців, вони ж і добилися початкових перемог. Але далі ці перемоги були вкрадені перевертнями- шахраями, манкуртами та яничарами, різними пристосувацями.( Хоча такі речі були і в інших країнах). Тож поки патріоти не прийдуть до влади ми ще довго будем борсатися в цьому лайні, в якому живем зараз. Громада накінець повинна проснутися і контролювати дії влади, впливати на владу.Для чого кінець кінцем ми обирали цю владу, вони наші слуги,яких ми найняли на роботу, а не пани,як зараз. Подивитись їх декларації і розумієш чим вони зайняті і чому у нас так паршиво. У верховній раді сидять кримінальники-регіонали, та хватає їх і на інших посадах, їх "чомусь" оминула люстрація. А крім цього повальна москалізація, і це при тому, що йде війна з москалями.Навіть далеко не треба бігти -наш- радомишль ком, засмічений московською мовою, це що патріоти своєї землі. Скоріш хохли, свинопаси,як говорив про таких Т.Шевченко та т.п.До речі на 9 листопада ( День Нестора Літописця та свято української мови і писемності) до памятника Т.Шевченка принесли плакат,який треба багатьом хохлам запамятати.: "Чужинською мовою(москальською) в державі говорить гість, раб або загарбник" Карл Маркс!!!!!!!!!!!!!!!!. Тож як говорив наш Тарас Шевченко "Борітеся поборете!!!!!!!!!!!!!!"
 • І знову в багатонаціональній Україні Вам заважає "московська" мова, рука Кремля... Та замість водити хороводи з гаслами-цитатами класиків Ви б краще написали гасло "Владо, приборкай нарешті бандита з Глиниці!" І пішли не до пам"ятника, як древні язичники, а до органів влади. Цей бандит, що багато років поводиться з людьми, як справжній фашист, теж розмовляє російською чи, борони Боже, німецькою? Чи у владних структурах у Радомишлі сидять кацапня чи жиди? Чому про вашого бандита повинна писати російськомовна газета "ФАКТЫ", бо україномовні бздять?Невже і в цьому Путін винуватий? Щоб Ви знали, інколи російськомовні видання і деякі росіяни роблять для України більше, ніж купа ваших псевдопатріотів, яким, як поганому танцюристу, яйця заважають, і вони лише сіють міжнаціональну ворожнечу, провокують далі Путіна, він використовує їх як агентів-провокаторів(я добре знаю, що таке розвідка і контррозвідка). Ці "патріоти" забули, що саме з розгулу такого патріотизму чим закінчився 1933 рік у Німеччині. Так, з гасла "Німеччина понад усе!" А зараз нерідко чуємо "Україна понад усе!" Має рацію П.А.Прийдун -- чия Україна? Для Путіна ж такі гасла -- цимес, зайвий привід казати, що в Україні прийшли до влади фашисти. Тож чи не краще менше займатися демагогією і брязкати інтелектом-начитаністю, а займатися якоюсь конкретикою?
 • Браво! Так держати!
 • Я іноді купувала газету" факти",але після того як дізналася,що там працюють такі люди як ви, перестала її брати в руки.
 • Дякую, Оксано. Це Ваше право -- читати чи не читати. Наша газета розрахована на людей, які щось розуміють у цьому непростому житті, окрім набору заяложених штампів певної політичної сили.
