radomyshl.com Радомышль
 
10 листопада 2016
-

НЕРОЗМИТНЕНЕ АВТО АБО ЯК НЕ ПОТРАПИТИ НА ГАЧОК ШАХРАЇВ

НЕРОЗМИТНЕНЕ АВТО АБО ЯК НЕ ПОТРАПИТИ НА ГАЧОК ШАХРАЇВ

Величезний штраф за нерозмитнений автомобіль та години громадських робіт – така реальність для водія автомобіля на європейській реєстрації.

Про це повідомляє Радомишльський Територіальний Сервісний Центр № 1845.

Все частіше на дорогах ми зустрічаємо автомобілі на європейській реєстрації, за кермом якого найчастіше знаходиться саме громадянин України.

Сьогодні існує багато компаній-посередників, з так званими «адвокатами» та «юристами», які гарантують, що Ви зможете цілком законно, їздити на машині з іноземною реєстрацією.

Існує багато схем, за якими можна ввозити та користуватися автомобілями з іноземною реєстрацією в Україні без їх розмитнення. Схема «Співвласник», «Фірма за кордоном», «Транзит», «Співробітник» та інше.

Схема проста: Ви підписуєте договір, знаходите автомобіль чи декілька автомобілів на іноземних сайтах. Знайшовши автомобіль, Вас підключають до спеціального чату, де Ви в режимі реального часу контролюєте процес вибору та купівлі автомобіля.

Проте такі схеми являються не законними. І власника автомобіля з іноземними номерами чекає ряд проблем із законом. Від чималих штрафів до громадських робіт.

Державна фіскальна служба вже готує списки всіх ввезений автомобілів на територію України для оголошення їх в розшук. Починаючи з листопада дану процедуру планують автоматизувати.

Також з першого листопада 2016 року поліція спільно з працівниками ДФС та митниці планують зупиняти автомобілі з іноземною реєстрацією для перевірки документів та перевіряти чи не порушені терміни перебування на території України.

Безсумнівно, шахраї користуються важким становищем в країні та бажанням людей бути власником автомобіля, проте будьте обережні та не дайте себе обманути.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.