radomyshl.com
 

:

:

:

30 2016
-

, .. . . + ²

 ί ̲ί , ..   «».  ˲ʲ. + ²

, 24 , «», , .., .

«», .., ’ .

« , » - .

, .

«ϳ , .. , , , ’» - .

, ͳ .., .

« , . » - .

, .. , «».

« . ³ , , . , , . , 5 . , , , » - ³.

« – . , - . . .

, ’, . , , – . , , . , , , , , . , , – .

, , . , – . . . » - , ..

, "".

, , 18 2015 , .. ..


!
, .
.
 • А чому думає шеф, що депутат в нетверезому стані? А може обкурений, або нанюхався? Є доказ? Або щось інше. На відео чітко видно, що прийшов громадянин по питанню не зрозумілої заборгованості. Посвідчення депутата не показував. А за всю Санту -Барбару, що коїться на водоканалі то не тільки шефу зробити треба: яйцен собакен зубами клац-клац. А щодо погроз, то я вас умоляю.Заява про погрози в поліції буде переведена в звернення громадян, через місяць начальник дасть відповідь цікаву і... все.
 • Шановна громада!!! дозвольте звернутись до Вас із запереченням до брехливих та не справедливих коментарів які я читаю в соціальних мережах. 22.11.2016р близько 14:40 наш св"ятий депутат зайшов до приймальні МКП "Водоканал" в нетверезому стані навідь не помітивши мене пройшов в бухгалтерію а коли я через деякій час зайшов за ним він взагалі мене не впізнав та спитав (ти хто?)
 • Зразу хочу Вас громадо запевнить я Іщенка В.В та його родину на вулицях міста не перестрічав. З моєї сторони було тільки одне звернення до шановного депутата в серпні про його заборгованість в приміщені підприємства , після чого я навідь не підходжу до нього. З його слів він приїзджав зі своєю дружиною це несенітниці тому що коли поліція забрала святого та головне тверезого Іщенка В.В до відділку а його авто залишилось біля МКП "Водоканал" де простояло декілька годин, виходячи з цього його дружина знаходилась в авто? то чому не поїхала слідом а віддано чекала?
 • ЛЮД? ДОБРІ!!!!! а давайте ще обговорим питання боргу за водопостачання і водовідвід по депутату Іщенко В.В Чи повинен він з сім"єю сплачувати за послуги? Роками не сплачував...... А йому нарахували тільки за остані 3 роки, а за решту років пробачили як депутату який по сумісництву рахувався головним інженером на підприємстві. А може є пільги для депутатів такого рангу?
 • Пане юристе, а де ваша службова етика? Ви керуєтесь емоціями. а треба чим. ? Законом. Доводьте правоту у суді, чи є наказ чи скасований - це ваша робота. Все інше що ви написали - бред сивой кобылы. Вам відомо, що х абарник директор Водоканалу судимий і незаконно звільнив Іщенка. Йде розгляд судової справи, чи позову, як там правильно? То вивзагалі мали б сидіти без коментарів і курити бамбук і йти до суду і пояснювати. як звільнили Іщенка з посади і написав директор наказ вихідним днем?? Чи не ваша це робота щодо перевірки наказів колишнього "освіченого" прокурора ?
 • Олександр Глущенко. Колишній директор Водоканалу пише про порив водогону на вул. Купальній- "Переводжу на людську мову репліку демчука. Тріщини ніякої небуло. прогнила просто металева труба на врізці. Потрібно було просто зняти хомут і надіти новий. роботи 3 (три) години. ВСЕ. Що робить МКП 85 уровня. 1. день обрізають трубу глушать деревяним кілком трубу. Зарили. Щось пошло не так. Вода тіче. Юрист на протязі 14 днів переконує що то джерело. Непереконав. Змушений був копати джерело. на 15 день ескаватор зацепив трубу і витягнув її метрів 15. ВСЕ.16 день Азбестову трубу пробують заглушити знову деревяним кілком невиходить труба крішиться. В робочих шок. не зама не директора нема. немає щоб хтось прийняв правільні рішення до початку робіт, під час проведення робіт, та позакінченню робіт. А вибачення приймаємо після вирівнювання дорожнього профілю по вул Купальній.та після покарання за халатність та злочинну недбалість. яка призвела до розтрати майна". Ось вам і Водоканал. Директора нема, начальсства немає !!
