radomyshl.com
 

:

:

:

12 2016
-

˲ ² ̲ . +

 ˲ ² ̲ . +

7 2016 ,, , , .

, . : ³ .

³ . , , , , , , , , , , , .

.

 ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . + ˲ ² ̲ . +

:


!
, .
.
 • Другий рік поспіль нагороджуються ті самі керівники фракцій, окремі депутати, що в унісон голосують за всі рішення що пропонуються владою, не вносячи в них жодних змін. Як сказав один з депутатів:- нагороджують тих, що не знають скільки сходинок до трибуни, бо жодного разу за два роки не виступили з її на сесіях. В той же час, тих депутатів, що вносять конкретні пропозиції, що сесії виступають з трибуни районної ради, іноді конструктивно критикують владу, намагаючись покращити життя жителів району цього року, як і у минулому відзначено не було. Висновок: не мажеш владі, не даєш хабарів, про тебе влада не згадає. Пора з цим кінчати!!!
 • День місцевого самоврядування по Радомишльськи (з корупційним присмаком) В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. В приміщенні Радомишльської районної ради відбувся святковий концерт та відзначення депутатів, місцевих рад Радомишльського району. Працівники відділу культури, разом з дітками танцювальних шкіл підготували чудовий концерт для всіх присутніх. Натомість гірчинку до свята, внесло керівництво району. Не скликавши президію районної ради, самі визначили кого варто нагородити. І тут вкотре проявилася іх власна, корупційна зацікавленість у відзначенні грамотами та конвертом з грішми самих себе і близьке до себе оточення. Наприклад голови державної адміністрації та районної ради отримали по грамоті, голова міста отримав зразу дві. Заступник голови районної ради в подяку за те, що поклав опозиційну в Україні до олігархічного БПП фракцію В.О.Батьківщина в Радомишльському районі під місцевого олігарха Павленка, депутата обласної ради, отримав посаду заступника голови ради, орден за заслуги» ІІІ ступеня, а тепер ще і грамоту з грошовою відзнакою. За другий рік діяльності районної ради, депутат районної ради – місцевий фермер отримав від влади, до дня працівника сільського господарства і місцевого самоврядування, це вже - четверту грамоту з грошовою відзнакою, кожного разу пригощаючи керівництво від якого отримана нагорода.
 • політичний онанізм
 • 15 грудня 2016 року увійде в історію міської ради як день ганьби. Депутати вперше за 25 років не затвердили міському голові і його заступникам премії та надбавки на наступний 2017 рік. Ось реальна оцінка "заслуг " міських чиновників по дерибану бюджетних коштів. 108 тисяч украв Демчук а Соболевський на вулиці і Міськради по повторному її ремонту 340 тисяч. Це тільки квіточки. А скільки куплено у своїх людей по відкатах у Водоканал непотрібних речей.?
 • Боженьки, а як же вони все це переживуть, це ж більше ніж 50 % відсотків не отимання коштів від всієї заробітної плати? Бігом потрібно писати заяву до міської ради на отримання матеріальної допомоги. Невже депутати міської ради проснулись частково і зрозуміли, що все робиться їхнім підняттям рук. Вітаю з почином!!!