 • Якби ви, пане Шуневич, писали подібні єресі під час 2 світової війни. живучи в Німеччині, вихваляли російських генералів, чи навпаки, живучи в СРСР, вихваляли Німецьких, служба безпеки обох країн вас обов'язково заарештувала, і хто зна, чи залишили б в живих. Лише живучи в Україні, що воює за незалежність, з московською ордою, ви можете гадити на все українське, пропагуючи рускій мір, направлений проти існування Української держави, а служба безпеки чомусь, не помічає цих злочинів.Тож чи не краще менше займатися демагогією і брязкати інтелектом-начитаністю, а займатися якоюсь конкретикою? Пишете про бандита з Глиниці, а самі нічого не зробили,( не зверталися до правоохоронців), щоб притягнути правопорушника до відповідальності. Ми ж звернулися з депутатським запитом до правоохоронних органів, нині по цьому факту ведеться досудове слідство. Пишете про Путіна, що він використовує агентів-провокаторів, судячи з ваших дописів, ви ним і є. Для Путіна, ми всі україномовні українці є фашистами, хай собі говорить. Ми, в цій війні не дивлячись на таких провокаторів як ви, обов'язково переможемо, бо на нашому боці правда.
 • У вас, майстре доносів, з головою все нормально? Коли це я вихваляв російських генералів? Черняховський, Рибалко, Тимошенко -- російські генерали? Вам, історикові -- не соромно? Про які часи йдеться? Виходячи з вашої логіки, ви, вчитель історії були ідеологічним працівником, пропагували радянський спосіб життя, можливо мали партквиток -- бо як же вчителю історії без нього? Вітер дмухнув в інший бік -- ви заспівали іншої пісні? Уже примазалися й до депутатського запиту Капранчука. Якби не він -- ви б і не почухалися. Це ви -- агент Путіна, мета якого будь-що розсварити українців між собою та з іншими народами. То вас послати, як Путіна?
 • Ви пропагували інших, але і ці генерали внесені до списку що забороняється їх пропаганда в Україні прийнятим Верховною Радою законом про декомунізацію. Ви, цей закон постійно порушуєте, що на мій погляд, є злочином. А зі злочинцями боровся і буду боротися в тому числі і шляхом доносів у відповідні органи. Це вони, генерали "освободілі" більше мільйона українців від життя, що вмерли в повоєнному 1946-1947 році від голоду. Що стосується партії, завжди був, і залишаюсь вірним соціально - національній ідеї. Ще студентом приєднався до Народного Руху України, після вбивства В.Чорновола перебував в українському Народному Русі, що трансформувався в УНП, В 2010 покинув УНП через зраду лідерів партії, котрі проголосували за прем'єра -регіонала Азарова. З того часу в В.О.Свободі яка послідовно відстоює ці ідеї. Депутатський запит підготував В.Капранчук, і лише я, та А. Лобас його підписали, з 36 депутатів районної ради, більше ніхто не захотів стати на двобій з правопорушником. Чому ви, як кореспондент не звернулися з заявою до правоохоронців? Слабо? Ви тільки що і вмієте, так це паскудити пасквілями на тих, що роблять добрі справи.
 • Не брешіть. Це ви злочинець. Мені розповідали керівники району, як ви впарювали нашим нещасним бійцям АТО мерзлі овочі. Це ви пропагуєте міжнаціональну ворожнечу і неповагу до вітчизняної історії, дестабілізуєте ситуацію у суспільстві, відволікаєте увагу людей від вітчизняної корупції, сієте серед людей зневіру і страх, ламаєте національну єдність. Ви не усвідомлюєте, що вас Путін використовує. Ви, я бачу, слабенький історик, не вивчали історію і методи роботи розвідок. Щодо подій у Глиниці -- я особисто зустрічався з Нікурадзе і звертався до керівництва Нацполіції України. Мені немає з вами про що говорити. Дуріть інших своїми примітивними псевдопатріотичними штампами.
 • Ви знаєте Оксано,я та мій дідусь були постійними підписниками цієї газети...тепер судячи з цих коментарів більше не виписуватимемо,бридко читати...
