radomyshl.com Радомышль
 
22 грудня 2016
-

Відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. + ФОТО

Відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. + ФОТО

14 грудня 2016 року в малому залі районного Будинку культури відбулася тематична зустріч під назвою “Пам’ять Чорнобиля жива в наших серцях”.

Розпочалась дана зустріч з покладання корзин квітів до пам’ятника учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Керівники району та міста, голова громадської організації «Українська спілка ліквідаторів аварії на ЧАЕС у Радомишльському районі», голова районної ветеранської організації звертаючись до присутніх, побажали миру та спокою, добра та достатку.

Відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. + ФОТО

Хвилоною мовчання була вшанована пам'ять загиблих ліквідаторів.

Почесними грамотами районної державної адміністрації та подарунками від міської ради було нагороджено учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за проявлений героїзм, мужність, самовідданість, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС.

Працівники районного будинку культури порадували гарним концертом.

Відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. + ФОТОВідбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. + ФОТОВідбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. + ФОТОВідбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. + ФОТОВідбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. + ФОТОВідбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. + ФОТО

Джерело: Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.