radomyshl.com Радомышль
 
30 листопада 2016
-

У РАДОМИШЛЬСЬКИХ РЕМ ВИКРАЛИ 4 МЕТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ

У РАДОМИШЛЬСЬКИХ РЕМ ВИКРАЛИ 4 МЕТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ

15 листопада 2016 року о 12.30 год. до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області через секретаря надійшла заява від ПАТ Енергопостачальна компанія «Житомиробленерго» в Радомишльському районі, яка розташована в м. Радомишль по вул. Присутственна 15, про те, що працівниками Радомишльського РЕМ було виявлено відсутність 4 металевих дверей з РП10. На місце події направлено слідчо-оперативну групу.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами в ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання в м. Радомишль та Радомишльського району, було встановлено, що в ніч з 13.11.2016 на 14.11.2016 житель м. Радомишль, шляхом зриву навісного замка проник в підсобне приміщення РП10 в м. Радомишль, звідки викрав 4 металевих дверей, після чого 2 дверей викинув неподалік вищевказаного електро-розподільника, а 2 дверей здав на металобрухт. 

Вищевказані металеві двері було вилучено. Правоворушник у скоєному зізнався, свою провину визнав. Дана подія буде внесена до ЄРДР.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.