radomyshl.com Радомышль
 
14 листопада 2016
-

Відбулося засідання регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Радомишльського району

Відбулося засідання регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Радомишльського району

8 листопада 2016 року о 10-00 в малому залі засідань відбулося розширене засідання регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Радомишльського району .

Про це повідомляє сайт Раждомишльської РДА.

Основним питанням, яке розглядалось на даній зустрічі, було питання щодо добровільного об»єднання територіальних громад Радомишльського району та винесення даного питання на громадське обговорення. Також було розглянуто рішення Радомишльської міської ради одинадцятої сесії від 28.09.2016 р. № 226 «Про надання згоди на добровільне об»єднання територіальних громад та делегування представника до робочої групи», йдеться в повідомленні. 

На дане засідання були запрошені голови та старости Вишевицької ОТГ, які поділилися з присутніми про свої результати роботи після створення ОТГ та з перспективними планами на майбутнє.

Перед присутніми виступили : голова РДА Тетерський В.Р., заступник голови районної ради Міхненко В.М., депутат обласної ради Павленко А.А., начальник управління фінансів райдержадміністрації Духніч О.І.,селищні та сільські голови району.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.