radomyshl.com
 

:

:

:

07 2016
-

˻ ϲӪ ֲ ˲

 «» ϲӪ ֲ  ˲

’ 1 2016 㳿, «» .

« «» , ’ . , » - , ..

:

01.12.2014 .

1 () – 9,38 . 13;

2 () – 10,01 . 13;

3 () – 13,41 . 13.

01.12.2016 .

1 () – 11,95 . 13;

2 () – 12,58 . 13;

3 () – 15,97 . 13.


!
, .
.
 • Оскільки підприємство Водоканал належить до міської комунальної власності, формувати тарифи на водопостачання та водовідведення, мають депутати міської ради, враховуючи пропозиції керівництва підприємства. В жодному разі, не може це робити одноособово юрист Демчук. Не піднявши пенсій населенню міста, не доречно збільшувати для пенсіонерів тариф. Можливо підприємства, що отримують від використання води від такого підвищення, не постраждають, оскільки можуть підняти ціну на свою продукцію.
 • А чому ви пишете зі свої сторінки а не з Людомира?
 • Хто зобов"язаний підвищити тарифи? Яке підприємство збиткове? Якщо йому немає сену працювати то хай і непрацює. А зарез тільки цифри. Станом на 1.01.2016 року. Підприємсьво було , увага, РЕНТАБЕЛЬН?М. Підприємство в 2016 році заробило 60 тис.грн при тому що за власний кошти робилися заміна трубопроводів, виконувались поточні та капітальні ремони систем водопостачання та водовідведення. 0
 • Меньше чим через 3 місяці підприємство перетворюється в збиткове. Як? Куди дивиться міська рада?
 • Якщо це питання до мене, то ви Аліно помиляєтеся. Я не знаю хто такий Людомир. І дописи я роблю лише зі своєї сторінки, під своїм справжнім іменем. Лише до революції гідності користувався ніком - Волелюб.
 • Спробуємо розібратися в причинах збитковості підприємства та причини підвищення тарифу. Станом на 1.01.2016 року фонд заробітньої плати включаючи договори на виконання робіт складав майже 80 тис.грн.. починаючи з весни 2016 року на мкп з'являються 2 інженера, 2бухгалтера, 2 секретаря, 4 охоронця, 5 слюсарів та договора на виконання робіт по ремонту приміщення контори всім цим людям варто прлатити заробітню плату. І фонд заробітньої плати виростає з 80 тис грн до майже 110тис грн в місяць. В рік приблизно 360 тис.
 • Порівняльно з 2015 роком витрати електроенергії збільшилось. В 2015 році зеплачено за електроенергію майже 690 тис грн в цьому році майже 890 тис грн. Таким чином збитки підприємства становить майже 200 тис грн.
 • Крім того по підприємству були непрямі витрати придбання будівельних матеріалів на ремон кабінетів мкп приблизно 160 тис грн. Та халатне відношення керівника підприємства по ліквідації поривів (згадуємо вул Толбухіна,вул Купальна вул. М.житомирська біля р.черчи, вул. Русанівська, вул.Лутовецька ремонт свердловини номер 2 її ремонтували 2 раза) Затрати На ліквідацію даних аварій та неотримано прибутку в результаті простою підприємства склали приблизно 130 тис грн.
 • Керівником підпоиємства непроведено жодних заходів стосовно економії наших з вами коштів на водоканалі та недопущення підняття тарифу. Неотримано різницю в тарифах з державного бютжету. Завдяки своїми діями або бездіяльнотю наніс збиток мкп водоканал і нам з вами на суму пртблизно 850 тис грн. За 9 місяців своєї роботи.
 • До відома Олександра ! 1. 2016р.ще не закінчився,а тому не відомі прибутки.2.Коли б була відшкодована різниця в тарифах за попередні роки, а вона становить більш 2-х мілліонів грн.теж могли б бути прибутки....3.Забули про тариф за 1 кВт/год електроенергії: у тарифі на воду і водовідведення він становив 1,2335грн. (без ПДВ), а у 2016р. він досяг 1,9699 грн.1кВт/год(без ПДВ),що 1,6раза більше.А могли б бути прибутки.....