 • Заради справедливості потрібно сказати , що якби В,Іщенко та інші громадські активісти не піднімали у соцмережах та ЗМІ питання "Водоканалу",то,можливо, міська громада вже втратила би це підприємство. А взагалі ситуація на "Водоканалі"-це епізод у цілій системі беззаконь,закорумпованості,непрофесіоналізму,що склалась і процвітає у Радомишльському районі. Ситуація вибухонебезпечна. Люди обурені ситуацією коли один місцевий князьок ніяк не наїсться, і через своїх ставленників-шісток у владі продовжує захоплювати нові ласі шматки. Таку ситуацію вони хочуть перенести до нової об"єднаної громади, де будуть більші фінансові потоки, до виборів у яку вже взяли низький старт. Складається враження, що влада втратила відчуття реальності і знає про її існування тільки із сторінок рафінованої "ЗОРІ ПОЛІССЯ", Одумайтесь, отямтесь,не ховайтесь за ширмою дисціплінарних комісій і бюрократичних відписок, робіть адекватні кроки, бо за вас їх зроблять люди.
 • Я три рази слухала , але чомусь не почула на якій хвилині пана Демчука збираються вбивати ,щось дуже схоже на "іісторію з яйцем і Януковичем".А взагалі то історія повторюється,кріселко прокурора саме так і зайняв, а потім так загрався ,що наручники посеред площі одягали, оце опустили.Але що ви ,це ж "підстава". А як пяним за кермом нещодавно стовба зніс то це така дрібниця.....А цей нахаба Іщенко ніяк не дає все зробити, як хочеться, то ми зараз відео знімемо казочку розповімо і знову будемо білі і пухнасті. Підлота ,це діагноз тож оглядайтеся хто біля вас.
 • Кінооператор, нажаль , тільки 1 уровня. Де композиція, де світлотіньове рішення? чому не використовувалися стабілізаційні пристрої ? бо камера тресеться.
 • Прочитавши уважно що каже демчук.(крапка) а він каже від третього лиця. Тобто сам демчук не вважає директором. Тоді хто ж директор?
 • До уваги мешкаців міста Радомишль, абонентів МКП Водоканал. Памятайте що будучи в приміщенні МКП Вас будуть знімати на відеокамеру, вести звукозапис, а тому слід пам"ятатати: 1. Неодягайтесь в дуже яркі кольора та багато білого (ці кольри будуть затемнювать Ваші обличчя). 2.Не тупотіть ногами та некашляйте, не стукайте кулаком по столі. 3.Косметика неповинна бути агресивною. 4. Дивіться на камеру а не на монітор. 5. Не знімайтеся біля працівників МКП (нащо Вам конкуренти на оскар). 6. Слідкуйте за жестекуляцієй (непоказуйте кулакі і середі пальці). 7. Неодягайте великі золоті прикраси (вони будуть відволікати оператора).8.Якщо у Вас тримтять коліна то вони тремтять нетільки у Вас. 9.Подивіться на камеру чи вірно вона зафіксована (якщо камера в руках в оперетора то вона буде тристися). Не дозволяйте оператору знімати без штативу. 10.Щоб виробити потрібний єфект, приходьте частіше до МКП та знімайтеся знімайтеся (є ж класні оператори на МКП). 11. ВАЖЛ?ВЕ. Попросіть оператора щиро, впевнено що він виклав відео в неті. (у Вас збільшиться шанс отримати оскар) 12. Говоріть впевнено, переконливо, іскрено, "нелийте воду"(там є кому лити воду)
 • Бачу Олександре полюбляєте ігри в інтернеті, все по уровнях, мабуть шпіліте в танчикі.