radomyshl.com
 

:

:

:

29 2016
-

Ͳ Ҳ ֲ

 Ͳ   Ҳ  ֲ

- , .

- .

, – -

0,3500 , . .

, (2010 ) - , .


!
, .
.
 • Цікаво , а прокуратура поцікавиться куди ділися 5 реакреаційних зон у місті? Одна уже звичайно "знайшлася" - біля бувшої швейної фабрики ...
 • Україна РАДОМИШЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ РІШЕННЯ Шістдесят четвертої сесії 6 скликання від 08.10.2015 р. № 1002 Розглянувши доповідну записку Копиляна А.П. на ім’я міського голови Ткачука О.М. про визначення та віднесення земельних ділянок до категорії земель рекреаційного призначення керуючись п. 34) ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування”, ст. 12, 19,50,51 Земельного Кодексу України та врахувавши висновки постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва та архітектури міська рада
 • Земельні ділянки зелених зон і зелених насаджень які використовуються для організації відпочинку населення та проведення спортивних заходів, а саме: – сквер по вул. Шевченка орієнтовною площею 1,716 га (від перетину з вул. Котовського до перетину з вул. Ватутіна) – сквер по обидві сторони кінотеатру м. Радомишль, Соборний Майдан, орієнтовною площею 0,2980 га – сквер по вул. Малій Житомирській, перед бувшою швейною фабрикою в тому числі дитячий майданчик, орієнтовною площею 0,1021 га – сквер перед будівлею ПАТ «Укртелеком», Соборний Майдан, орієнтовною площею 0,1350 га – земельна ділянка під клумбою, на Соборному Майдані поруч з магазином «Дитячий світ», орієнтовною площею 0,0098 га – сквер по вул. Купальній який прилягає до районного Будинку культури та спорткомплексу, орієнтовною площею 0,0485 га – міський парк, орієнтовною площею 2,5727 га, віднести до категорії земель рекреаційного призначення.
 • . Заслухавши інформацію міського голови Ткачука О. М. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладання договору оренди на землі несільськогосподарського призначення із земель комунальної власності: – Строїн Катерині Олександрівні, РНОК ПП ****************, яка проживає *********************** на земельну ділянку орієнтовною площею 0,3680 га по вул. Міськради, 12-а для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості згідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності ( номер запису про право власності 10432353 від 16.07.2015 р.), керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. 12 Земельного Кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА: Перенести розгляд даного питання на наступну чергову сесію міської ради, після остаточного визначення площі земельної ділянки по вул. Міськради 12-а.
 • Ось де всі рекреаційні ділянки, які мають служити жителям м. Радомишля, а Коливан Коливанич вже виставив проект продажу однієї ділянки. Інші ділянки спіткає та ж участь. СПИМО, РАДОМИШЛЯНИ???????
 • Шановна Василюк. Буде вам відомо, що рекреаційні зони встановили депутати рішенням сесії при міському голові Ткачуку, але Соболевський пішов на зустріч проханню Павленка і рішенням сесії ділянка біля швейної була виведена з розряду рекреаційних. бо швейку купував у Строїн Павленко і Лаврухін..Це не секрет а звичайна корупція з боку міського голови Соболевського.
 • Ось якраз і відсутнє рішення про виведення земельної ділянки з рекреаційної, там інше рішення є.
 • Та про це і йде мова. Ще коли вперше на сесії 7 скликання виникло питання про розробку документації на дві рек. зони - сквер Шевченка та міській парк , я задала питання - де поділись йще 5 зон. Пан Шатилович вирішив " підняти на сміх " - звідки я взяла ще 5 зон , попросив перерахувати . Я їх перерахувала , назвала джерело , з якого було взято інформацію . Це і був Проект рішення за 10. 15 р.
 • Знову сама "поважна" людина вчить як працювати. 2 каденції відмахав і амнезія на такі важливі для нас питання. Ну зміниться ж влада рано чи пізно. Прийдуть нормальні люди, піднімуть архіви. Не буде архівів - візьмуться за відповідальних. Не завжди гроші вирішуватимуть те, що має вирішувати здоровий глузд.