 • Якщо зарез неаідомо що підприєммтво збиткове чи ні то для чого керівник каже що воно збиткове(некомпетентність). 2.що зробив керівник для відшкодуванні різниці в тарифах. 3споживання кіловат зросло в порівнянні за минулий рік на120000 кіловат. Спитайте керівника чому?
 • Якщо мкп поважна фірма то покажіть нам тут звіт по споживання електроенергії ну припустим за вересень жовтень листопад 2015 та за цей період 2016року. Чекаємо
 • 1.Комунальні підприємства завжди були і поки що залишаються збитковими і основна причина є залежність від щомісячної зміни тарифу за електроенергію.2.Бюджетом України на 2016р. не передбачено відшкодування різниці в тарифах.3.Інженерні служби завжди повинні слідкувати за економним використанням електроенергії і мати розроблені заходи по енергозбереженню.Вказана Вами цифра (120000) перебільшена у 5 разів (як мінім.)
 • 1.ціна на електроенергію може збільшуватись, а кіловати можуть зменшуватись , у випадку мкп ціна збільшилась і кіловати збільшились. 2. Різницю в тарифах можуть погашати міський районний та обласний бюджет.3. То покажіть звіт по електроенергії, а ми тут прахуємо.
 • А качество воды яке????????? Трубы проложены еще при царе горохе.За ету воду нада платить у 5 раз дешевле.
 • У нас крім "Водоканалу" є ще одна "священна корова"- "Житлоремсервіс-9"-це взагалі класика жанру! Приватне підприємство, яке взагалі ніким не контролюється і не перевіряється. І воно забажало підкоригувати тарифи(http://radmr.gov.ua/?p=5004). При цьому якість надання послуг підприємством така, що хочеться "підкоригувати" фейс його керівництву(. Респект рядовим працівникам "Водоканалу", таким як Тетяна Бондарчук. Вона не боїться відстоювати честь підприємства у публічній дискусії, на відміну від керівництва "Водоканалу" та й міста, які звикли до стилю "боротьби бульдогів під ковром"- все вирішується у закритому режимі, по барах, вірніше в одному відомому)(
 • Стало відомо про попередні результати перевірки КРУ (держфінінспекції ) фінінсової діяльності МКП "Водоканал", які є невтішними для директора Демчука та міського голови Соболевського, який розділяє відповідальність зі своїм ставлеником. Демчуком нанесено збитку громаді (Водоканалу) в сумі 108 тисяч 20 грн.! 15 депутатів просили вимагали звільнити демчука ще у квітні 16 року.Але Соболевський у червні переуклав вдруге договір з Демчуком і плював з великої гори. ось і результат.
 • Чекаючи від МКП Водоканалу, 8 днів, на звіт по споживання електроенергії я сам звернувся з запитом на інформацію, про надання мені наступної інформації (фото листа додається). Чекаємо на відповідь. Я думаю що керівництво МКП не буде ховатися за власним (дивним)наказом по підприємству №24 від 24.квітня 2016 року. про розголошення нам з вами нашої ж таємниці. Запитувана інформація повинна для всезагального доступу. Ми з Вами заплатили за послуги, податки і маємо право знати на що потрачені наші гроші.
 • Якщо не помиляюсь, то підприємсво було з маленьким прибутком при призначені лжедиректора. А чи не задумувались Ви, шановний, що саме така ситуація з Демчуком когось дууууууже влаштовує? Весною вибори...
 • 15.12.2016 року я звенрнувся до МКП Водоканал стосовно надати мені наступну інформацію: 1. Загальну кількість споживання електроенергії в кіловатах по підприємству МКП Водоканал за 2015 та 2016 роки (помісячно). 2. Кількість води піднято та реалізовано населенню за 2015 та 2016 роки по підприємству МКП Водоканал (помісячно). 3. Фонд заробітної плати за 2015 та 2016 рік по підприємству МКП Водоканал. (помісячно). 4. Кредиторську та дебіторську заборгованість по підприємству МКП Водоканал за 2015 та 2016 рік.5. Кількість трудових договорів на виконання робіт та фонд заробітної плати по цим договорам за 2015 та 2016 роки по підприємству МКП Водоканал (помісячно).6.