 • "Розсварити " Україну з іншими народами - це ви маєте на увазі росію, яка прийшла з війною в нашу країну ? Народ , який вбиває наших дітей на Сході , які захищають свою країну ? Народ , який знищує нашу країну , розпочавши її руйцнувати на Сході ? Народ , якій підтримав окупацію Криму ? То хто із Вас є "агентом путіна" ? Так , дійсно , тепер і я вашу газету купувати , навіть в дорогу , нізащо не буду .. як що там працюють такі журналісти , то там дійсно правди не має .. Іншим теж не буду радити підтримувати вашу газету ...((
 • А тепер будь ласка більше подробиць про "мерзлі овочі" , і будь ласка "істочник" цієї інформації !! Я сумніваюсь що вам таку несенітницю розповіли про овочі , а не те як було . Тому нагадаю вам , що молодь с. Котівки на чолі з Дарією Оладько , організувала збір допомоги для Ато . Звернулись до нас , щоб ми забрали та передали цю допомогу на Схід . Допомоги було дуже багато , тому Петро Сергієнко своєю машиною з прицепом їздив три рази в село , щоб перевезти все . Прицеп овочів не "вліз" у офіс , тому його до ранку залишили на території облдержадміністрації . О 8 годині ранку Петро Гальона приїхав за овочами , ми якраз везли допомогу в 95 бригаду, там дві роти кілька днів були в оточені, і у них були проблеми з харчами (під Добропіллям) і до них їхала машина , яка повинна була передати нашу допомогу . Але ранком пан Міхненко не віддав овочі, сказав що ми не маємо права збирати та передавати допомогу.. Тому щоб все що ми зібрали ,ми повинні привезти в гараж райради , а вони самі вирішать кому передавать . Тож пане Шуневичу , будь ласка уточніть мені хто вам сказав БРЕХНЮ , я хочу це почути особисто від цієї людини. Вам звичайно такі побрехеньки писати не вперше , "жовта преса" що візьмеш .. ..
 • Досить т.Шуневич, поливать брудом українських патріотів брудом. Визнаю, Ви справді кваліфікований провокатор гебельсівсько-путінського розливу. Дякую, що самі пишете про свою роботу на розвідку, ми вже знаємо на яку. І як же у вас ловко, перевертать чорне на біле і навпаки. До речі за доноси, Ви ж і берете інформацію у справжніх донощиків КПУшного розливу, то не валіть з хворої голови на здорову. А ваші "Факти", "Вести","Интери" справді руки Кремля, тільки вбиваєте Україну- словом, а наших хлопців, що воюють за Україну на Донбасі вбивають Ваші брати по духу- кулею. Тому ще раз Вам нагадую Вашого любого Карла Маркса, якого толком не читали: "ЧУЖИНСЬКОЮ МОВОЮ В ДЕРЖАВІ ГОВОРИТЬ ГІСТЬ, РАБ, АБО ЗАГАРБНИК". Схоже ми говорим на різних мовах, точно як тут: С.Файфура https://www.youtube.com/watch?v=QJRhJhIWEbM
 • . . , - . , , . . , . . "", "", "" , , - , , - . ( ): " ² ò, " . S. , , ( ).
 • Досить тов.Шуневич поливати брудом українських патріотів. Визнаю, Ви справді кваліфікований провокатор гебельсівсько-путінського розливу. Дякую, що самі пишете про свою роботу на розвідку, ми вже знаємо на яку. І як же у Вас ловко получається перевертати чорне на біле і навпаки. До речі за доноси, Ви ж і берете інформацію у справжніх донощиків КПУшного розливу. То не валіть з хворої голови на здорову. А Ваші "Факти", "Весті", "Интери" справді руки Кремля,тільки вони вбивають Україну - словом, а наших хлопців, що воюють за Україну на Донбасі вбивають Ваші брати по духу - кулею. Тому ще раз Вам нагадую Вашого любого Карла Маркса (якого Ви толком не читали) : "ЧУЖИНСЬКОЮ МОВОЮ В ДЕРЖАВІ ГОВОРИТЬ ГІСТЬ, РАБ АБО ЗАГАРБНИК". PS. Схоже, що ми і справді говорим на різних мовах, точно як у кліпі Файфури (перегляньте Вам сподобається).