radomyshl.com
 

:

:

:

25 2016
-

˻ Բ ˲ .

 «»  Բ  ˲ .

’ 3 200 ., , , - «» 3- , .

, : ., . ., 119.


!
, .
.
 • Це тільки в Радомишлі підіймають тарифи на водопостачання та водовідведення? От міністр Насалик повідомив що у 2017 р. органи місцевої влади зможуть ініціювати зниження тарифів. http://news.finance.ua/ua/news/-/391531/v-ukrayini-znyzyat-taryfy-na-vodu
 • Не вода а ржавчина одна и хлорка за что платить за *******????????????????? Тарифы нужно понижать пока не будет качественная вода........!!!!!!!!!!
 • Отримавши відповідь на пропозиції стосовно не піднімання тарифів на послуги МКП Водоканал. Директор не взяв, навіть, до уваги жодної пропозиції. Все ж буде піднімати тарифи і йому начхати на те що ми з вами будемо платити за неіснуючі або непотрібні види робіт, і йому все одно що в 2017 році передбачено в бюджеті компенсація різниці в тарифах, і йому все одно що розмір єдиного соціального внеску (який є складовою тарифу) зменшено на 16 відсотків із 41 відсотка , і йому все одно що штатний розпис підприємства роздуто до непристойності, і йому все одно що в 2017 році зменшиться відпускна ціна на електроенергію на 15 відсотків. Але просто директору потрібно наші з вами гроші для продовження ремонту приміщення МКП Водоканал та створення супер-комфортних умов для просиджування ще парочку днів в даному приміщенні та жодного разу не подумавши про комфорт нас з вами (про якість питної води, про не забруднення навколишнього середовища, про вчасний ремонт трубопроводів, про безперебійне постачання питної води).
 • Мда.. Файний подарунок до Нового року Водоканал зробив .. Завтра свято , а води немає ..)
 • Якщо МКП Водоканал неналежно надає або ненадає послуги з водопостачання та водовідведення (відключення води, невчасно прочищена каналізація, вода з крана біжить неналежної якості) Пишіть АКТ-ПР?ТЕНЗІЮ за результатами розгляду МКП Водоканал повинен зробити перерахунок розміру плати за неналежно надані або ненадані послуги та сплатити неустойку споживачам згідно з умовами договору про надання послуг з централізованого постачання холодної та водовідведення. Акт-притензія тут http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/933-2009-п
 • Я не захищаю Демчука, чи кого б то не було, але те, що з водою стало краще - це факт (припинили через день відключати воду). А те, що зношені комунікації і часті пориви - не для кого не новина! Але чесно, вже пора заспокоїтись Глущенку та Іщенку через їх звільнення, гидко все це читати, як ображені малі діти себе поводять! Глущенко - якби не мати, політична простітутка регіоналівська, виторгувала собі у регіоналів посаду та своєму синку, пішла по трупах. Забули? Іщенко - "вєлікій інженер", чи хто не знає, хто такий Хрич, і як він здобув вищу освіту, за нього весь город вчився і здавав сесії. А це вже стали до хера спецами. Люди!!! Не позорьтесь!!!! Ну звільнили, шукайте іншу роботу, залишайтесь людьми, не падайте нижче плінтуса!!!! Бажаю успіху!!!
 • Зрозумійте, вони і будуть казитись, бо залишили тепленьке місце, де можна було (піздеть і піздіть) та щей зарплатню отримувати.
 • Цікаві люди,закликаючи інших не падати нижче "плінтусів", самі звідти і не піднімалися з такими матючими лайками і звинуваченнями.О це, дійсно гідність.
 • Пояснюю для ірини іванової. В 2012 році після роботи директором демчука я отримав МКП Водоканал з відсутністю водопостачання на масиві Рудня через день подача води на вул. І Франка подача води в місто за графіком, ремонтна техніка не працювала Каналізаційні насосні станції більше часу ремонтувалися чим працювали якісь води не відповідало санітарним нормам, заборгованість по заробітній платі більше трьох місяців. Після трьох місяців роботи демчука в 2016 році вже почався брак коштів на підприємстві хоча підприємство в 2015 році було рентабельним, якісь води не відповідає нормам. ВОДОКАНАЛ повертається в 2012 рік. І ще, якщо в твоєму будинку (якщо він в тебе є) зношені комунікації і часті пориви то що повинно першу чергу ремонтуватися та замінюватись? Правильна відповідь: вікна двері і робитися ремонт в кабінетах як це робить МКП.
 • Для іринки охрименко. Те що робить демчук з Водоканалом і з нами. Він просто повинен одружитися на МКП, а з нами міг би одружитися вибірково.