radomyshl.com Радомышль
 
08 грудня 2016
-

Радомишльська міська рада без конкурсу дозволила своєму комунальному підприємству вивозити сміття

Радомишльська міська рада без конкурсу дозволила своєму комунальному підприємству вивозити сміття

Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало антиконкурентними дії Радомишльської міської ради в особі виконавчого комітету.

Про це повідомляє прес-служба обласного відділенням АМКУ.

«29.11.2016 рішенням адміністративної колегії Відділення дії Радомишльської міської ради в особі виконавчого комітету щодо визначення КП «Благоустрій міста» Радомишльської міської ради виконавцем послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів на відповідній території обслуговування м. Радомишля без проведення конкурсу та прийняття відповідного рішення, визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 3 статті 50, абзацом 7 частини 2 статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, що полягають у наданні окремому суб’єкту господарювання переваг, які ставлять його у привілейоване становище стосовно інших конкурентів, що може призвести до недопущення конкуренції на ринку вивезення побутових відходів», - інформує обласне відділення Антимонопольного комітету.

Радомишльську міську раду в особі виконавчого комітету зобов’язали в двомісячний строк з дня одержання рішення припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом проведення конкурсу на визначення виконавців послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів на відповідній території обслуговування м. Радомишля та за результатами проведеного конкурсу визначити рішенням виконкому виконавців послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів на відповідній території обслуговування м. Радомишля.

Нагадаємо, на початку листопада цього року обласне відділення АМКУ інформувало, що комунальне підприємство «Благоустрій міста» Радомишльської міської ради влітку 2016 року передчасно ввело нові тарифи на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.