Штатний розпис підприємства МКП Водоканал. Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» ст..20 Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. Пройшло вже більше ніж 5 днів відповіді немає, а значить мої слова стосовно Директора МКП Водоканала який наніс своїми діями або бездіяльністю, за 9 місяців своєї роботи, збиток МКП Водоканалу і нам з вами на суму приблизно 850 тис грн. підтверджуються. Пропонуємо міській раді провести службове розслідування стосовно розтрати коштів по МКП Водаканалу директором демчуком. Результати розслідування оприлюднити на офіційному сайті Радомишльської міської ради.
 • 6. Проводити заміну, або санацію аварійних трубопроводів (за рік жодного метра труби не замінено). 7.Зменшити витрати електроенергії на об’єктах водопостачання та водовідведення. 8. Звернутися до міської ради стосовно передбачення в бюджеті на 2017 рік кошти на покриття різниці в тарифах. (на період плавного підвищення тарифів) а це десь 400тис грн..9.Звернутися до Житомирської державної адміністрації стосовно включення та фінансування МКП до програм які передбачають заміну аварійного та устарівшого обладнання. 10. Провести ревізію та заміну засувок на мережах водопостачання.(що дасть змогу економити воду під час ліквідації поривів). 11.Непродовжувати договір стосовно оренди свердловин. (продавати воду пивзаводу). 12. Розробити графік стосовно поетапного підвищення тарифу (на період поетапного підвищення тарифу, різницю в тарифі повинна компенсувати міська рада). 13. Скласти план закупівель товарів та послуг на 2017 рік по МКП Водоканал та розмістити його на офіційному сайті міської ради. 14.Затвердити фонд заробітної плати по підприємству (помісячно) (що унеможливить проводити роботи які не стосуються водопостачання та водовідведення). Якщо, хоча б, частково буде виконані наші вимоги то різкого підвищення тарифу не буде, тариф підвищиться приблизно на 20 відсотків а не на 280 як це пропонує
 • Газета Зоря Полісся від 16 грудня 2016 року остання сторінка, МКП Водоканал знову приступив до підвищення тарифів (МКП Водоканалу немає чим займатися). Як адміністрація МКП Водоканалу 16 грудня взнала що мінімальна заробітна плата буде 3200 грн? офіційно її затвердили 21 грудня 2016 року. Ух, цей же МКП 89 уровня!!! Вже 7 разів за рік МКП приступав до підвищення тарифів і жодного разу не підняв завдяки нам з вами і бабушкі Марішкі. Виходячі із потреб демчука ми з вами будемо платити за водопостачання приблизно 37 грн. за м 3, за водовідведення приблизно 12 грн за м 3. Разом майже 50 грн. за м 3. Сім’я з 4 чоловік заплатить за воду та водовідведення приблизно 400 грн. З метою зменшення грошового навантаження на споживачів послуг який надає МКП Водоканал пропонуємо Адміністрації МКП Водоканалу (з пропозиціями звернемося письмово): 1. Переглянути штатний розпис Адміністрації МКП Водоканалу в сторону зменшення. (Економія коштів) 2.Затвердити фонд заробітної плати Адміністрації МКП на рівні 4 % від місячного доходу підприємства. (буде стимулювати директора працювати більш ефективно чим більше продасть якісних послуг тим більше буде заробітна плата) (економія коштів)3. Виключити з тарифу інвестиційну складову (вона не працює) 4. Зменшити непрямі витрати (витрачати гроші на заміну труб, а не на заміну вікон та ремонт кабінетів) 5. Зменшити аварії на трубопроводах шляхом проведення гідродинамічного випробування трубопроводів. 5. Впровадити на об’єктах водопостачання та водовідведення систему автоматизації та комп’ютеризації (ми з вами загубили 1 рік, а так би уже економили 200тис грн. в рік).